• Lacike

Jednotku povazujem za roztomilu komedialnu variaciu Die Hard so sympatickym Kevinom Jamesom a minimom trapnych vtipov. Dvojka hned na uvod zahodi happyend z konca jednotky, co ma dost sklamalo, ale to nie je hlavny problem dvojky. Jej problemom je, ze uroven vtipov je ovela prizemnejsia az su neskutocne trapne. Uz trailer bol velkym varovanim, ze sa tentoraz nieco pokazilo, lebo som sa pri nom ani raz nezasmial, ale take trapne peklo som teda necakal. Dokonca aj môj oblubenec James je tu neskutocne otravny. U niektorych vtipov som absolutne nechapal, comu sa mam smiat a len neveriacky som krutil hlavou. V jednotke bolo aj par slusnych akcnych scen so solidnymi kaskaderskymi kuskami. V dvojke znova absolutne nic. Proste jedno velke prazdno. Pokles kvality medzi prvym a druhym Blartom je na podobnej urovni ako napriklad u skvelej jednotky Miss Congeniality a neznesitelnej dvojky. Fakt nechapem ako k tomu mohlo dôjst. 1/10 a odpad tomuto obrovskemu sklamaniu unikol len o chlp.(12.7.2015)

• Olík

Kevin James se vždycky (například v porovnání s jeho "machrovskými parťáky" Sandlerem, Spadem nebo Schneiderem) držel zpátky, co se týče broušení hrany vkusu a sázel spíše na celorodinnou zábavu. Bohužel tato jeho poloha hybridu Jima Carreyho, inspektora Clouseau, agenta 86, starosty Kameňákova a Maxwella Smarta hraničí s trapností prvního stupně. Rádoby humorné situace korespondují se současným tápáním Adama Sandlera a to poslední roky není ten pravý mustr. První liga hraje jiné housle a proto si dávejte pozor pane Jamesi, led začíná být čím dál více tenčí.(20.1.2016)

• bearmeedek

Další americká oslava tuposti a vtipných a odvážných tlouštíků. První díl mi celkem nevadil, snad i trochu pobavil. Ve dvojce mi i hlavní hrdina polda přijde trapný. Několik dalších tlouštíků zvedalo odpor k podívané a korunu tomu nasadila hrozivá vepřová kýta v roli policajtovy dcery. To nebylo humorné ale spíš smutné. Děj stál za kakanec a "dojemné" scény v našich končinách nefungovaly. Do odpadu nešlo jen proto, že jsem u filmu stihnul vypít kávu a jeden svrchně kvašený ležák.(12.12.2015)

• ludovit14

,,Boli sme na nože- teraz budeme na vidličku" Toto pokračovanie nám neponúklo ani toľko málo čo jednotka! Je to len akási zlátanina trápnych vtipov. Kevin James sa síce snažil ale tá banda vedľa neho Béčkovych či Céčkových hercov bola fakt veľmi zla priam na grcanie- také strašné herecké výkony sú k videniu raritou!HOD: max.40%.PS: 40% len zato, že som sa dvakrát schuti zasmial: scénky z banánom a záverečná s koňom boli ,,cool"- ale už nikdy viac toto dielo nevzhliadnem!(5.10.2015)

• DEXTER099

Druhý díl Policajta ze sámošky pro mě nebyl tak vtipný jako první.Spíš naopak,vtip tomu často chyběl a když někde byl tak bylo cítit ,že byl dost křečovitý.Ano najdou se i místa kde se zasmějete,pokud se vám tedy alespoň trochu líbil první díl.Ten prvotní efekt z předchozí dílu,kde jste byli svědky nemotorného securiťáka jak chrání své obchodní centrum zde už,ale logicky chybí.No a jelikož to tvůrci ničím nevykompenzovali a nepřidali většinou dobré scény a dialogy ,tak se jedná o horší zážitek.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.(17.11.2015)

• - Film se nepromítal kritikům. (henrycruel)

• - Dcera (Raini Rodriguez) po uvěznění vytáhne náhradní baterii do mobilu a přitom sama používá Sony Xperia, která má baterii integrovanou. (Danny F.)

• - Natáčení začalo 21. dubna 2014 v Las Vegas. (Spidey3)