Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (Cinemart)

Labacan

Čakal som infantilné dobrodružstvo starého herca, ktorý sa s pomerne úspešnej série, bude snažiť vytlačiť ešte ten nejaký dolár naviac.. No a nakoniec som sa bavil, tak prečo nie?.. ()

Anbusai

Od filmu jsem nic nečekal a můžu říct, že jsem se náramně bavil. Film střídá zábavné pasáže s trapnými, ale kontrast mezi hercem a postavou, kdy vzdělaný člověk zahraje takovýho idiota neskutečným způsobem je umění. 5 hvězdiček, protože jsem se u taneční scény válel smíchy. ()

Doffy

Ty ironické gagy jsou tu v takové míře a tak hloupé, že je kvůli nim děj o to předvídatelnější. Padouch je jak vystřižený z popisu klišé padouchů, děj se hýbá vpřed hlavně díky Englishovu poskoku, který se vždy najednou odněkud vynoří se zcela zásadní informací, která agenty posune blíž k dopadení záporáka. Za tři dny si na tenhle film ani nevzpomenu. ()

kaller odpad!

Do třetice a stále stejná mizérie. Nevtipné, místy až trapné, přičemž chmury nezažene ani veskrze příjemný pohled na bývalou Bond girl. ()

Mark1983

Třetí část dle mého úhlu pohledu je ze všech předchozích dílů nejvtipnější, což jsem se bavil od začátku do konce. ()

TheKleofa

Chvílemi jsem se i od srce zasmála, ale takových okamžiků nebylo zas tak moc, povětšinu času jsme svědky spíš takové lehce trapné srandy. Víc než Atkinson to celé táhne Ben Miller a když už není kudy kam, objeví se Olga, pohled na níž odpustí scénáristovi téměř vše.. ()

bicekz

Vtipná komedie s lehkým příběhem. Přesto bych však ocenil více vtipných scén jako noční párty a virtuální realita, zbytek vtipů byl slabší. Co se týká kvality - přirovnal bych to k předchozím dílům. Žádná sláva, ale pro pobavení skvělé. Mrzelo mě, že chytřejšího diváka hned napadlo, čí je to práce, ocenil bych větší napětí... ()

endymion

Mr. Bean si hraje na inspektora Clouseaua a moc mu to nejde. Hodně slabé tři hvězdy zachraňuje stále pěkná "englishgirl" Olga Kurylenko. Za mě třikrát a dost. ()

asdfasdf

Proti předchozím dvěma dílům jsem neměl moc výhrad a dokázali mě docela pobavit, takže proč nebýt nadšený, že vyjde i třetí díl?? Samozřejmě se zase vyjádřím k traileru, který se měn zdál velice dobře udělaný a dokázal pěkně zaujmout. Bohužel až na pár výjimek se v traileru objevily gagy, na kterých byl postaven celý film, a proto ve filmu už tolik nepobavily jako poprvé v traileru. Toto je podle mě jedna z největších chyb při dělání komedie!! Jinak děj byl takový už typický pro Englishe. I přes to, co jsem filmu vytknul, jsem se ještě dobře bavil, takže hodnocení ode mne bude mít film celkem solidní, ale dalšího pokračování doufám, že se autoři raději zdrží... ()

chosan

Byl jsem mile překvapen, starý dobrý English s obsazením z prvního dílu, musím říci, že se jedná o povedenou komedii za 65%. ()

Chlo0opek

Taková standardní záležitost v podání Johnnyho agenta Englishe, dobrá scéna byla třeba s napumpovaným Johnnym, kteří paří na diskotéce i pár dalších, ale stále je to celé o jeho nešikovnosti a to pořád dokola a dokola. ()

soukyd33

Zapojit Johnyho Englishe do moderní doby je dobrá volba. Opět jsem se zasmál. Další díl už nebude, ale mě by další díl určitě nevadil. 🙂 Poznámka: Scéna s VR je TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Kusbi

Možná bych hodnotil i výš, jelikož jsem se docela dobře bavil a příležitosti ke smíchu bylo celkem dost. Jinak je ale dost znát, že film je levný (zejména efekty, greenscreen a herci) a pobírá vlastně dost jednoduchou zápletku. Nicméně vyloženě si stěžovat nemůžu, English mě baví. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce