Cosbyho případy (TV seriál)

Cosby Mysteries, The

Cosbyho prípady

Drama / Krimi

USA, 1994, 18x60 min

Geoffrey Erb

Bill Cosby, Robert Stanton, Rita Moreno, Yasiin Bey, Lynn Whitfield, Harold Perrineau, Lauren Vélez, Alexandra Adi, Flex Alexander, Gwen Verdon, Judy Reyes, Vincent Laresca, Fiona Hutchison, Jack Gilpin, Blaise Corrigan, Dylan Baker, James Naughton, Aasif Mandvi, Henry Simmons, Dennis Christopher, David Thornton, Geoffrey Wigdor, Miriam Colon, Max Casella, George Coe, Karen Kopins, José Zúñiga, Armand Schultz, David Burke, Michael Harney, Scott Thomson, Lauren Pratt, Sylvia Meals, Danny Zorn, Dori Brenner, Amy Stiller, Davenia McFadden, Chuck Cooper, Simon Jones, Robert Harper, Daryl Edwards, Sam Freed, Michael P. Moran, William Link, Adam LaVorgna, Robbie Bryan, Joseph Barbara, David Ackroyd, Wally Dunn, LaChanze, Lenny Venito, Lizbeth MacKay, Jordan Clarke, Lawrence B. Adisa, Mike Burstyn, Greg Naughton, Joe Lisi, Arnetia Walker, David Lipman, Jack O'Connell, Donald Symington, Marcella Lowery, Iggie Wolfington, David Black, Gwen McGee, Gerry Becker, Jennifer Van Dyck, Stephen Schnetzer, Kathleen Doyle, Jean De Baer, Socorro Santiago, James Sobol Kelly, Saundra Santiago, Tony Hendra

Scénografie:

Roger G. Fortune

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• Heroine

Neviděla jsem toho moc, takže to nemůžu ohodnotit úplně, ale myslím si, že jsou případy strašně slabě napsaný. Pomalé tempo vyšetřování by mi ani tak nevadilo, pokud bych nevěděla po prvních 5ti minutách, kdo a proč tu "záhadu" udělal.(3.6.2013)