Reklama

Reklama

Na vlásku: Seriál

(seriál)
  • Česko Na vlásku (více)
TV spot
Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, (2017–2020), 25 h (Minutáž: 21–66 min)

Hudba:

Kevin Kliesch

Hrají:

Mandy Moore, Zachary Levi, Julie Bowen, Clancy Brown, Paul F. Tompkins, Sean Hayes, Keith Ferguson, Diedrich Bader, Jeff Ross, Dee Bradley Baker (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(59)

Obsahy(1)

Náš příběh se odehrává mezi původním filmem Na vlásku a svatbou Lociky a Evžena. Locika se seznamuje se svými rodiči a královstvím a připravuje se na svou svou korunovaci, kde se stane oficiálně princeznou. Uvědomuje si však, že by chtěla ještě poznat svět, než přijme svůj osud spjatý s královskými povinnostmi. A tak se Locika rozhodne odložit korunovaci a jít za dobrodružstvím, které jí volá. Než se ale vydá do světa, přihodí se zvláštní věc a na scénu se vrací její dlouhé, blonďaté, kouzelné vlasy a s nimi se odkrývá i záhada jejich magického původu... (Disney Channel)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (5)

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší princezna s nejlepším domácím mazlíčkem a partou kámošů zažívají jedno dobrodružství za druhým. Na Vlásku je nejlepší pohádka ever a její seriálové pokračování není o mnoho horší. Podívali jsme se za hranice Corony, cestovali do vzdálených míst a já jsem rád, že jsem tohle podnikl taky. Seriál je sice převážně pro děti, ale rodiče se rozhodně nudit nebudou a pokud mají pro Lociku slabost jako já a Na vlásku se jim líbilo, budou stejně spokojený i tady. Loci, Cass, Evžene, Pascale, mrzí mě, že jsme na konci! Byla to fajn jízda. ()

Chřástal 

všechny recenze uživatele

Seriál o naivní princezně s dvacetimetrovými vlasy, která se zdá neustále být rozzářená jak sluníčko, nezní jako něco, co bych sám od sebe sledoval. Rozhodně by mě totiž nenapadlo, že je vtipný, napínavý i emotivní (např. namátkou díl o tom, jak se uzavře kruh příběhu malého chameleona a jeho hadí nemesis) a mnohdy zběsile akční – koně letí tryskem, čepele řinčí a spásné skoky se dějou v posledních vteřinách. A království se začíná ježit hroty „černých kamenů“ vyrážejících ze země – a spolu s tím začíná příběh temnět a narůstat do epické osudovosti. Přátelství a víra v druhého, snaha postavit se na vlastní nohy a zároveň strach z odpovědnosti, dluhy minulosti a konfrontace s osudem, to všechno samozřejmě není v žánru fantasy nic nového, ale tady jde ruku v ruce s nápaditými zápletkami a dobře napsanými postavami. Vedle hlavní dvojice jsou to hlavně sarkastická Kasandra hledící na Evžena spatra nebo vykutálený kumpán Lance Valibuk - vlastním jménem Antonín Řízek… _____Pro Nonnu: Některé postavy se vyjadřují o chameleonu Pascalovi jako o „žábě“ proto, že to myslí hanlivě nebo přezíravě. ()

Nonna odpad!

všechny recenze uživatele

Docela vážně by mě zajímalo, jakou známku z přírodopisu měl autor překladu do ČJ. Můj šestiletý syn se u pohádky tak dlouho rozčiloval, že ten chameleon přece není žába, jak ho neustále všichni pojmenovávají, až jsem nevydržela a pohádku definitivně zakázala. Jak se z poměrně zajímavého pohádkového příběhu dá udělat uřvaná bojůvka a ještě s blbým překladem, to člověku zůstává rozum stát (např. Lociky škola - nemělo by se po našemu říct Locičina škola?) ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama