• Malarkey

Neskutečně nudné a zdlouhavé drama ze světa zkorumpovaných sviňí, které zachraňuje na nejvýš pár hereckých jmen v čele s De Nirem a Slyem. Těm dvoum jakžtakž role sedly, i když jsou všichni nudní, šablonovití parchanti bez špetky cti. Zklamání jsem dostal i od Raye Liotty, který sice hraje tak, jak ho znám, ale nějak se mi to k němu vůbec nehodilo. Tenhle film se mi absolutně nelíbil. Byl nudný, dlouhý, plný špatně využitého potenciálu. Tipuju, že za nějakou dobu si na něj ani nevzpomenu, jelikož zde není ani na co dobrého vzpomínat. Prostě a jednodušše nuda, zaručující stoprocentní spánek bez zábran. --- Feťáci tě řemeslu policajta nenaučej.(19.10.2007)

Parta kvalitních herců, nevyvážený scénář, příjemná režie. Země policajtů má tu smůlu, že měla až přílišné ambice. Kdyby v tomto filmu hráli neznámí herci, jednalo by se o snímek uváděný ve filmovém klubu. Neříkám, že by Země policajtů byla geniálním dílem (hodnocení přesně tři a půl), ale označení "nudný" si rozhodně nezaslouží... P.S. Stallone tu imho předvádí plnohodnotný charakterní výkon...(20.5.2003)

• Wacoslav1

Hodně slabej film. Sly to tu podle mě neuhrál ani náhodou. Mezi 1* a odpadem.10%(19.6.2016)

rozpocet $15 million trzby AMERICKE $44,862,187(17.11.2006)

• Radyo

Spousta známých tváří, ale skutek utek. Sylvester Stallone je opravdu "skvostný", ostatně skoro jako pokaždé. Že se v tomhle filmu objevili dva skvělí herci Keitel a De Niro přičítám pouze jejich tehdejšímu pravděpodobnému natáčecímu volnu, kdy jako "brigádu" vzali roli v tomhle béčku.(1.8.2002)

• - Joeyho motocykl je 900cc Hinckley Triumph Thunderbird. (Chatterer)

• - John Travolta, Tom Hanks a Tom Cruise byli zvažováni pro roli šerifa Freddy Heflin. (Chatterer)

• - Ray Liotta chtěl původně roli šerifa Freddyho Heflina, zatímco Sylvester Stallone chtěl roli Garyho "Figgsy" Figgise. (Chatterer)