Většina zdejších hodnotících Zemi policajtů pozérsky haní, přestože se jedná o nejlepší Stallonovku od Nájemných vrahů a vůbec dobrý film, kde s nikým o nižším hodnocení než 4* nehodlám diskutovat. Rozhodně nemám větší problém věřit Slyovi jeho postavu, narozdíl od jiných má dramatický potenciál a učitým způsobem se vyvíjí, a věřte mi nebo ne, mám pocit, že je solidně zahraná, vzbuzuje mé sympatie a zajímá mě, jak bude jednat. Ano, scénář místy trochu ujede od svého realistického zabarvení, ale jistí to vskutku zručná Mangoldova režie ( zato Identitu docela zmršil ), která má tempo i napětí a všemu tomu "bekapují" kvalitní herci v pozadí Keitel, DeNiro, ale i Liotta jehož fuckování ve mně občas vzbuzovalo asociace na Mafiány ). Posledních deset minut je rozhodně pamětihodný kinematografický zážitek. Správné gradaci v závěru pomáhá i originální "policajtská" ( temné trumpety v pozadí ) hudba...(17.8.2005)

Za vším hledej policajta aneb L.A. - Přísně tajné. Svému slavnějšímu bratříčkovi se film přibližuje ve slušném hereckém obsazení, ve všech ostatních faktorech to však jasně prohrává, vlastně až na jeden. Úvod má grády a donutí diváka vydržet až do konce. Navíc role dobrosrdečného šerifa Slyovi skvěle sedla.(2.10.2010)

Keď je na prvom mieste žáner krimi, tak nečakám nejaké zbesilé tempo plné zvratov a ja neviem čoho. Vidno, že svetové publikum to chápe. Stallone mohol byť dobrý reklamný ťahák, no ukázalo sa, že na pľaci herecky aj čo-to si odkrútil a nemám k nemu takmer žiadne výhrady. A Mangold dokázal celkom slušne zvládnuť aj takých velikánov ako Liotta, Keitel, De Niro a ďalší. Ja som z toho celého potešený a prekvapený. 75%.(31.12.2007)

rozpocet $15 million trzby AMERICKE $44,862,187(17.11.2006)

• Radyo

Spousta známých tváří, ale skutek utek. Sylvester Stallone je opravdu "skvostný", ostatně skoro jako pokaždé. Že se v tomhle filmu objevili dva skvělí herci Keitel a De Niro přičítám pouze jejich tehdejšímu pravděpodobnému natáčecímu volnu, kdy jako "brigádu" vzali roli v tomhle béčku.(1.8.2002)

• - John Travolta, Tom Hanks a Tom Cruise byli zvažováni pro roli šerifa Freddy Heflin. (Chatterer)

• - Ray Liotta chtěl původně roli šerifa Freddyho Heflina, zatímco Sylvester Stallone chtěl roli Garyho "Figgsy" Figgise. (Chatterer)

• - Joeyho motocykl je 900cc Hinckley Triumph Thunderbird. (Chatterer)