Reklama

Reklama

The Son

(seriál)
USA, (2017–2019), 14 h 31 min (Minutáž: 42–49 min)

Předloha:

Philipp Meyer (kniha)

Hudba:

Nathan Barr

Hrají:

Zahn McClarnon, Tatanka Means, Paola Nuñez, Pierce Brosnan, Henry Garrett, Jess Weixler, Electra Avellán, Sydney Lucas, David Wilson Barnes (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Recenze (12)

Torpid 

všechny recenze uživatele

Po třech dílech končím. Brosnan má charisma a role mu sedí a Texas na začátku 20. století je zajímavý a celkem neprofláklý seriálový prostředí. Jenže už v prvních dílech to několik partnerskomileneckých dvojic celkem hutně zasmradilo pachem telenovely a herec, který hrál mladíka mezi indiány mě, nevím proč, totálně iritoval. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Sice to není taková pecka jako Hatfields & McCoys nebo Godless, ale pořád se jedná o parádní westernovou záležitost. Seděl mi příběh o dvou rovinách Ta první se odehrává někdy v polovině 19. století a zabývá se hlavním hrdinou coby chlapcem, který po únosu vyrůstá mezi Komanči. Ta druhá posunuje děj do let I.světové války. S chlapce se stal respektovaný rančer, kterému sice záleží na rodině, ale vůči ostatním se chová jako pěkný bastard, který se neštítí ničeho. Vedle klasických třenic mezi bělochy a Indiány dostává prostor i napětí mezi texaskými vidláky a mexickou komunitou, na své si přijdou i milovníci rodinných dramat a samozřejmě dojde na nějakou tu lásku. Herecky funguje všechno tak jak má a Brosnanovi sedí role jak ulitá, ale problém jsem měl s jeho mladším já. Lofland působí jako strašné ucho a jeho přerod v indiánského válečníka jsem mu prostě nevěřil. Doufám, že v druhé sérii vyroste do jiného herce. 80% ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Najskôr pochválim. Prvá epizóda je dosť chytľavá. Zaujímavý príbeh, sakramentsky charizmatický James Bond Pierce Brosnan a skvelý nápad miešať príbeh jednej postavy v jej začiatkoch a na sklonku života. Pre mňa bola táto doba pomaly najzaujímavejšia. Keď sa človek narodil v dobe indiánov a dožíval svoj život už v "modernej" dobe, kedy sa začínali objavovať prvé automobily. Ale k veci. Príbeh malého (alebo mladého) indiána je zaujímavý len v prvotných epizódach, potom by ste ho pomaly mali chuť zabiť. Čo sa týka príbehu novšej doby, ten je zase príliš rozvetvený a sú tam akoby zbytočné nudné príbehy. Na western dosť nudné strieľania a súboje. O hviezdičku som dal naviac za poslednú epizódu. Záver bol celkom dobre spracovaný a zaujímavý. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Pírs je nejen pravověrný sanavatexas, ale i řádný sanavabič. Docela mile a záživně tu zakládá dynastii Džejárů, tančí s Komanči a získává budoucí grunty pro Jirku W. Křovího vybíjením mexických cigošů na jejich vlastním území, směroplatně spravedlivě anektovaném militantními texaskými burany. Příjemně odsejpající a hezky zdramatizovaný seroš, po kterém doufám, že někdo brzo narazí na ropu i u nás v Přívoze a taky vypráská všechny Mižigarovy až za Rio Ostravice. ()

Zlty_Dodo 

všechny recenze uživatele

Dej fičí od druhej polovice 19. storočia do cca 1915 so zábleskami do nedávnej minulosti.. Texas plný intríg kvôli ropným poliam, kde masové vraždy oponentov nie sú ničím zvláštnym a šerif na pohodu toleruje :) do toho mela migrantov z Európy s Komančami a Mexičanmi :) vzniká tak jasná predstava, ako taký Rockefeller k bohatstvu prišiel :) I TAK sa do deja MUSELO dostať LGBT, za čo u mňa mínus ako vždy... Celkovo napínavé, sympatické postavy, parádne zábery kamery a herecké výkony :) ()

Galerie (493)

Reklama

Reklama