Tajný lasvegaský policista Vincent Downs (Jamie Foxx) se zaplétá do sítě korupce, intrik a zabijáckých gangsterů. Když po neúspěšné loupeži někdo unese jeho dospívajícího syna (Octavius J. Johnson), Downs ho musí během jediné bezesné noci zachránit a přivést zločince před spravedlnost. (Bontonfilm)

mdf

Na tento film jsem se těšil,ale bylo to jen až na pár dobrých scén,slabé béčko.Závěr,,,Pane Novak,máme problém,, dává tušit možné další pokračování................ ()

Martin29

Ze začátku se to tváří jako pohodový akčák říznutý thrillerem. 2 policajti ukradnou z kontrabandu drogy,které posílal jeden drogový gan druhému přes jakéhosi pracháče. Jelikož tomu gangu ty drogy chybí a chtějí je tak unesou tomu policajtovi synu s tím, že dokud jim nedá ty drogy tak ho neuvidí. Pak to jde, ale do kopru objevuje se zde několik prodejných poldů podplacených tým gangem manželka toho policisty a ještě jakási policistka s partnerem a stává se z toho slátanina. Takže lidi umírají a ti dobří klasika přežijou vše (to co přežila ta policistka by nepřežil ani Terminátor). Ze začátku jsem chtěl dat 60 procent, ale pak mě to začalo už nudit oceňuji jen tak začátek,vraždu šampáněm a konec, který by měl náběh na další díl. Původní verzi jsem neviděl a a ani se na to nechystám. ()

Flashback

Černá laciná napodobenina Johna Wicka. Nuda a šeď..........jediné proč tento film shlédnout je snad jenom pár záběrů na Pontiac GTO hlavního hrdiny. ()

milaninoo odpad!

Tak už jsem viděl koně blít hady chcat slyšel travu růst,ale takvou zhovadilost už dlouho nééééééééééééééééééé!!!! Asi to bude tím že jsem fanouš do filmu od 70-tých let.Nešlo dokoukat! ()

aneta105

Jamie zase dokázal, že filmy s ním jsou absolutní nuda, bez nápadu, originality a dobrými hereckými výkony. Věřte, že takovou blbost jsem dlouho ještě neviděla, doufám, že se mi brzo vykouří z hlavy a ať o něm ož nikdy neuslyším, mám dnes dobrou náladu tak má 10%. ()

ZionelloSVK

Tak som sa zase raz nechal nahovoriť na akčný trhák, ktorý síce trhá, ale trhá iba čas, ktorý mu musím obetovať, samozrejme nie je to až také zlé, ale určite ani nie dobré. Film je natočený skvelo, na daný žáner, scenár je typickým tak isto pre tento žáner aj spoločne s obsadením, akčnými scénami, strihom, atmosférou, a tak ďalej a tak ďalej, ale predsa len, bolo to nutné? Myslím že z časti aj áno pretože kto iný ako režiséri , ktorí majú záujem a chuť takéto snímky točiť by oživovali znova a znova tieto akčné klasické snímky, kde ide o všetko a kde je vo väčšine času nejaký skorumpovaný policajt a nakoniec ten "zlý" je ten "dobrý" a podobné známe scenáre. Ja som za takéto Béčka rád, pretože vždy to stojí za viac keď sa to spraví poriadne, aspoň vizuálne a trochu aj herecky, keď už príbeh to trošku stráca, resp. stráca na originalite, je to lepšie ako vytiahnuť starých hercov a zbúchať s nimi snímky kde sa 15 metrov šmýkajú po podlahe a všetkých vybavia dvoma kopačkami na solar a temeno. Myslím si že existuje veľa fanúškov takéhoto typu filmu , kedy zapnem pozriem a hotovo. Neriešim psychické rozpoloženie po filme, neriešim dej, neriešim otázky života, alebo úvahy do budúcna, ktoré mi tento film podnietil, jednoducho pozriem, bavím sa a vypnem. Aj to k tomu patrí. 3 hviezdičky pre dobre zvládnutú prácu kolektívu a výsledný efekt. ()

ynteligent odpad!

Ja mam vcelku rad podobne filmy... nejake drogy, policajti....ale co chcelo byt toto ? 10 minut to vyzeralo na dobry film. Dalsich 10 minut to slo z kopca a potom sa to zmenilo na taku kravinu ze som to vypol.... Mimochodom, neviem si predstavit mafiana ktoremu niekto zoberie 25 kilo koksu aby potom co mu ich vratil odisiel po svojich....to je ako ze nevadi ze si ma okradol, vratil si to tak čo, sme kamarati. Ved ked ma budes okradat nabuduce a podari sa ti to, tak az potom sa budem hnevat...dovtedy to mozes skusat kolko sa ti zachce..... Kokos ani v potravinach ked ukradnes maslo tak ti to neprejde.......strasna blbost, ale ze komplet zle ()

dedavena

Taku krawinu uš sem dluho neviděl. Nesmrtelny škaredy černy poliš by přežil i v epicentru atomove bomby. Fara rostřilane stofkami nabojuf, ale pojizdne a gumy furt fprořadku. Ironicku jednu hvězdičku davam sobě za to, že sem se na tu slataninu vubec vydržel divat. ()