Mladá Angličanka přijíždí na francouzský venkov, kde se právě chystají místní lovci na hon. Při náhodném setkání je znásilněna v rozbořené kapli bratry Danvillovými. Než stačí z místa odejít, vrací se násilník pro zapomenutou pušku. Mladá profesorka využije svou jedinou šanci a muže vážně postřelí. Starší z bratrů jí nabízí dohodu za mlčení. Protože na ni nepřistupuje, stává se z ní štvaná zvěř. (borsalino)

hanagi

Bezmoc. Tohle cítím. Soucit s hlavní hrdinkou a s jejím předem prohraným bojem je jasná věc. Ale ještě více mě zasáhlo to, jak se pochybná chlapská solidarita, založená ne na přátelství, ale hlavně na systému různých službiček a výpomocí, dokáže zvrtnout, jak se ztrácí soudnost. Děsí mě, jak snadno lze lidmi manipulovat a jak snadno se z lidí stává dav. ()

Jeremiah

Tento film ve mne poprvé vyvolal pocit z absolutní bezmoci - dívka stojící uprostřed rákosí v močálu, okolo ní několik svátečních střelců a její ústa jsou schopna vydávat pouze táhlý sten, stejně jako bezmocné zvířátko. Tohle opravdu je hrůza. Konec filmu - tak z toho si vzali příklad naši politici a mocipáni - po provedeném svinstvu se vzájemně podrží a vše zahrají z pozice své moci do autu, zametou pod koberec. ()

mourinho

Pro mě málo adrenalinové. Taková pěší honba, během které zjistíme, s jakýma hajzlama vlastně máme tu čest, vyplavou napovrch pokřivené charaktery, hříchy minulosti a pochopíme, že není cesty zpět. Akce si divák ale moc neužije. Chápu ale, že tohle není zábavný film, jen smutné vylíčení jednoho krutého osudu, jehož sugestivnost v závěru zřejmě vzbudila v době uvedení do kin u nás v Československu pěkné pozdvižení. V přímé konfrontaci s podobně laděnými snímky STRAW DOGS a třeba DELIVERANCE u mě přesto trochu zaostává. ()

Hapretor

Tohle a drsné ?! Pro mě nudné, debilní a otravné. Ten konec je tak rádoby srdceryvný a myšlenkově obohacující až je úplně zbytečný. Poselství filmu se vytrácí do ztracena čím víc se ho snaží tvůrci prodrat do popředí. Vůbec to tady nefunguje. Zlatí "Strašáci" s D. Hoffmanem. ()

Alex696

Film, ktorý som videl ma takmer zničil. V hlave mi vírili myšlienky jedna za druhou o hrôzostrašnej honbe skupinky mužov na mladú angličaku v podaní Mimsy Farmer. Jej výkon nemal chybu. Ja len dúfam, že nič podobného sa v reálnom svete nikdy nestalo ()

bart-leby

Nesmírně silný a pozitivní film o síle, pevnosti a nezdolnosti přátelství mezi muži, jehož genialitu korunuje skvělý happy end. ()