První celovečerní animované dobrodružství Scooby-Dooa míří do našich kin a slibuje skvělou podívanou! Zjistěte, jak to se Scoobym všechno začalo a podpořte Záhady s.r.o. při řešení jejich nejděsivějšího případu! Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně na velkém plátně uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu Záhady s.r.o. Po stovkách vyřešených případů musí teď ale Scooby a jeho parta přijít na kloub nejprekérnější záhadě všech dob. Zločin totiž nikdy nespí a svět má brzy zakusit zlobu přízračného bájného psa Kerbera. Začíná napínavý závod s časem! Psapokalypsa je na spadnutí a prima parta brzy zjisťuje, že pravým klíčem k záhadě může být právě Scooby. (Vertical Entertainment)

Trailer 5

Topco

Nový animovaný Scoob postráda (mysterióznu a tajomnú) atmosféru seriálu a snaží sa nadbiehať súčasnému masovému vkusu so silenou superhrdinskou tematikou okorenenou o prvky z „Ja, zloduch“. Škoda. PS: nečakajte žiadne hlbšie konflikty medzi postavami, ktoré priniesol seriál Záhady s.r.o. z 2010/2012. 2,5* ()

Spiker01

Scoobyho jsem měl vždycky rád, staré hrané filmy jsem viděl několikrát a když jsem ráno zachytil seriál, pochopitelně jsem sledoval. Nový vysokoprofilový reboot (ačkoliv animace se s tou od Pixaru nedá porovnávat) je pochopitelně (a bohužel) zábava čistě pro nejmenší a já se u něj celkem dost nudil. Nicméně za dojímavý, lež jednoduchý závěr 6/10. ()

LND odpad!

Absolutně odfláknutá slátanina. Příběh je až neuvěřitelně hloupý a předvídatelný. Samozřejmě tady nechybí generická "vata" v podobě patetických rozmluv o přátelství a důvěře. Pokusy o vtip často vycházející z X factoru mě nechávaly naprosto v klidu, stejně tak i ostatní pokusy o vtip. Moderní americký divák ve školním věku se tomu ale jistě zasměje. Marně hledám něco, co bych na tomto filmu pochválil, bohužel. ()

filipvrbik

Ústřední dvojka je sice fajn, ale film jako takový je docela nepovedený...Celou dobu se žánrově hledá a nenachází- chvíli tu máme typický animák se spoustou vtípků, narážek a gagů, chvíli chabý pokus o sci-fi, potom zas hororová atmosféra a řecká mytologie, prostě naprostý mišmaš. A přesto, že se pořád něco děje, je to celkem nuda a zápletka je ohraná až to bolí- padouch, hrdinové, superhrdinové - a na konci zničení padoucha. Ne, nebude to patřit k povedeným animákům letošního roku a vlastně nevadí, že to nejde v kinech, ale docela mě to mrzí, protože jsem měl celkem vysoká očekávání a těšil jsem se...40% ()

Melios

/SPOILERY!/ Nevidím motiváciu filmárov pretáčať slávne klasiky pre moderné publikum, keď im to ani poriadne nezarobí. A v tom presne pohorela ďalšia nevýrazná CGI prerábka slávneho seriálu menom Scoob. Ak niekto chcel pošpiniť dobré meno dvojici Hanna-Barbera, dalo sa to spraviť aj lepšie než len spraviť generický príbeh plný mŕtvych MEMES, trendov, ktoré už v túto chvíľu sa dajú považovať za mŕtve, alebo nepatrických a zle napísaných kameo rolí. Taký Emoji Movie v kocke. Mám len jednu otázku. Prečo by niekto skúšal prerobiť Scoobyho do 21. storočia? Veď 70. roky tomu priam vyhovujú! Ak mám byť úprimný ani neviem, prečo tomu filmu dávam tri hviezdy. Za narážky na Tinder, Facebook, Simona Cowela a iných pre film nepodstatných vecí to asi nie je. Skrátka ide tu o rovnaký pokus o aký sa pokúsila aj feministická verzia Ghostbusters. Spraviť sa neskutočne trendy, funky a cool ako to len najviac ide. Lenže o tom Scooby Doo nikdy nebol. Nikdy nebol o príšerne detinských vtipoch a skutočných príšerách. Scooby bez Záhad s.r.o. nie je nič. No a totálne ma dostalo spojenie celého Hanna-Barbera univerza. Ja osobne som nepotreboval mať Flinstoneovcov v jednom vesmíre spolu so Scoobym. Trailery vyzerali inak naozaj sľubne. VERDIKT: Nový pokus vzkriesiť 50 rokov starú frančízu sa opäť nevydarilo a po pár hodinách si už ani nebudete pamätať, čo ste videli. V tomto prípade som za to rád. 51% a Známka: C- ....Tomuto filmu nepomôže už ani nostalgia.... ()

• Vůbec poprvé můžeme vidět Scoobyho bandu, když se seznámili jako děti. (Jirka.J)
  • V českém dabingu Darstadly v rozhovoru s Fredem řekne: „Pan Hádek tady zůstane se mnou,“ na což Fred odpoví: „Kryštof nebo Matěj?“ Samozřejmě se jedná o odkaz na české herce a bratry Kryštofa a Matěje Hádkovi. (Matej.Krajci)