Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dlouhých šest let se v samoobsluhách staral o naše bezpečí a nyní se Paul Blart (Kevin James) konečně dočkal zasloužené dovolené. Proto se se svou dospívající dcerou vydává do Vegas, aby si s ní užil zábavu dřív, než se ona sama vydá studovat na vysokou. Zločin si ale dovolenou nevybírá. A když povinnost volá, Blart je vždy připraven. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (79)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

První film nebyl žádný zázrak, ale dívat se na něj docela dalo, tenhle je o něco horší. Hlavně Paul Blart je za většího pitomce a už to není ten smolař, kterého nám minule mohlo být i líto. Je to vlastně podobný styl humoru jako Johnny English 1 a 3, jen s tím rozdílem, že Kevin James není takový komik, aby to dokázal zachránit. A nevrátila se Jayma Mays, škoda. ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Další americká oslava tuposti a vtipných a odvážných tlouštíků. První díl mi celkem nevadil, snad i trochu pobavil. Ve dvojce mi i hlavní hrdina polda přijde trapný. Několik dalších tlouštíků zvedalo odpor k podívané a korunu tomu nasadila hrozivá vepřová kýta v roli policajtovy dcery. To nebylo humorné ale spíš smutné. Děj stál za kakanec a "dojemné" scény v našich končinách nefungovaly. Do odpadu nešlo jen proto, že jsem u filmu stihnul vypít kávu a jeden svrchně kvašený ležák. ()

Reklama

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Ach jaj. Tak ako mám celkom rád prvý film Paula Blarta, tak druhý film je neskutočne debilne napísaný, veľmi zle zrežírovaný a má v sebe toľko momentiek, ktoré nechápem, že to celé pôsobí maximálne odfláknuté a nasilu. Love story je hrozná a nemá absolútne žiadnu pointu a logiku, potom sú tu vtipy, ktoré sú maximálne odhadnuteľné a stupídne. Najmä úvod. A Paul Blart je v tomto filme tak neskutočne nesympatický, že celá jeho charizma z prvého filmu je preč. Jeho dcéra je stále okey a ešte by som možno pochválil Mini Kiss, ale nič viac pozitívneho tu nenájdem. Film nemá scénku, o ktorej by som povedal, že pôsobila prirodzene a dobre. Je to len obrovský odpad. A to som si minulého roku myslel, že Pixels bolo strašné. Úprimne poviem, že tento film bol ešte horší. Hodnotenie: F ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo útrpčo.Neskutečně trapná píčovina s děsnym K.Jamesem,kterej je tady na pěst,a když se k tomu přidá i jeho dcera,kterou búhví kde vykopali,je vopravdu dost velkej problém tohle dokoukat.Spousta idiotskejch scén při kterejch sem se jen útrpně šklebil,nic jinýho dělat nešlo.42% je trága.20%. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Jednotku povazujem za roztomilu komedialnu variaciu Die Hard so sympatickym Kevinom Jamesom a minimom trapnych vtipov. Dvojka hned na uvod zahodi happyend z konca jednotky, co ma dost sklamalo, ale to nie je hlavny problem dvojky. Jej problemom je, ze uroven vtipov je ovela prizemnejsia az su neskutocne trapne. Uz trailer bol velkym varovanim, ze sa tentoraz nieco pokazilo, lebo som sa pri nom ani raz nezasmial, ale take trapne peklo som teda necakal. Dokonca aj môj oblubenec James je tu neskutocne otravny. U niektorych vtipov som absolutne nechapal, comu sa mam smiat a len neveriacky som krutil hlavou. V jednotke bolo aj par slusnych akcnych scen so solidnymi kaskaderskymi kuskami. V dvojke znova absolutne nic. Proste jedno velke prazdno. Pokles kvality medzi prvym a druhym Blartom je na podobnej urovni ako napriklad u skvelej jednotky Miss Congeniality a neznesitelnej dvojky. Fakt nechapem ako k tomu mohlo dôjst. 1/10 a odpad tomuto obrovskemu sklamaniu unikol len o chlp. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (5)

  • Natáčení začalo 21. dubna 2014 v Las Vegas. (Spidey3)
  • Dcera (Raini Rodriguez) po uvěznění vytáhne náhradní baterii do mobilu a přitom sama používá Sony Xperia, která má baterii integrovanou. (Danny F.)

Související novinky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Reklama

Reklama