Konečná stanice: Peklo

(neoficiální název)
Trailer

Veterán z Vietnamu se rozhodne unést letadlo Boeing 707 a požaduje přistání v Sovětském svazu. (Docflash)

Trailer

Wacoslav1

Takovej klasickej ničím nepřekvapující air disaster movie z doby kdy tyto filmy vznikali jak na běžícím pásu. Zde je kombinace hned několika průserů, nejdřív málem srážka z malým letadlem, bouřka a navrch ozbrojenej magor co chce přistát v Moskvě. Bohužel jenom průměr od režiséra Skleněného pekla jsem čekal víc.50% ()

shantim

Docela příjemný film, ale chybělo mi tam dostatečné napětí. Celou dobu jsem cítil, že se vlastně nic tak hrozného neděje a ani jsem se tedy nebál. Nebylo prostě čeho. Zabití novináře všichni přijmuli bez mrknutí oka a ani později nebyla posádka letadla nijak neklidná. Takhle nějak to může být v realitě, na film je to ovšem málo. 70% hvězdiček ()

Rob Roy

Sedmdesátkově nablblé a hodně zábavné. Ale pozor, rozhodně ne guilty pleasure, vtip je v tom jak moc si dokážete vychutnat elementy téhle úžasné dekády. ()

• Sovětské stíhačky ve filmu ztvárnily americké stroje North American F-100C Super Sabre. (Jan.Kanak)
  • Když sovětští vojáci obléhají letadlo, jsou vyzbrojeni americkými útočnými puškami M16. To ale nedává smysl, protože je nikdy ve výzbroji neměli. Správně by měly mít AK-47. (Jan.Kanak)