Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Karlsberger

Tento pořad opravdu nemám v oblibě. Nedal bych mu ani hvězdičku, ale zachraňuje to Jakub Kohák, kterého mám opravdu rád z legendární scény z filmu Eurotrip, ve které utíká v dresu Francie před fanoušky Manchesteru United. ()

ptady

Je to konečně něco jiného než otravná superstar. Jen stále nechápu proč televize vyhazujou peníze za nákup licencí zábavných pořadů a raději si nevymyslí něco svého. ()

K4sum1

Bez urážky, ale tady je vidět, jací jsou "odborníci" na CSFD nudní a divní lidé. Za celá ta léta Superstar a já nevim čeho všeho je tohle něco, kvůli čemu bych si klidně dobrovolně zapla Novu. Má to nápad, má to šmrnc, zábavu, sympatické soutěžící a místy i porotu. A po posledním čísle se králem tohoto pořadu stává David Kraus. Klobouk dolů a těším se na další díly. ()

DžejPý

Opravdu netuším, jak hodnotit... Za nápad, aby se "známé" tváře převlékli za ještě "známější"? Za to, jak se "porotci" snaží vypotit něco oduševnělého (proč Janku, proč?)? Za moderování o ničem (proč Ondřeji, proč?)? Za to, jak se "náhodně" losuje? Totální odpad... Za práci maskérů? Za ty, co nemehla učí, co a jak mají dělat? Za Jakuba Koháka, který to celé má totálně na háku (a ještě mu za to, že z nich má srandu, platí)? Jo, ti si zaslouží potlesk. Kdyby se na porotu a vykecávání s celerbrytami (díky Ostraváku) vykašlali a nechali mě odhadovat, kdo je kdo, bylo by to pro podstatně stravitelnější. Ale takhle to není :( ()

Martin29 odpad!

Dříve byly soutěže zajímavé to co se děje poslední dobou je hnus. Rychlému už asi nevydělává Ordinace v růžové sračce tak musí přejít hold jinam. Jinak nepovažuji za umění ani za humor, když se kdejaký kretén předělá na někoho slavného a zazpívá samozřejmě na playback a nedal bych moc za to, že ani nezpívá, ale otvírá jen hubu, aby se neřeklo . Úplně nejlepší jsou ty kecy typu zazpíval si to líp než ten původní z toho bych blil. Nejlepší komentář Korbitch ()

Scoobys

Tento pořád má jen dvě výhody. 1. Je super si připomenout staré legendy 2. Nikdy mě nepřestane fascinovat práce maskérů. To je vše 3hv. ()

DarthArt

Dalo se celkem čekat, že každá TV zábava pod značkou Nova tady na CSFD okamžitě sklidí odpad, a ve většině ostatních případů, bych se přidal i já, ale přátelé, když už tady tak odpadujeme, nebylo by špatné se na dotyčný pořad nejdřív podívat. Já nevím, je to jenom můj názor, ale já vidím zhusta fantastické výkony protagonistů, kteří se vždycky po týdnu musí vtělit do některého z nejvýraznějších zpěváků světové pop music, a nejen napodobit jejich hlas (což dokáže asi tak pět lidí na planetě), ale taky charisma, pohyby, energii, všechno. V tomhle ohledu všechna čest, zejména Haně Holišové, Ivě Pazderkové a hlavně Petrovi Rychlému, kteří co chytí do ruky, to je jak z MTV :) A nejhlubší poklona pak samozřejmě musí patřit vizážistům, maskérům a všem těm figurám v zákulisí, jejichž jména nikdy neuslyšíme, ale kteří odvedli dokonalou práci, za jakou by mohli do portmonky strkat doláče i někde v Hollywoodu. Takže, milí kritici, oči otevřít, trochu nadhledu a nesázet hodnocení jenom podle loga v rohu obrazovky. Tohle se totiž hodně povedlo! ()

m.a.rtin

Spíše než pořad jako takový jsem občas sledoval jednotlivé klipy na youtube. Musím uznat, že ačkoliv jsem byl ze začátku k pořadu dost skeptický, tak některé výkony soutěžících mi skutečně vyrazily dech. K pobavení mi ovšem stačilo zhlédnout řekněme tak minutu z každého vystoupení - co se v pořadu vlastně dělo ty zbylé dvě hodiny, to nevím... ()

wooloong

Viděla jsem všeho všudy poslední díl, abych si vyzkoušela na vlastní kůži, na čem okolí tak nadšeně ulítává. Maskérna odvedla většinou dobrou práci a někteří aktéři předvedli překvapivé výkony, ale toho zbytečného juchání, žvanění, okecávání a natahování bylo tolik, že jsem byla nakonec spíš otrávená než nadšená. ()

audrey.ley

Mně se to náhodou líbilo, rozhodně klobouk dolů před účinkujícími a maskéry. Nejvíce se mi líbila vystoupení Aničky Fialové a Ivy Pazderkové, o existenci první zmiňované jsem neměla ani tušení a Pazderkovou jsem považovala za průměrnou herečku, kterou jsem znala jen jako blbou blondýnu z Na stojáka, takže obě dvě dámy pro mě byly velmi příjemné překvapení. Co mě na pořadu štvalo bylo (možná to je jen můj dojem) často nepříliš upřímné reakce poroty. ()

Milonak odpad!

Hov.o. Ale opravdu velkých rozměrů. Obecně nemám rád napodobování kohokoliv a také převlékání se za tuto osobu, ale tady to dostalo opravdu velké grády. Velice nerad si stěžuji na všechno - ale tady to prostě jinak nejde: absolutně nudný a uspávací moderátor Sokol, trapné výkony soutěžících a korunu tomu nasazují porotci. Ani jednomu z nich nevěřím ty jejich oslavné ódy na soutěžící, měli by mít trochu soudnosti a do ničeho takového nelézt. Ale když ono to zřejmě dobře cinká... Co mně ale vadí snad opravdu nejvíc, tak je takový ten falešně vytvářený obraz "naší super megaúspěšné show", kde jsou všichni jedna velká rodina a perfektně nás baví. Pro mě je tohle opravdové dno TV "zábavy". 1% ()

Profík

Nechci nikomu sahat do svědomí, ale připadá mi, že tu spousta lidí k tomuhle pořadu přistoupila rovnou s pocitem, že se jim to prostě nebude líbit. A ne a ne!!!. Já byl příjemně překvapen, 8 zpěváků/herců se docela snaží, porota samozřejmě v tomto formátu hlavně chválící, ale uměřeně vtipná a Sokol jako moderátor velmi pěkně překvapil. Je to prostě vytuněná verze wheels of musical impression v show Jimmyho Fallona. 75% ()

JohnDenkey odpad!

Kdyby se nějaká blonďatá pipka nesnažila vystřihnout Eminemovo Without me, dal bych i jednu hvězdu.. Ale při jejím vystoupení jsem musel překonat takovou dávku trapnosti, že mě ze střídání grimas bolí obličej. ()

Luke_00

Drouhou serii nova klasicky zabila (protoze kdyz se neco povedlo tak jak to znicit?!) reklamou. Po kazdem vystoupeni reklama! Neco neuviretelneho! Tudiz se porad stal nekoukatelnym! ()