Reklama

Reklama

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

  • Slovensko Doktor Martin: Záhada v Beskydách (více)
Trailer

Obsahy(1)

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den o malé dítě a současně s tím musí přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do historie až do doby první republiky. O dávném tajemství beskydských lesů dnes už ví jen málokdo a na povrch se dostane teprve nálezem podivuhodně malé kostry. To samo o sobě vnese do městečka v horách rozruch, ještě větší pozdvižení ale vyvolá představa, že do řešení se vrhnul strážmistr Topinka a doktor Martin, který si připravil nejedno překvapení. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (122)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Uvítala jsem pokračování seriálu Doktor Martin. Těšila jsem se na něj. Mohlo jít o výbornou kriminální komedii, kdyby se všechno tak nějak nerozplizlo a nenatahovalo. Nápad to rozhodně nebyl špatný. Celé to ale působí jako mezikus mezi dvěma beskydskými seriémi, což byla škoda. Miklušův Topinka tu dostal mnohem větší prostor. Takže vrátka jsou otevřena. ()

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Film trpí svoji televizností. Neměl bych s tím problém, ale pokud je uváděn v kině, pak očekávám větší kvalitu. Většina postav ze seriálu se pouze mihne, aby se neřeklo a nemají téměř žádný význam. Největším mínusem je pak strážmistr Topinka, který funguje jako vedlejší postava seriálu, ale tady přebírá druhou hlavní roli, což je, samozřejmě, z důvodu, že se blíží jeho navazující seriál. Dost to zamrzí, protože ta role Donutilo i seděla, ovšem tímto směrem ne. ()

Reklama

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Jako standartní prodloužený (čti nudnější) díl s detektivní, ale poněkud nezajímavou zápletkou. Není to ani nějak vyloženě špatné, ani nějak vyloženě dobré, prostě průměr..Určitě potěšila postava Elizavety Maximové (která se jmenovala Volná :-) ), naopak Jiří Bartoška se tu prakticky nezjevuje..Nápad s letadlem byl fajn...50% ()

ac3r 

všechny recenze uživatele

Jak to vešlo do kin, tak zavládla hysterie jak kdyby to bylo Playgirls III, tak si říkám proboha, že by to až tak zesrali, ale evidentně na to akorát zaběhli místní mozkovny považujíc se za těžký experty a když to není nějaká oscarová gayptákovina typu Moonlight, tak automaticky solí odpad, kór jak jde o CZ film :-) Prostě další trošku natažená epizoda, která volně navázala už na lehce upadající druhou řadu a která nijak nevybočuje z toho co bylo vidět v seriálu. Zápletky tam byly podobně primitivní, Topinka stejně cirkusácký, tak nechápu co tady někteří zas mají. Hodnocení něco mezi 2-3, přikloním se ke třem díky Elizavet :-) Do kina bych na to teda taky ale nešel, to je pravda. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Amatérismus, který umí televizní obrazovka milosrdně rozpouštět, nafoukne na velkém plátně do obludných rozměrů. Dokonale jalový scénář . V první půlce se nic neděje, herci se tváří mile nahlouple. Druhá půlka je parodie, kterou ale tvůrci nezamýšleli. Naštěstí kouzlo roubenek mezi lesy zničit nedokázali. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Služební vůz Volkswagen Tiguan, se kterým jezdí slovenský policista Lubomír Ostrý (Marek Geišberg), má poznávací značku BA-496YZ. Na Slovensku jsou ale kombinace s „Y“ na předposlední pozici vyhrazené pro přívěsy a traktory a na osobním autě taková značka být nemůže. (Martin_L)

Související novinky

Zemřela herečka Jana Štěpánková

Zemřela herečka Jana Štěpánková

21.12.2018

Česká herečka Jana Štěpánková zemřela. 84letá dáma nakonec nezvládla boj s těžkou nemocí, podle všeho zemřela již v úterý, dnes se s ní pak měli rozloučit její blízcí. Mezi její nejznámější role… (více)

Reklama

Reklama