poster

Pustina (TV seriál)

 • anglický

  Wasteland

Drama / Mysteriózní

Česko, 2016, 7 h 39 min (Minutáž: 52–60 min)

Scénář:

Štěpán Hulík

Hudba:

David Boulter

Hrají:

Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Maxmilián Mráz, Ivan Krúpa, Ctirad Götz, Oldřich Vlach, Martin Sitta, Martin Kubačák, Petra Špalková, Petra Špindlerová, Zdena Hadrbolcová, Jitka Sedláčková, Kateřina Pindejová, Anita Krausová, Richard Stanke, Tomáš Dastlík, Jan Jankovský, Karel Zima, Petr Vančura, Pavel Šimčík, Roman Skamene, Markéta Krejčová, Petra Navrátilová, Oskar Hes, Janek Gregor, Adam Petrlík, Ján Bavala, Mario Pech, Matyáš Svoboda, Štěpán Matejíčka, Dominika Byrtusová, Ivo Bureš, Andrej Polák, Eva Prchalová, Terezie Holá, Adrian Jastraban, Jiří Krejčí, Michaela Doležalová, Kamila Trnková, Jan Komínek, Dušan Čonka, Halina Paseková, Kajetán Písařovic, Karel Davídek, Sebastian Pála, Tomáš Brychta, Magdaléna Chrzová, Kristina Sitková, Lilian Sarah Fischerová, Veronika Malá, Zuzana Čapková, Maria Pavlova, Hana Grančičová, Angelika Morschlová, Martina Černá, Leoš Juráček, Anastasia Chocholatá, Jan Wágner, Petra Ondřejková, Lukáš Typlt, Josef Vokračka, Nikola Orozovič, Štepánka Fingerhutová, Rostislav Novák st., Miroslav Dvořák, Pavel Rudolf Plasche, Jana Holcová, Daniel Možnar, Hynek Tajovský, Jan Bílek, Bohumír Starý, Petra Johansson, Rudolf Slivka, Viera Pavlíková, Dominik Zakl, David N. Jahn, Martin Uhlíř, Jakub Slach, Marek Dobeš, Milan Aulický, Eliáš Vyskočil
(další profese)

Komentáře uživatele LadyPupu k tomuto TV seriálu

 • Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2016)

  Velmi rozporuplné pocity. Nádherná kamera, fajn herecké výkony, ale na to, jak byl celkově seriál avizován, jsem čekala víc. Po prvním dílu převládá mezi mými pocity lehké zklamání...(30.10.2016)

 • Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2016)

  Pro mě zatím stále ve stylu "jednooký mezi slepými král". Ano, ve srovnání s ostatní českou seriálovou tvorbou Pustina vyčnívá, ale že bych se třásla nedočkavostí na další díl... To ne.(31.10.2016)

 • Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2016)

  Jsem si myslela, jak mě Pustina chytne a nepustí a ono je to zatím tak, že Pustinu opustím já dřív, než nastane grandiózní finále. Nejsem si jistá, kde přesně udělali soudruzi z HBO chybu, ale mě to pořád tak nějak nebaví. Severskou ponurost to má, tmavé filtry taky, ale drive veskrze žádný. Mám za sebou Broen, Ófærð i Forbrydelsen, co mají hafo mega giga dílů a byla to razantnější jízda než tady po těch čtyřech, kde se vlastně dohromady nic moc zajímavého nestalo.(15.11.2016)

 • Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2016)

  Proboha živýho, copak nikdo nevidí jak moc se to táááááááhne? Dušek si tento díl svým hereckým výkonem ukradnul pro sebe, ale pouze on celý seriál spasit nemůže...(21.11.2016)

 • Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2016)

  Pár zajímavých scén vytáhlo tento díl z šedého průměru, ale jinak je to stále víceméně nuda. 60%(2.12.2016)

 • Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2016)

  Předposlední díl... Hmm... Já už čekám na poslední, protože jsem zvědavá jak to tvůrci zaonačí, aby to na závěr nebyl úplný fail. Ne, že bych byla zaujatá, nebo citově okoralá, ale způsob zpracování u mě způsobil, že zhruba od 4. dílu už je mi úplně jedno, co se s Míšou stalo...(6.12.2016)

 • Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2016)

  Celkově jde o neuvěřitelně nadhodnocené a nihilisticky nudné nic... Ovšem s pěknou kamerou. To je asi tak všechno. Pachatel nepřekvapil. Šok se nekonal. Za mě se o seriál desetiletí rozhodně nejedná.(13.12.2016)