Kráľovná zápasí so smrťou v púštnej oáze. Jej syn Prince sa vydáva na zúfalú cestu hľadať mýtický liek, ktorý by ju zachránil. Mladík sa čoskoro ocitne v smrteľnom nebezpečenstve, keď ho prenasleduje Warlord (James Franco) so svojou zločineckou bandou na motocykloch. Prince sa zoznámi s atraktívnou androidkou Ash (Suki Waterhouseová), ktorá má vyššie ambície, než len poskytovať sex a iné služby miestnym bojovníkom. Bude sa môcť Prince spoľahnúť na svoju novú priateľku Ash, keď sa dostane do rúk démonickej ženy, známej ako Drug Lord (Milla Jovovichová)? (TV JOJ)

Shitonit

No to mě poser svatý červeně ohorečkovaný kozy, jen jsem zahlídl že je princ Wahlberg.. no a dostal jsem podezření.. kde se berou takový sračky ?? ()

Mamlas

Pohádka o klukovi, co jel do lékárny pro prášky, cestou se stavil v bordelu, kde dostal nakládačku, pak se zfetoval, popral, pak dostal léky a jel domů. Cestou ho doprovázela lesbická robotka. Děj je zasazen do pouště ala Mad Max. No, co k téhle taškařici více dodat? ()

Olafsson

Nezáživná sračka s nesympatickým hlavním arabonegroidním hrdinou (jehož matka je Číňanka, makes sense!) s charismatem hadru na nádobí. Navíc Mill(fk)a Jovovich tady působí trapně a nepřesvědčivě. Nuda nuda nuda. Jediný co mě drželo při sledování byla šťavnatá a nádherná S(Š)uki Vodnídům v roli androidky. Na začátku nám jí ukázali jak jí panbů stvořil, ale jen zezadu, a já celej film jak to nadržený zvíře čekal na podobnej frontal. No a když si to na konci začala rozdávat s dalším šťavnatym, tentokrát židovskym, vydáním ženského pohlaví, moje touhy měly být naplněny.... Bohužel nakonec nebyly, střih a ouha najednou jsme u postkoitální konverzační romance. No, už na začátku jsem říkal že ten film je sračka... ()

Ricci

Podle obsazení jsem čekal něco úplně jiného. Jak tu kdosi psal - jako cviko na FAMU asi dobrý, ale jinak dost nuda. Franco asi studoval Cimrmana a jeho frustrační metodu - zde se divák dočká jen 88 minut fáze očekávání. Fáze zklamání nastává se závěrečnými titulky. ()

Mikecat

Ako sa mohla Mila dať nahovoriť na túto púštno bike narko frašku. úvod sluboval niečo zaujímavé, keď mladíci na motorkách vstúpili do striptízového klubu a použili strelnú zbaň, čo bola vtedy vzácnosť. Vynikajúci nápad s ovládateľnou modro-zeleno okou sexi roboženou na povel, ktorá sa vzoprie programu - dovtedy tak za 3*, následný zbytok filmu nezachráni ani lesbo scéna robotky s feťáčkou ani záverečné jatka ani princ zachraňujúci spolu s robotkou svoju matku/Lucy Liu/. ()

jokino odpad!

O čom toto ako bolo ? Žeby sa to malo ambíciu "podobať" na "Mad Max" (vélmi vzdialene..?), alebo snáď iný "post-apo" film ? Úprimne, neviem, ale... Ani vlastne neviem, aký mať na to názor..?! Nezaujalo ma to vôbec ničím, herecké obsadenie síce OK - Jovovich, Franco, ale inak, pre mňa totálne utopené v nezmyselnosti deja a pod. Neviem, čo sa tým chcelo celkovo povedať, no hádam to nebude mať nábeh na sequel. Možno by som si to vedel predstaviť, ako je "dnes" celkom populárne, vytvoriť z toho nejaký seriál, aspoň skúšobne a uvidieť, či sa uchytí, no tam by bolo asi nutné kompletne prekopať scenár, aspoň podľa mňa. Inak film, či už ako "jednohubka", alebo snáď na sequel, u mňa, nepoužiteľné.. ()

BlackAdder87 odpad!

