Dlouhých šest let se v samoobsluhách staral o naše bezpečí a nyní se Paul Blart (Kevin James) konečně dočkal zasloužené dovolené. Proto se se svou dospívající dcerou vydává do Vegas, aby si s ní užil zábavu dřív, než se ona sama vydá studovat na vysokou. Zločin si ale dovolenou nevybírá. A když povinnost volá, Blart je vždy připraven. (Bontonfilm)

Trailer 2

Fiftis

Meno režiséra síce nie je zárukou dobrej snímky, ale film má obrovský tromf v hlavnom predstaviteľovi. Kevin James je vtipný už len vďaka svojim telesným proporciám, ktoré z neho robia neohrabaného trkvasa a k tomu má ešte komediálny talent. Príbeh nie je nijako objavný a zo začiatku sa jedná o typickú komédiu, kedy pozorujeme život hlavného hrdinu, ktorý robí strážcu v obchodnom dome. Podľa môjho táto komédia s Kevinom Jamesom nie je až tak hrozne zlá, kto ho má v obľube myslím, že s jednoduchým príbehom nebude mať problém a pobaví sa tak ako som sa bavil ja. Síce už chápem prečo u nás film ide rovno na DVD samotný. Kevin nie je hold takým ťahúňom v hlavnej úlohe, ako keď robí niekomu parťáka. ()

D.Moore

První film nebyl žádný zázrak, ale dívat se na něj docela dalo, tenhle je o něco horší. Hlavně Paul Blart je za většího pitomce a už to není ten smolař, kterého nám minule mohlo být i líto. Je to vlastně podobný styl humoru jako Johnny English 1 a 3, jen s tím rozdílem, že Kevin James není takový komik, aby to dokázal zachránit. A nevrátila se Jayma Mays, škoda. ()

T2

Rozpočet $30miliónovTržby USA $70,958,439Tržby Celosvetovo $107,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ problém pokračovaní, ktoré čerpá z toho čo horko ťažko fungovalo v predošlom diely, zopár podarených frkov ale ako celok zas len zlátanina bez riadnej šťavy /40%/ ()

silentname odpad!

Ach jaj. Tak ako mám celkom rád prvý film Paula Blarta, tak druhý film je neskutočne debilne napísaný, veľmi zle zrežírovaný a má v sebe toľko momentiek, ktoré nechápem, že to celé pôsobí maximálne odfláknuté a nasilu. Love story je hrozná a nemá absolútne žiadnu pointu a logiku, potom sú tu vtipy, ktoré sú maximálne odhadnuteľné a stupídne. Najmä úvod. A Paul Blart je v tomto filme tak neskutočne nesympatický, že celá jeho charizma z prvého filmu je preč. Jeho dcéra je stále okey a ešte by som možno pochválil Mini Kiss, ale nič viac pozitívneho tu nenájdem. Film nemá scénku, o ktorej by som povedal, že pôsobila prirodzene a dobre. Je to len obrovský odpad. A to som si minulého roku myslel, že Pixels bolo strašné. Úprimne poviem, že tento film bol ešte horší. Hodnotenie: F ()

Jara.Cimrman.jr

Polda ze sámošky se vrací, tentokrát na vypůjčeném segwayi, a spolu s ním ti největší dementi, které mohou bezpečnostní agentury vyslat do boje proti organizovanému zločinu. Já se u toho pobavil přibližně stejně dobře jako u prvního dílu a tentokrát jsem jako bonus dostal i seznam věcí, které mladá dívka obvykle zapomíná, když opouští bezpečí domova - náhradní baterka do mobilu, svítilna, pepřový sprej, přívěsek s kapesním nožíkem a dětská ruční světlice. Zkrátka prevence nade vše a tak by si měl každý divák dobře rozmyslet, zda zvládne pohled na špekatého strážníka zcela postrádajícího pud sebezáchovy. Mně to tedy rozhodně problémy nedělalo. ()

• Natáčení začalo 21. dubna 2014 v Las Vegas. (Spidey3)
  • Jayma Mays se nemohla vrátit do role Amy, jelikož měla závazky k seriálu Glee (od r. 2009) . Objevila se tak pouze v archivních záběrech na začátku filmu. (henrycruel)
  • Dcera (Raini Rodriguez) po uvěznění vytáhne náhradní baterii do mobilu a přitom sama používá Sony Xperia, která má baterii integrovanou. (Danny F.)

Související novinky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících…