poster

Země policajtů

 • USA

  Cop Land

 • Slovensko

  Krajina policajtov

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1997, 104 min (Director's cut: 116 min)

 • Roman.Ticka
  ****

  4* ze sympatií ke Slyovi, i když mu tahle role nesedla stejně jako Brucesovi v 16-ti blocích. Jediná scéna souznění se sousedkou a záverečná akce to prostě nezachrání.(2.10.2010)

 • PetGriDus
  ****

  Sly je proslaven svým neherectvím ale zde je to jeden z jeho nejlepších výkonů na stříbrném plátně.(6.2.2008)

 • Boss321
  ***

  Země policajtů rozhodně není špatný thriller, ale od režisér jakým je James Mangold a od obsazení v čele s hvězdami De Nirem a Keitelem bych čekal větší pecku. Kdo mě celkem zklamal byl Robert De Niro, ale ani mě tak nezklamal on jako spíš prostor, který ve filmu dostal. Když jsem si přečetl, že Sylvester Stallone zde odehrál svoji životní a kritiky velmi oceňovanou roli, tak jsem se musel po skončení mírně pousmát. Jeho životní rolí navždy bude Rocky a Rambo! Scénář průměrný a snadno předvídatelný, takže žádné velké zvraty nečekejte. Klasický thriller na jedno zkouknutí.......(23.2.2009)

 • sepp
  ***

  Spáše tak 3,5*. Nechápu, proč je tento snímek tak podceňován, když má tolik kvalit - sice oplývá nikterak objevným tématem, ale se zajímavými nápady, obstojným scénářem, pomalejším ale adekvátním vyprávěním, scénami, které si divák musí sám domýšlet, ale hlavně věrohodnými herci. Slyova postava je asi nejlépe zahraná a vyloženě film táhne, závěr s hluchým Freddym je vyloženě působivá. Přeci jen hrát trochu umí, boxer jeden starej...(10.8.2005)

 • anais
  ****

  Příjemné překvapení. Pokud snesete Slye v charakterní roli, tak už vás čeká jen perfektní obsazení všech vedlejších rolí a jistá Mangoldova režie, která sice nedosahuje řekněme Scorseseovských kvalit, ale atmosférou k nim nemá daleko.(30.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace