Battle at Big Rock

Celý film

Rodinný výlet do přírody se pro pětičlennou rodinu změní v zoufalý boj o přežití. Jejich karavan se totiž ocitl přímo v místě, kde dojde k souboji dinosaurů a pláč nejmenšího z dětí přiláká nechtěnou pozornost. (SOLOM.)

Ryuuhei

Příjemný předfilm, leč hodně předčasné navnazení na nový film. Mile mě překvapila pointa a závěrečné záběry z kamer představující chaotický svět s dinosaury. ()

Lachtaan

Beru to jako Trevorrowu omluvu, že se vykašlal na Zánik říše a po jeho obecném nepřijetí je mu pekelně líto, že druhý Jurassic World velkou část dinosauřích fanoušků přiměl zanevřít nad připravovanou trojkou, ke které se naštěstí vrací zase on. Kdyby se v tomto temném duchu objevil za dva roky ten již doslovný Jurský svět, byl bych u toho. Snad k tomu doopravdy dojde. ()

LUKICKK

Taková průměrná jednohubka ze světe Jurského Parku / Světa, která neurazí, ale není nijak potřeba ji vidět. ()

yeniczek

Ten feeling prvních dvou dílů PARKŮ je až neskutečný a doufám, že se třetí díl SVĚTA ponese v podobném duchu. Trochu cheesy, trochu over the top, ale takovým tím správným způsobem. Konečně to, kam celá série směřuje už od roku 1997 :) 8/10 ILM válí i na poli krátkometrážních filmů a upravené známé záběry z youtube v titulcích jsou jen třešnička na dortu. ()

hroubek

Je to fajn rozšíření událostí z konce Zániku říše. Kraťas se mi celkem líbil, dospělý herci fajn, děti otravný i na ploše osmi minut. Trikově to nebylo špatné a muselo to stát dost peněz. Dost se mi nelíbil konec, protože je takový WTF. Potitulkové scény jsou super, a pokud tímto směrem půjde trojka, tak jsem zvědavý. 7/10 ()

Ironfood

Tak samotný film mne příliš neuchvátil, místo nějakého originálního nápadu je to jen kupa klišé v dobrém technickém provedení. Ale závěrečné titulky jsou opravdu povedené. ()

Dallon

Naprostá bomba, mám pocit, že takhle napínavá nebyla v celém Jurském světě 2 ani jedna scéna. Pokud se třetí film bude držet toho, že dinosauři jsou stále divoká zvířata, bude to super. Akorát mi přijde smutný že mi tenhle kratas přišel lepší než Zánik říše : ). Tohle byl totiž skvělej návrat ke kořenům. Napětí od začátku do konce. A závěrečné titulky.... skvělé. 8/10 ()

iXtr3m3

Veľmi slušný a živelný kraťas. Dojem pri súboji doslova hmatateľný, žiadne blbé digiorgie, záverečné titulky perfektné. Ja som bol spokojný a čakám na "veľký prídavok" :) ()

SpaceOdyseus

Prijemna jendohubka s nadechem hororu, jak z prvniho Spielbergova opusu. Nejvic to ale funguje jako navnadeni pred trojkou (sestkou?), kde bysme konecne mohli dostat neco noveho a neco zajimaveho. ()

Johny M.

Tady je to zase samej mimoň, co nadává na 'dvojku', ale je spokojenej s timhle lacinym a mizerně obsazenym kraťasem. Význam tohodle počinu moc nechápu, ale na záběry ze závěrečnej titulků bych se dokázal dívat klidně hodinu... ()

Torgal

Esencia všetkého, s čím si spájam Jurský park. Rodina, roztomilí bylinožraví dinosauri, krvilační mäsožraví, napätie a záchrana na poslednú chvíľu. Je to klišé? Áno. Je to až prehnane politicky korektné? Samozrejme. Je to problém? Nepovedal by som. Tento kraťas v skutočnosti funguje oveľa lepšie ako celý Zánik ríše. 8-/10 PS: Záverečné titulky s dinosaurami zachytenými na domácom videu sú tiež mazec. ()

Likan7

A smysl tohohle kraťasu je jaký? Potitulkové scény jsou fajn, ale těch 8 minut před tím je o ničem. Nová Sarah Connor? ()

mrclTV

Najlepší Jurský film za aspon 20 rokov, čo však vo vzťahu ku konkurencii teda nie je žiadna veľká pochvala, ale vykľula sa z toho celkom fajn jednohubka. ()

Charvy.666

Kraťas ze světa Jurassic parku. Že by to byla nějaká scénaristická perla, to nemohu říct.Takže závěrečné titulky jsou vážně to nejlepší z celého kraťasu... ()

blondboss

Celkom zaujímavo akčný kraťas k pripravovanému tretiemu dielu Jurassic World, ktorý čo to naznačuje. Napríklad to, že nový film bude nadpriemerne dobrodružný s nabitou akciou, ale zároveň aj to, že scenáristicky to nebude hlboké a navyše s množstvom tupých scén. Ale uvidíme a necháme sa prekvapiť. 60 % ()

KukulienkaHO

Ako tu mohla byť triceratopsia rodina, keď na konci dvojky (päťky) prežil z určitých rás iba jeden dino?! Ešte k tomu ten mäsožravý druh v dvojke vyhynul. A práve toto ma sere najviac, keď sa nerešpektujú predchádzajúce časti série. ()