Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2020, 55 min

Jiří Mádle

Jiří Mádle

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich
  • gumbo

Tak česká verze Ramsayho "nové" show. Tam jde vlastně o zkrácení Kitchen Nightmares, ve které se i dříve dělali rekonstrukce interiérů. To je u nás v rámci formátu Ano šéfe novinka. Bohužel je to už vyčerpaný formát, jelikož jsme za ty roky už všechno co může kuchyň nabídnout viděli a v tom časovém presu navíc nemá Zdeněk čas vyperlit moc hlášek. Klasická reality, která neurazí ani nenadchne. 40%(8.2.2020)

Ppřestrojení Pohlreicha, to mě pobavilo. Zrovna jako teď ukázka ze zákulisí, kde"Naďa" doporučuje jak na vaginální mykózu. Ale že ten pořad natočili za nepřerušovaných 24 hodin, uvěří tak akorát divák s IQ tykve. Dokonce i tady pan Pohlreich přiznává, že přípravné práce změny restaurace byly delší: https://www.youtube.com/watch?v=NpAnsM-Fpjw(8.2.2020)

• castor

Zdenda tehdy prohlásil, že je unavený a ztratil chuť dál kafrat hospodským do života. Bral jsem to, dávalo to logiku. Jeho kývnutí na podobný formát, který je hlavně rychlejší, už tolik ne. Roky měnil zaběhnuté pořádky a oblibu ve smaženém sýru i mdlé obloze, byl u toho trefný, ultravtipný, svěží, zrál jako víno. A právem se stal největším tahákem pořadu, který měnil, pulzoval, zlepšoval čtyři dny v kuse plus se vrátil, aby zjistil, co se (ne)povedlo. Všechno jde nyní stranou a přichází daleko dynamičtější pojetí, u kterého superšéf s partou profíků změní lokál i zavedené zvyky a pohledy na věc, aniž by se majitelé a personál zase tak úplně snažili. Buch, bác, rychlokurz a hned tu máme reakce nadšených hostů á la „jídlo je exkluzivní, prostředí úchvatné, personál ochotný“. Samoúčelné, umělé, bez napětí a tempa. Takový Pohlreich v prášku. PS: Musím uznat, že s druhým dílem se můj dojem trochu spravil.(13.2.2020)

• Adoshek

Co to je za nahranou WTF slataninu? Jestli nekdo veri tomu,ze to neni nahrane,tak bud nema IQ nad 60,nebo by mel zacit brat nejake prasky na mozek. Opravdu trapne, nahrane, nerealne a ubohe.... podobajici se nahranym srackam jako Policie v akci a nebo porady na TV Barrandov. Divim se Zdenkovi,ze do takoveto pi*oviny sel :-((7.2.2020)

Zdéňa je prostě gastronomický polobůh. Ale ten formát co to jako je? 24 hodin, půlené obrazovky alá kefír Sutherland. To frčelo v době, kdy dvojčata ještě stály. Jak já bych chtěl staré dobré Ano Šéfe. Ale za ty hlášky to stojí: visí to jako šourek nemocného bernardýna, kydáš to tam jak v lékárně :D ach jo prostě klasika.(8.2.2020)