Volejte Saulovi - Série 4

(série)
USA, 2018, 8 h 15 min (Minutáž: 42–60 min)

Kamera:

Marshall Adams

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Giancarlo Esposito, Michael Mando, Patrick Fabian, Jerry G. Angelo, Luis Bordonada, Vincent Fuentes (více)

Epizody(10)

Ve zbrusu nové seriálové řadě se stává Chuckova smrt katalyzátorem přeměny Jimmyho McGilla v Saula Goodmana. V důsledku jeho ztráty se Jimmy sbližuje se světem zločinu, což může ohrozit jednak jeho budoucnost jako právníka, jednak jeho vztah s Kim. Chuckova smrt se hluboce dotkne bývalých kolegů Howarda a Kim a v bitvě rozpoutané bratry McGillovými zase jednou zavede každého z nich na opačnou stranu. (AMC Czech)

Tobias18

Po zhlédnutí první řady BCS bych řekl, že tohle nikdy nenapíšu, ale stalo se: čtvrtá série toho stejného seriálu je naprosto dokonalá. A co bych už vůbec nečekal, je že kdy řeknu, že se to vyrovnalo třetí, možná i čtvrté řadě BB. Ale opak je pravdou. Celá tahle série byla tak skvěle napsaná, natočená, zahraná a celkově koncipovaná, že tomu nelze upřít naprostou genialitu. Vince Gilligan je nejlepší scenárista, který kdy byl. Řekl jsem to. A nikdo mi to nevyvrátí. Jestli tohle překoná, bude BCS skutečně na úrovni BB, což je pro mě naprosto nepředstavitelná skutečnost. Nepobírám. 100%. ()