Ani kvalitní ingredience, nezaručí, že se výsledný blaf bude dát žrát. James Franco se zřejmě sžil s rolí v The Disaster Artist natolik, že se rozhodl natočit si vlastní Disaster Movie a povedlo se mu k tomu ukecat vcelku slušný herecký ancábl, to se musí nechat. Na výsledku není nejhorší to, že má pitomý děj, hloupé postavy a bezduchý svět bez atmosféry. Nejhorší je, že všechno je to unylá nuda, která vás donutí zapřemýšlet o relativitě času. Ač trvá jen necelou hodinu a půl, pocitově vám to přijde jako tři. Tři hodiny nekonečné nudy, proložených rádoby filozofickými bláboly. ()

Nallymo

Film totál sračka, nedá sa to brať ani s nadsázkou ak to tak bolo zamýšľané. Neskutočne ma vytáča, že v dnešnej dobe každý nový film alebo seriál musí mať gay postavu, no tu to dotiahli ešte na vyšší level, keď aj z androida urobili lezbu. A aby toho nebolo málo, každá postava vo filme, čo sa s ňou stretne je neskutočný úchyl, čo chce súložiť s robotom. No ale asi k tomu spejeme... ()

brasek odpad!

Paškvil! Nevydržal som túto tragédiu pozerať ani do prvej reklamy. Snímok svojím celkovým prevedením patrí medzi filmové tragédie a je porovnateľný s lacnými televíznymi projektami. ()

Aquila

Vcelku příjemná a roztomile naivní retro postapokalyptická blbost se sexy lesbickou robotkou, kamenem úrazu je obsazení hlavní role – naprosto neemoční, jednovýrazový unylý obličej, a i když se všichni kolem (Jovovich, Franco, Liu) snaží co můžou, i přehrávání v snímku tohoto ražení funguje, princ Wahlberg nepohne ani jedním mimickým svalem. V tomto žánru je charizma hlavní postavy 50% úspěchu – tady úplně chybí. ()

nudlis

Slabý. Hodně slabý postapo, dost okatě inspirovaný několika klasickejma filmama žánru (Mad Max apod.), ale prostě nefungující. Když už jsem si to pustil a v půlkce to chtěl vypnout, přeci jen mě zajímalo jak moc blbej bude konec. A byl. Jedna hvězda za snahu, ale je to fakt slabý. ()

funkyman odpad!

James "oneface" Franco opat ako fantasticky trojjediny artist...este raz uvidim v niecom jeho meno, spacham sapuku resp. si to hned ako nebetycnu hovadinu prichystam pre moje posledne dni / nech mam dovod skor odist/-pekne baby sa mu sypu do filmu..ale citat scenar nechcu, to im staci, ked sa na nich vyspuli ta jeho neodolatelna usklabova maska...je to u mna nastupca Harryho Potrata - ten aspon ked nevedel /a stale nevie/ hrat, neskusa byt aspon multi umelec...ten hollywood uz naozaj znesie akehokolvek tupeho dementa, len nech dobre vyzera.. ()

Mukade

Občas retarded, ale troj-hviezdičkovo (s preklikávaním) ma to bavilo lol. Čistokrvné 3** beečko. Ináč 1 oko hnusne zelené a 2. hnusne modré, to snáď bola akási recesia, lebo to bolo vyslovene nevkusné. (ofc si uvedomujem že to bolo na zvýraznenie umelosti danej postavičky) ()

Forty

Film kde nepotrebujú k prežitiu vodu alebo jedlo a mladý typo si chodí na púšti 6 dní bez vody a dáva to. Franco otravný Jojovich chilistka Liu tam vlastne ani nehrala a jedine kto ma nejako bavil bola Suki Wateehouse ktorá vyzerá dobre a bola tam najviditeľnejšia . Mladý predstavitel taktiež otravný a zbytočný . Prvých 6 minút bolo fajn potom začali brať dávky kokainu a išlo to dole . Kameraman posledných 20 min bol minimálne pripitý. Snoop Dogg ešte v podtitulkovej scéne . ()

Jarv

Když se na toto člověk podívá, ptá se sám sebe, jak je možné, že se zde sešli James Franco, Lucy Liu a Milla Jovovich (ty dvě jsou ve velmi omezených vedlejších úlohách). Ne, že by tato trojice patřila mezi hollywoodskou elitu, ale každý natočil něco zajímavého, a v několika případech předvedl i nadstandardní herecké výkony (zvláště Franco). Z toho důvodu mi hodně uniká, proč zrovna tohle? Pokud se připravíte na to, že film nebude žádný klenot, je výrazně levnější (proto je lehce zařaditelný mezi mnohem starší kousky), a herci se skutečně nemusí příliš snažit, pak se dočkáte takové poměrně krátké old school jízdy, kterou možná uvítají (nebo jí alespoň zcela nepohrdnou) především zástupci starší generace. Přiznám se, že kdybych snímek viděl třeba v patnácti, asi bych byl kritičtější. V mém případě má tedy akční blbůstka štěstí, protože jsem výrazně starší a snesu opravdu hodně. P.S.: Na VHS jsem kdysi pěkně řádil, což asi leccos vysvětlí. 50% ()