Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (CinemArt)

Pitryx

I tento film hodnotím jako předchozí dva, takže opět opisuji můj komentář. Velmi dobrá parodie, ale chybí jí takový ten zadní plán, který býval použit například při Žhavých výstřelech. Také trocha slovního humoru zde chybí. Přesto jde o velmi dobrou zábavu. Takže asi tak. ()

knihovna

Asi, ne určitě nejslabší díl série. Je tam pár vtipných míst ( předávání telefonu, virtuální realita, tanec nadopovaného Johnnyho, premiérka - parodie na TM?), ale jinak tomu chybí něco, co by spojovalo film jako celek. Je to víc podobné američanům než angličanům. Škoda, slabé tři. A to spíše z nostalgie. ()

PlayEasy

Tak JE je opět zpět a to ve velké parádě (chvílema až moc velké). Máme tady další akční komedii, která u nás svůj účel splnila, to znamená pobavila a akčně to také zvládla. Sice chvílema to trochu ztrácí, ale pořád je to v pohodě. A "JE Girl" Olga Kurylenko je fakt hezká!:) 60% ()

MartinTerran

Nejnešikovnější agent v dějinách Anglie kupodivu funguje i potřetí. Jasně pár vtípku bylo docela trapných či stereotypních, ale bylo zde mnoho u kterých jsem se fakt od srdce zasmál. Film má tempo, říz a hlavně vtip. Nesmí chybět v tomto případě "staré high-tech" udělátka. Zdá se mi že v tomto díle už je schopnější než dříve, především v boji muže proti muži. Za mě jednoznačně kvalitní komedie s dobrým obsazením i hereckými výkony. Hodnocení: 74/100. ()

helrohir

Podľa môjho názoru je tretie pokračovanie o niečo znesiteľnejšie a zábavnejšie než podpriemerná "dvojka". Výrazne ubudlo "beanovských" scénok, a Atkinson konečne dokázal zosobniť charakter J. Englisha ako samostatnú, a hercovou minulosťou neovplyvnenú postavu. Film sa tak vyslovene javí ako "bond" paródia, so všetkým čo k tomu patrí, vrátane technických vychytávok či "bond girl". Aj tá "vážna" zápletka je oproti druhému pokračovanie celkom fajn. Humorné scény sú dávkované v pravidelných intervaloch, a hoci niektoré zaváňaju "beanovským" pitvorením, iné dokážu naozaj zaujať, pričom top scénou je jednoznačne VR sekvencia. Tretí J. English je tak vcelku solídnou komédiou/paródiou, a zasluhuje si aspoň mierne nadpriemerné hodnotenie. 60%. ()

liquuid

Vtipy, kterym jsem se nesmal, ktere mi prisly trapne a verim, ze snad ani mladsim divakum se nemuzou libit. Dej znacne predvidatelny, zadny zvrat, takze uplne ploche. Neni zde nic, co by se dalo vyzdvihnout, az je mi Rowana i docela lito. ()

hrumsrt

Jakože jsem moc rád, že je Bough (Ben Miller) zpět po boku Johnnyho (Rowan Atkinson) spolu jim to dobře ladí a ve výsledky je to jako pěkná vzpomínka na úvodní snímek. Co se ale vůbec nepovedlo je hlavní dějová linka, ke které se nebuduje žádný vztah. Takže jediné, co film tak nějak drží pohromadě jsou jednotlivé Johnnyho sketche. Nejvíce se mi líbila scéna s VR, kdy mi to přišlo snad i celkem originální (tady bych to prostě nečekal), kdy Johnny z toho vytěžil maximum! 55%  ()

Blazkowicz

Hodnocením sice nejlepší ze všech dílů, ale objektivně až za jedničkou. Předchozí díl se snažil být rádoby vtipný, tento zase přidal na vážnosti. Jako celek to ale funguje mnohem líp a humor rozhodně nebyl upozaděn. Nejvyváženější je podle mě první díl. 3+* ()

ostravak30

Rowan Atkinson sám o sobě je figura, která těžko zklame pokud k tomu dostane příležitost. Bohužel tentokrát jich opět moc nebylo, ale když se naskytla k nějaké čistě improvizační show, tak jí maximálně využil. Jinak si ale opět myslím, že přes řadu zábavných okamžiků, byl film tentokrát trochu prostoduchý v ostatních záležitostech. Dějová linka i celý průběh mě už tak moc nebavil. Přiznám se, že zábavné bylo koukat jen na Mr. Beana, když úřadoval. Ale i tak se některé jeho trapasy staly i trapasy filmovými. Ono totiž chtít dělat srandu za každou cenu není moc dobrý nápad. Myslím, že R. A mohl dostat více prostoru, aby se sám předvedl. ()

Mikecat

88 minút zábavy, zaujímavé stále sa udržiava dej, žiadne nudné pasáže. Málokedy je tretia časť lepšia ako predošlé dve. Blbeček English so svojim pomocníkom aj bez moderných technológií dokážu napredovať postupom pokus omyl :) dokonca s ostrielanou agentkou Olgou Kurylenko. kino mirage za ()

silak_xup

Nestává se, že by poslední (asi) díl filmové série byl nejlepší. Tady to platí, žánr komedie splnil co měl, tlemil jsem se skoro pořád (i přes ,,podobný´´) konec jako v předchozím filmu. Scéna tancujícího Beana k nezaplacení :-) ()

Blazis34

Agent nešika v podání Mr. Beana je vždy vtipný. Divák se musí odprostit od naprosté nereálnosti a očekávanému konci. Pak se může i zasmát. Mě to chvilku trvalo, ale scéna s virtuální realitou mě rozesmála a více uvolnila. Jinak většina scén je pro dobro vtipu a humoristické situace. Další pokračování Johnnyho Englisha nezklamalo, ale ani nijak nepotěšilo. Dávám 65%, tři hvězdy. ()

DonBraso

Druhý díl byl bída a třetí díl je na tom úplně stejně.Jestli někdo natočí čtyřku,tak už doopravdy rezignuju.Dodívat se to ovšem dá,ale člověk musí mít silné nervy a pořád žrát toho "Mr.Beana".Jinak je to příšerně trapný.Humorné scénky jsou ve většině případů vážně příšerný,tak člověk vezme zavděk asi tak dvěma gagům.Nechápu proč English je proti novým mobilům,když ho pak stejně použije.Takových momentů je tam přehršel.Poslední mise je další blbost.English říká,že na to půjdou po staru.Tak se očekává nějak,že né si vezmu opět nějakou novou kombinézu z vesmíru a vylezu v CGI efektu věž.Nápady nejsou vesměs žádné,jen předhozené scény,který nefungují na delší trvání.Restaurace,Olga a ještě nějak z plezíru Rowan to drží,ale je to stejně nesmyslné jak ponorka v jezeře,kde je vedle digitální loď. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce