Reklama

Reklama

Supergirl - Season 2

(série)
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, (2016–2017), 15 h 46 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Melissa Benoist, Tyler Hoechlin, Mehcad Brooks, David Harewood, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Lynda Carter, Ian Gomez, Chris Wood, (více)
(další profese)

Epizody(22)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

2. série poněkud změnila styl, seriál se přestěhoval z CBS na CW, rozloučili jsme se s Calistou Flockhart, začala se objevovat Lynda Carter (Wonder Woman ze 70. let). Ideálním párem se stali Kevin Sorbo (Herkules) a Teri Hatcher (Lois Lane z 90. let) jako král a královna z planety Daxam. Povedly se hned dva crossovery s Flashem a spol. - nejprve úvod k eventu Invasion! a příprava na muzikálový díl Duet. Humor, vztahy a superhero problémy. Velmi se mi líbí svou atmosférou marťanské příběhy (vzpomínky na E. R. Burroughse) a samozřejmě je příjemné mít i v tomto seriálu L linku a něžnou romanci mezi Alex a Maggie. Ideální mix. ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Obsahuje spoilery: Roztleskávačka Melissa Benoist je zpět a je tu spousta změn. Méně se to odehrává v Catco Worldwide Media, DEO změní kabát a je tu představen mimozemský bar. Celkově se změní prostředí a obmění se herci. Hned v prvních epizodách se konečně ukáže Superman, což potěší. Příběh je rozdělen na 2 poloviny: V 1 polovině bojuje Supergirl proti organizaci Cadmus, která chytá mimozemšťany. No, a ve 2 polovině přímo proti armádě mimozemšťanů, kteří napadnou zemi, aby jí mohli vládnout. Během série si užijeme: Cestování časem, spousta vesmírných lodí, různé rasy mimozemšťanů nebo lesbický vztah. Tato série je lahůdka pro fanoušky sci-fi a fantasy! Obsazení: Opět tu je převaha ženských postav a není tu záporák, ale jsou tu 2 výrazné záporačky. Jinak mně nejvíce zaujal nováček Mon-El, kterého ztvárňuje Chris Wood. Vtipálek, provokatér, sympaťák, který oživil atmosféru seriálu. Triky a efekty jsou tady téměř dokonalé, takže oproti 1 sérii velký posun a to ve všech ohledech. - 80%. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když pominu fakt,že je to bruneta,tak je stále na skřípání zubů,že Melissa vypadá v těch šatičkách opravdu super. Bohužel...má v naprosté většině totalně debilně napsané dialogy atd.,takže je jedno,zda umí hrát (na tv poměry) či ne,protože z toho co dostává ve formě scénáře,by nevykouzli pořádný seriál,ani Stanislavskij a ostatní na tom nejsou o moc líp. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Melissa Benoist je stále skvělá, ale ačkoliv nejsem žádný sexista ani nic podobného, tak ta viditelná ženská emancipace a angažmá LGBT komunity na mě je prostě nepřekonatelné sousto. V kombinaci s kvalitou jednotlivých epizod, přičemž mě pouze několik vyloženě bavilo, téměř úplné nebo úplné vynechání oblíbených postav (Cat Grant, kde je sakra Maxwell Lord???) a taky velice naplněným rozpisem mnohem kvalitnějších a kratších seriálů prostě musím se Supergirl po dvou sériích skončit. Už takže jsem to dokoukal o 5 měsíců později a bylo to utrpení. Ty tři tomu nechám, ale fakt jen kvůli Melisse. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po zhliadnutí pár častí z ostatných DC-čkových seriálov rozmýšlam, či Supergirl nemá zo všetkých najlacnejší vizuál, najhorší scenár a možno aj postavy. Ale má Melissu Benoist, to je silný argument. Aj tak to dopozerám. Ps: Jo a návrat Calisty Flockhart vítam. Jej postava bola presne dôvod, prečo bola prvá séria o level vyššie. Mohla by tam už zostať. ()

Galerie (361)

Reklama

Reklama