Drsné, brutální a bolestné, že si to ti "Amíci" také umí přiznat...... chyby svých dokonalých složek. Ne, film se mi velmi líbil, měl nádech, smysl, hrdiny i jasně definované zlo a hlavně, byl o lidech, kteří dělají chyby a někteří si je umí přiznat a nesou za ně odpovědnost a někteří baží jen po moci a penězích a vše ostatní je pro ně jen ...(26.7.2008)

Stalove a hlavne Robert DeNiro. Aj keď film nie je nič extra ale zas sa narába s mojou obľúbenou témou. A nech sú názory na Slyho herectvo akékoľvek tak tu to zahral fakt dobre.(8.10.2008)

Stallone je na půl cestě mezi Balboáckým prosťáčkem a drsným poldou uvěřitelný a herecky výborný, policejní parta okolo něj však navzdory elitnímu obsazení nepředvádí tolik, kolik vzhledem ke svým kvalitám mohla. Možná s výjimkou působivého Keitela. Banda zkorumpovaných poldů se navíc občas chová tak hloupě, až se divák diví. Přesto to jako celek bylo lepší než jsem čekal, možná i díky výborně vygradovanému finále.(9.5.2015)

Sly je proslaven svým neherectvím ale zde je to jeden z jeho nejlepších výkonů na stříbrném plátně.(6.2.2008)

Bez debat nejlepší Stalloneho výkon. Šerif Freddy Heflin je zahrán s takovým přehledem a minimalismem, až jsem to Slyovi sežral i s navijákem. S přehledem se vyrovnal takovým hvězdám, jako jsou Harvey Keitel či Robert De Niro. S filmem už to tak slavné není, ale na čtyři hvězdy to bohatě stačí. James Mangold prokázal talent, který pak několikrát zůročil (Identita, Walk the Line). Film se snaží být sourozencem velikánů jako LA Přísně tajné či dílům Michaela Manna, to se mu ale nedaří, jako alternativa však poslouží. Jen více podobných filmů.(27.12.2007)