Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Ryuuhei

Ano, je to určitě nej letošního léta. Nej jako nejnadhodnocenější film. Čekal jsem od časové smyčky zajímavé inovace a vlastně se jich nedočkal - jde o klasiku, ve které jsou akorát uvěznění dva lidé a nelze ji zvrátit dobrým skutkem. Úhlavní dvojice mi byla silně nesympatická, nedokázal jsem se do jejich pomalu se rozvíjejícího vztahu vžít a uvěřit jim ho. A ani jsem popravdě nechtěl. Celé to byla jen dost odpudivá, vidlácká verze Hromnic, které se leda dařilo již ohrané téma parodovat. Jinak nevím, za co bych měl vysoce hodnotit - film mě zvlášť nezaujal, ani nezasáhl. ()

BROKEN_

Dobrá věc, která ve druhé polovině ztrácela dech. Každopádně má to dobrej humor a sympatický casting.... hlavně můj oblíbenec Andy Samberg ze seriálu Brooklyn 99. Lepší 3 hvězdy, rozhodně doporučuji ostatním. :) ()

Lachtaan

Já a časová smyčka ve filmech je asi pouto, které vydrží už navěky a právě kvůli němu jsem schopen si pustit i čiře romantickou komedii, která naopak sama o sobě vůbec nepatří do mého hledáčku mezi žánry. Palm Springs je ale naštěstí příjemně krátkým filmem s mnoha vtipnými a hezkými chvilkami, na které si možná i semtam ještě vzpomenu. Rozhodně kdykoli budu chtít někomu doporučit nenáročnou komedii. ()

Johnny.ARN

Zo začiatku extrémne vtipné a dobre to naladí. Potom to ale chytí ten romanticko-dramatický nádych, na ktorom sa to vezie až do konca. Malo to myšlienku, zaujímavé riešenie časovej slučky, celkom aj rozumný námet a hlavne správne dlhá minutáž. Fajn oddychovka, ktorá neni trápna. Len to obsadenie mohlo byť o úroveň lepšie. 3 z 5 ()

noriaki

Sice ne přímo vtipná, ale rozhodně úsměvná, pohodová a občas překvapivě hluboká je tahle letní komedie. Námětem neohromí a jiné, lepší filmy ho zpracovaly do větší hloubky. Dojem táhne extrémně sympatická Cristin Milioti a překvapivě i J.K. Simmons. Překvapivě proto, že nedostal skoro žádný prostor. I tak ho využil bezezbytku. Léta strávená v malých rolích jsou holt vidět. Top 10 za rok 2020. ()

MikyAff

Fajn komedie s celkem jasnými prvky časových smyček. Divák se nijak neztrácí a může si užívat jemnou pohodu vycházející z obrazovky. Hlavní dvojka velice sympatiš a dávám za ně o hvězdu navíc. Jinak je film docela průměrná příjemná podívaná. A celý konec mi trápila otázka, která je naštěstí zodpovězena v titulkách. Můžu v klidu spát. ()

venison

Čekala jsem, že půjde o letní (podle plakátu) sofistikovanou komedii.. Místo toho jsem dostala průměrný trošku hloupý film, který má celkem ohranou zápletku.. Dokoukat se to dalo, ale zážitek žádnej. ()

ganz

Taková hrozně příjemná oddechovka, která ničím moc nepřekvapí, ale vůbec to nevadí, protože celou dobu prostě baví. ()

dragon94

Pěkná oddechová komedie se sympatickým ústředním duem. Navíc mám hrozně rád časové smyčky. Škoda jen že někdo tohle téma nenatočí trošku ambiciózněji. Film je takovým průměrem, jehož konec bohužel vyšumí do ztracena, ale hezky se na to kouká a občas se jim povede fajn vtípek. 3* 60% ()

