Mr. Robot

• USA Mr. Robot
USA, (2015–2019), 36 h 52 min (Minutáž: 41–65 min)

Tvůrci:

Sam Esmail

Hudba:

Mac Quayle

Rami Malek, Carly Chaikin, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Michael Cristofer, Stephanie Corneliussen, Michel Gill, Grace Gummer (více)

Série(4) / Epizody(45)

Seriál Mr. Robot, ověnčený Zlatým glóbem za nejlepší televizní drama, sleduje mladého programátora Elliota (Rami Malek), který zdokonalil umění počítačového hackerství. Elliot trpí vysilující sociální fobií. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Když zrovna nepracuje jako inženýr kybernetické bezpečnosti, používá své hackerské dovednosti k ochraně těch, na kterých mu záleží. Svět Elliota, rozčarovaného z moderní společnosti, se náhle změní poté, co potká Mr. Robota (Christian Slater), záhadného vůdce tajné hackerské organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa a zažehnout celosvětovou revoluci. (HBO Europe)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (45)

d2.9_h4di_strat3gie1.p7z (2016) (S02E11)

Matení diváka stále sílí na intenzitě. Stehpanie Corneliussen si pro sebe krade dost pozornosti, ale v rámci všeho kolem postav v fsociety stále netuším, o co sakra kráčí. ()

d2.9_h4di_strat3gie2.p7z (2016) (S02E12)

Enormně chvátám do 3. série, té druhé zmatečné už bylo až moc. ()

d3.0_usporny_rezim.h (2017) (S03E01)

Třetí série startuje tam, kde druhá skončila a jelikož navazuje na děnil, které uniká mému pochopení, ještě zanechávám trojku. Třebaže vím, že za chvilku mě naopak čekají nejlepší díly seriálu. ()

d3.1_zpet.gz (2017) (S03E02)

Pozvolný náběh na dění, které sakra děsivě reflektuje dnešní prohnilou společnost. Tenhle seriál je brutální haluz a na druhou stranu až moc přesný vůči době, ve které vzniká a odehrává se. ()

d3.2_stary_system.so (2017) (S03E03)

Jako jiní přede mnou i já si musím vychválit začlenění Tyrella do ústředního dění. Stále netuším, co má nejen Čína za lubem, ale baví mě sledovat dál. ()

d3.3_metadata.par2 (2017) (S03E04)

Předchůdce údajné epizody epizod v rámci celého Mr. Robota. Napětí je cítit ze všech stran. Jedna z postav bude chybět. ()

d3.4_provozni_chyba.r00 (2017) (S03E05)

Ani nevím, kdy naposled jsem mohl Robotovi udělit pět hvězd. Nejde o epizodu, za které budu sedět na prdeli ještě za rok (viz Ozymandias před rokem), ale jestli bude Mr. Robot vypadat už do konce obdobně, budu ho žrát ve velkém. ()

d3.5_ukoncit_proces.inc (2017) (S03E06)

Nikdo se mi nemůže divit, že jsem kvůli posledním dvěma částem viděl 6 epizod během jednoho dne. Takhle zvědavý na následující dění jsem byl naposledy loni u Mostu a Breaking Bad. ()

d3.6_fredrick+tanya.chk (2017) (S03E07)

Zase trochu klid po bouři, ačkoli dochází k prořídnutí v postavách, v nichž jsem si dokázal udělat pořádek až v jejich posledních momentech. ()

d3.7_nemaz_me.ko (2017) (S03E08)

Celou epizodu jsem si nebyl jistý, co chtějí tvůrci poutem mezi Elliotem a Muhammadem docílit, ve finále jsem ale dospěl názoru, že mi jejich poflakování se a poznávání jeden druhého vlastně bavilo. ()

d3.8_faze3.torrent (2017) (S03E09)

Už mám v tomhle superkomplikovaném seroši takový bordel, že jsem do teď ani netušil o dvou stále neohodnocených epizodách u mě už dávno zhlédnuté třetí série. ()

vypnuti /r (2017) (S03E10)

Konec série spíše nešokující, pro pár vypjatých scén ale nechám pořád za 4. ()

401 Neautorizovaný přístup (2019) (S04E01)

Ta odmlka byla hodně potřeba, i tak ale dokoukávám Robota spíše ze setrvačnosti a potřeby mít seriál skompletovaný. Nicméně první díl poslední série vysvětluje mnoho doposud matoucího, takže mírná spokojenost. ()

402 Vyžadována platba (2019) (S04E02)

Už jsme zpátky tam, kde jsem doufal, že jen tak nebudeme. Jsem zmaten a chvílemi i znuděn. ()

403 Přístup odmítnut (2019) (S04E03)

Že by se konečně začalo něco dít? Že bych nemusel poslední sérii tak zatratit jako druhou a částečně třetí? Nic jiného si teď nepřeju. ()

404 Objekt nenalezen (2019) (S04E04)

Už jsem zavrhnul možnost, že by si u mě Mr. Robot ještě zasloužil 5hvězdu a on to fakt dokázal. Tak snad jsem ho zase přespřílišně nevychválil a nebudu toho záhy litovat. ()

405 Nepovolená metoda (2019) (S04E05)

Tak jo. Hackuje se, běhá se o sto šest a já se sakra bavím. Tohle je ten rozhodně nejlepší díl, co Robot nabídnul. A asi už se to ani nestihne změnit! ()

406 Neakceptovatelné (2019) (S04E06)

Leccos mi tu chybělo k dokonalosti, ale stejně se těším dál. ()

407 Vyžaduje se ověřování proxy (2019) (S04E07)

Sice brutální čísla u epizody, její komornost na mě ale nezapůsobila tolik, jako její akčnější předchůdci. ()

408 Vypršel časový limit požadavku (2019) (S04E08)

Kvůli konečným deseti minutám tam je třeba hodit tu nejvyšší hvězdu, smrtka tady nešetří svým řáděním a je cítit, že se všecko žene k doposud neprohlédnutelnému konci. ()

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

21.01.2023

Zatímco pokračuje v práci na sequelu k jeho komiksovému Batmanovi, rozhlíží se mezitím režisér Matt Reeves (Válka o planetu opic) i po dalších zajímavých projektech. A jeden takový mu nyní právě… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Freddie Mercury míří do kin

Freddie Mercury míří do kin

06.11.2016

Biografie největší hvězdy Queenů se chystá už řadu let. Freddieho Mercuryho si měl zahrát Sacha Baron Cohen (Borat, Diktátor), ten ale po neshodách se členy kapely z projektu odstoupil. Hudebníky… (více)

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty