Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Veterán z Vietnamu se rozhodne unést letadlo Boeing 707 a požaduje přistání v Sovětském svazu. (Docflash)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Sedmdesátkově nablblé a hodně zábavné. Ale pozor, rozhodně ne guilty pleasure, vtip je v tom jak moc si dokážete vychutnat elementy téhle úžasné dekády. ()

shantim 

všechny recenze uživatele

Docela příjemný film, ale chybělo mi tam dostatečné napětí. Celou dobu jsem cítil, že se vlastně nic tak hrozného neděje a ani jsem se tedy nebál. Nebylo prostě čeho. Zabití novináře všichni přijmuli bez mrknutí oka a ani později nebyla posádka letadla nijak neklidná. Takhle nějak to může být v realitě, na film je to ovšem málo. 70% hvězdiček ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Takovej klasickej ničím nepřekvapující air disaster movie z doby kdy tyto filmy vznikali jak na běžícím pásu. Zde je kombinace hned několika průserů, nejdřív málem srážka z malým letadlem, bouřka a navrch ozbrojenej magor co chce přistát v Moskvě. Bohužel jenom průměr od režiséra Skleněného pekla jsem čekal víc.50% ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Když sovětští vojáci obléhají letadlo, jsou vyzbrojeni americkými útočnými puškami M16. To ale nedává smysl, protože je nikdy ve výzbroji neměli. Správně by měly mít AK-47. (Jan.Kanak)
  • Sovětské stíhačky ve filmu ztvárnily americké stroje North American F-100C Super Sabre. (Jan.Kanak)

Reklama

Reklama