vyfuk

Člověk ani moc neví, jak se vyjádřit. O filmu se moc neví. Obecně vzato lidé v určitých kruzích však už budou vědět. Nedivil bych se, kdyby byl film brán jako nové Na Hromnice. A přeci jen, proč ne? Podobné téma a přeci jenom hezky nově a příjemně pojaté. Na debut minimálně celovečerní je to bomba. Scénář je doslova učebnicový. Má dokonalý vývin, nenudí a dokáže překvapit. A když ne a jde o něco, co jste čekali, necítíte se znudění, že jste toto viděli už padesátkrát. To nemluvím o tom, že v rámci humoru mi film sedí dokonale. Perverzní humor říznutý absurditami, které do tohoto tématu perfektně sedí. Celé to doplňuje skvělý casting, kde je Samberg zcela bezchybný, Milioti může konečně ukázat, co v ní je a JK jenom ukazuje jak geniální je. Na debut skvělý casting. Co dodat? Příjemná letní atmosféra by se na konci léta zdála dokonalá. Na začátku října a pokračující pandemie je to neuvěřitelně příjemný a osvěžující zážitek. Příjemně to vykouzlí úsměv na tváři. Záchrana roku 2020. ()

ondraondra

Vcelku pohodová letní komedie. Koncept časové smyčky se mi vždycky strašně líbil (Na hromnice o den více je top). Andy Samberg tu sice hraje stejnou postavu jako vždy, ale vůbec to nevadí. Je to strašný sympaťák. Celé obsazení mě neuvěřitelně bavilo, a přesně to od dobré komedie očekávám. A navíc to má i celkem překvapivé rozuzlení. Nemám moc co vytknout, super zábava! 8/10. ()

jefff

Další variace na časovou smyčku, tentokrát v moderním podání a s dobrou ústřední hereckou dvojicí. Komických momentů tolik není a příběh by potřeboval dopilovat, ale jako letní pohodovka postačí. ()

Hollohlaway

Ústřední pár je fajn, hlavně okatá Cristin. Vtipy jsou poměrně očekávané, ale zábavné to je a mile romantické také. Ale i když uznávám, že v téhle zápletce se toho nedá už asi mnoho vymyslet, tady se o to scénář ani moc nesnaží. ()

Firebug

Palm Springs je vážně skvělá romantická komedie, kterou můžete sledovat se svým protějškem, aniž by u toho někdo z vás trpěl. Téma časové smyčky a opakujícího se jednoho dne není samo o sobě nijak originální, ale i tak tvůrci lehce inovují (ve smyčce je více lidí, hlavní hrdina si ve smyčce už něco odžil) a servírují svěží, feel-good bžundu. Škoda jen, že stopáž není tak o 15 minut delší, protože extra porci nihilistického (zne)užívání si dané situace bych si určitě s chutí dal. Finále se také neobejde bez logických klopýtnutí, ale co už - je to prostě fakt dobrá romantická komedie. ()

sedm.1

Bláznivé filmové úlety Andyho Samberga mám upřímně rád, s Palm Springs to ale zas až taková hitparáda není. Což o to, ústřední myšlenka, respektive nápad, není vůbec marný, i když tedy zároveň ale ani trochu originální, každopádně mě ovšem opravdu až zarazilo, jak málo z toho vlastně tvůrci dokázali ve výsledku vytěžit. Sice se jim tam podařilo vymyslet pár vážně skvělých nápadů a fórů, které mě upřímně rozesmáli, ale pokud to vezmu ze všech stran, tak Palm Springs jako zábavný a funkční film prostě zas až tolik nefunguje. Nejvíc mě každopádně zklamalo to, že se tu tentokrát Samberg až neobvykle dost krotí, takže na nějaké šílenosti v jeho podání může divák prakticky zapomenout, a přitom zde k tomu měl příležitostí ažaž, celý film se ale spíš zaměřuje na vyvíjející se vztah mezi ústředními postavami, což ovšem zas musím na druhou stranu uznat, že mě až překvapilo, jak zde mezi nimi zafungovali emoce a opravdu jsem jim upřímně přál šťastný konec. Filmu jinak prospěl určitě i sympatický casting, kde největším oživením byl J. K. Simmons, zápletka pak sice na jednu stranu dějově vážně stagnuje, ovšem co čekat od filmu zabývající se časovou smyčkou, tam ten vývoj asi není příliš možný, důležitější spíš je, že nenudí, i když chvílemi to trochu dřelo, ale ve výsledku si nakonec říkám, proč ne, ovšem musím si trvat na svém, že z toho šla vytěžit určitě mnohem, mnohem větší zábava, stačilo být prostě jen trochu odvážnější a divočejší. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů