Addamsova rodina

• USA The Addams Family (více)

Připravte si prsty na lusknutí! Na plátna kin se vrací ikonická rodina, která každý rok vyhrává všechny soutěže na Halloween. Tentokrát se členové této vtipné a výstřední rodinky představí v animované podobě. Malí i velcí diváci se mohou těšit na skvělou zábavu, protože Addamsovi se budou snažit mermomocí dokázat, že dobří sousedé jsou pro své okolí k nezaplacení. (Forum Film CZ)

Wally

Kdyby nešlo o tuto specifickou a úchyloidní rodinku, pak by se jednalo o další nepovedený animáč, který nepřinesl nic nového...ale právě tyto příšerky tento animáč posouvají v mých očích o dva levely výš. ()

iXtr3m3

Pre stále ešte osemročnú dcérku to nebolo zlé, resp. sa jej to páčilo, bolo to uletené a vtipné vraj, ale ja som zvyknutý na lepšie animáky, ktoré zaujmú celú rodinu ála Encanto, prípadne akčné jednohubky, ako naposledy DC Liga Superzvierat. Toto šlo trochu mimo mňa, čo je škoda, lebo námet tejto rodinky skrýva ohromný potenciál a poznám ich roky od klasického čiernobieleho seriálu až po dva hrané filmy. ()

DocBrown

Addamsovu rodinu miluju a laťka je díky původnímu seriálu a prvním filmům nasazená hodně vysoko, ač následující pokusy o oživení byly vždy zoufalé. Nemám problém s animovanou podobou (však oni byli animovaní už v 70. letech) a začátek nevypadá špatně, povedený dabing Oscara Isaaca, ale je vidět, že i přes kratší stopáž se inspirace velmi rychle vyčerpává a jakási parodie na make-over nefguje. Definitivni zklamání je mazurka, která byla ve filmu zlatým hřebem, takže to tím kleslo pod 50%. Závěrečné překreslení seriálové znělky je super, ale už to nezachrání. ()

Blondsky

Addamsova rodina má jeden zásadní problém - nikdo ju vlastně nechtěl. Jistě , historii má vážně bohatou , ať už to byly úspěchy , či převážněji neúspěchy ale to vážně mi nedává důbod , abych byl na film obezřetnější . Hlavní děj tohoto filmu se točí okolo Wednesday , která byla totálně bez emocí, humoru , zápalu a všecho dalšího. Vůbec mě nezajímala a s prominutím mi byla úplně šumák. Pugsley se svým suchým humorem vůbec nenadchne a tak to celé stojí na Gomezovi , který ale i přesto kolik má scén je nejlepší z celého filmu (pokud se vůbec o něčem dobrém dá mluvit). Záporačka jedna z nejhorších , nejnudnějších a nejukradenějších, co jsem v animácích kdy viděl. V co jsem aspoň malilinkato doufal byl záveř, ale po dlouhou dobu se mi nestalo, že by byl konec velké WTF , kde by lidi obrátí svůj postoj, kvůli naprosto klišé hnusné scéně k Addamsovým o 50000 stupňů. Ovšem snímek v Americe válí a dokud to půjde , asi nám budou tvůrcu servírovat jeden výtvor za druhým. Snímek zachraňuje skvělý soundtrack , který to dokázal vytáhnout z hlubin 1 bodu na dost slabých 2/10 ()

Asmodin

Stále platí, že film je nejlepší, možná by mě zajímal i černobílý seriál, pokud by se daly sehnat titulky, ale tato pohádka je zbytečná. ()

filipvrbik

Jako přiznám se, že sám bych na to nešel, protože i když jsem kdysi celkem se zaujetím sledoval černobílý seriál z roku 1964, tak filmy (obzvláště dvojka) se mi vůbec nelíbily a hodnotil jsem je jednou hvězdou....No ale protože mě na to vytáhla kamarádka, tak jsem si protrpěl....Ale vůbec neprotrpěl, bylo to nad očekávání dobré - plné suchého a černého humoru, mělo to příběh, efekty byly lepší než z hraných verzí (dobu nezastavíš)... Takže i když jde víceméně o spíše průměrný animák (který se navíc staží kopírovat Hotel Transylvánii), docela jsem se bavil...Naštěstí to má jen 87minut a to je tak akorát... Taky musím uznat, že Wednesday je fakt super (hlavně se podívejte na ty její cool, vlastně spíš dark copy) a její kamarádka Parker tomu dávají i jistý "lidský" rozměr. Co mě naopak zklamalo, bylo, že to vůbec není horor (ano horory nemám rád, ale troška napětí by neuškodila)....viděno v kině 2D (cze.)...60% ()

simply

Hrané filmy z 90. let mám moc ráda. Všichni členové Addamsovy rodiny jsou skvělí a především mladá Christinna Ricci jako Wednesday. Proto jsem se na tenhle animák moc těšila. Jako celek to bylo fajn, ale chyběla mi tam ta hravost hraných filmů a aspoň jedna postava, co by mě chytla za srdce...3,5 * ()

tyna97

Tohle nebyla Addamsova rodina ani náhodou. Ve srovnání s filmy s Anjelicou (původní černobílou jsem neviděla) nevtipné, neroztomilé, neděsivé, nemrtvé. Pohádka pro děti o vychrtlých bárbínách a nějakých kuželkoidních lidech. Nelíbilo. Ale hudba byla občas fajn. ()

zdeny99

Addamsova rodina opravdu pro hodně malé děti. Tohle má do kultovních filmů s Anjelicou Huston a Raulem Juliou opravdu daleko. [1623. hodnocení, 87. komentář, 54%] ()

BOURQUE

Celovečerný animovaný film o rodine Addamsovcov je spíš úcta pred predchádzajúcimi dielami (seriály a filmy), ktoré o tejto rodine vznikli. Vizuálne neprehnaný, dejovo neprekvapujúci, z hľadiska zábavných scén je to solídna úroveň. P.S.: Záverečná „paródia“ na klasický song nie je skutočnou paródiou. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Gaia.M

Proč? Proč někdo vytvoří takhle zbytečný film? Mně se to prostě nelíbilo. Jako, že bych byla znechucená nebo tak něco, to ne. Ale prostě od Addamsovic rodiny čekám automaticky něco víc, tohle byla nuda. Navíc Wednesday, která si dobrovolně vzala růžovou sponku do vlasů, mě bude děsit ve snech ještě dlouho.. Jako úplně blbý to prostě není, ale podle mě to vidět nepotřebujete. ()

Olík

Od Johna Astina přes Raula Juliu je tato specifická rodinka už léta zabydlená i u nás. Pamatuji si černobílý sit-com, když jsem byl malý i celovečerák a pár let později…..no a pak přišel rok 2019 a studia už nevěděla, co by. Nevím, dětský divák možná řekne jinak, ale mně snaha přiblížit Adamsovi dnešní mobilní generaci přijde přinejmenším nešťastná. Animace OK….to už by měl dnes být standart. Ale co zápletka, vtip, jednotlivé linie, charaktery? Za mne jedna velká animovaná nuda a hazardování s jménem Addams. ()

helloween93

Animovaná verze Addamsovy rodiny diváka znalého animovaného seriálu nebo dvou celovečerních filmů nezklame. MGM šlo cestou nejmenšího odporu, humor zůstal stejně laděný jako v dřívějších zpracováních a tentokrát tvůrci představili širší příbuzenstvo Addamsů. Vzhledem k nízkým nákladům na film došlo na jejich splacení už v kinech a nejspíš na snímku MGM i něco trhlo, protože nás čeká druhý díl, který už ale bude vyloženě milking. 3* ()