Čtyři oběti. Čtyři bolestivá tajemství. Aidan Breslin je zkušený detektiv, který se stále nevzpamatoval ze smrti své manželky. Zatímco vyšetřuje případ nezvykle brutálních masových vražd, zjišťuje, že existuje nějaké děsivé spojení mezi ním a vrahem. Klíčem se zdají být biblická proroctví spojená se čtyřmi jezdci Apokalypsy: Válkou, Hladem, Morem a Smrtí... (oficiální text distributora)

Rieux

Zaciatok nevyzera zle, dokonca som prekusol aj to, ze hlavny hrdina je ostrielany policajt, ktory sa tvari ze ma vsetko v pazi a nedavno m uzomrela manzelka - skratka typicke klise pre detektivky. Ale dej je taka sprostost, ze to zraza kvalitu do podpriemeru. "Sedem" to pripomina viac nez by sa patrilo a biblicke citaty su tu skor pre vaznost situacie. Teoreticky by sa aj toto dalo prezit bez ujmy na zdravi, ale uznajte samy, ze od zaciatku je jsane kto je vrah alebo je do toho prinajmensom zapleteni. Nechcem spoilovat takze viac nepoviem, ale skratka to bije do oci. Teda zhrniem to, pozerat sa to da, ale fanusikovia thrillerov a necakanych odhaleni budu viac nez sklamani... ()

redalert21

Porad nevím, 3,4,3,4...do 3/4 filmy dobrý thriller, ale proste to vyvrcholení a k tomu par nelogicnosti....70% poctivých...na nocní hodinu dobry film ()

brasek

Začiatok famózny (vytrhané zuby), potom to upadalo do priemeru a od mystického thrilleru to má dosť ďaleko. ()

djtotal

Pribeh filmu je pre mna jedna velka nuda, ktoru vylepsuje kamera, ale tu zaroven kazi strih. :) Takze nic moc, tak akurat na jeden vecer. Dennis Quaid je spolu s ostatnymi hercami v pohode, ale ako keby ani nemali moznost si v tomto filme poriadne zahrat. Je to trochu divne, ale tak dalsi film z tejto produkcie uz bude urcite lepsi. :) ()

halberdier

Průměrný thriller ve stylu Sedm nebo Purpurových řek. Nápad a první polovina nejsou špatné, film má slušnou atmosféru, Dennis Quaid se snaží, na Ziyi Zhang se hezký dívá, ale vše pokazí hodně trapný a uspěchaný konec, který je silně nepravděpodobný. (5/10) ()

Kontryhelka

Zvláštní,mrazivý a nepředvítatelný kousek. Syn policisty se cítí méněcenný a dá otci pěkně na prdel. Dennis Quaid jako policista,který se honí za přízrakem a přitom démon sídlí u něho v rodině. Dobrý. Já hodnotím kladně, tyhle filmy i když pro spoustu dalších odpad nebo nic extra já mám ráda a dávám vysoké hodnocení. ()

Saxos

Čtyři jezdci na čtyři hvězdy nedosáhli. Určitým způsobem byl krimi příběh zajímavý, ale tempo hodně kolísá a rodinný link je spíš rušivý. Ukončení také nic moc. Závěr: doporučuji. ()

mansonn

Zaciatok filmu je dost zaujimavy , nasledny dej bol dost prekuknutelny .Az na zaver sa da film pozerat , ma celkom dobry spad ako aj trosku vyumelkovany dej bol zaujimavy.Pacilo sa mi vykreslenie postavy Dennisa Quaida.Urcite odporucam si pozriet , aj ked si myslim ze po pozreti ho zmazete. ()

penegal

Rozhodoval jsem se mezi 3-4 * ale nakonec vyhrálo to, že D.Quaid je dobrý herec a že námět filmu je velmi kvalitní a zpracování taktéž. Nedostatkem bylo, že jsem zhruba po 1/3 filmu veděl kdo a proč za vším stojí. Film je skutečným varováním sice extrémního rázu, ale kdo se zajímá o sociální dění, ten ví, že situace v rodinách po celém světě se dost mění a to především k horšímu. Některé scény jsou celkem drastické (autooperace srdce např.). ()

SakyLand

Odfláknutá režie a místy nelogické. Jonas Åkerlund je trošku deformován předchozími videoklipy a střihy tmu odpovídají. ()

Poland

Trailer vypadá jako mysterizoní akční pecka. Skutečnost je však jiná. Film tvoří slátanina bizardností se slabou hororovou atmosférou a naprosto hloupým koncem. Velmi Slabé tři hvězdičky. 40% ()

R@gn@rok

60%......Na tento film jsem se poměrně těšil, i když po jeho shlédnutí jsem zklamán nebyl, spokojenost vypadá jinak ! Plytká příběhová kostra, profláknutý závěr, průměrná hudební složka(což je u filmu podobného ražení fatální chyba), totálně nevyužitý Peter Stormare a přehravající Ziyi Zhang.Nepříliš lichotivá devíza, ale i přes všechny nedostatky film nenudí a dokoukat ho dokonce bez větší mentální záteže není problém :- ) ()

pavont

Dalsi zo zastupu thrillerov, ktori sa snazi divaka sokovat ale originalitou to rozhodne nebude. Herci su prekvapivo dobri a Dennis sa snazi. Skoda toho konca ale inak fajn film na neskore vecery. ()

oceanic6

Úbohý pokus o ďalši mysteriózny thriller v štýle "Sedem"! Jedinou zložkou filmu, ktorú môžem považovať za ako-tak podarenú, je výber hlavnej postavy - Dennis Quaid je v hlavnej úlohe celkom presvedčivý a občas vo filme zaznie naozaj slušný hudobný podmaz,ale to je naozaj všetko. Zvyšok je neskutočná nuda korunovaná vyslovene debilnou pointou! ()

Tealc_EU

Detektiv Breslin (Dennis Quaid) kterému nedávno zemřela manželka zůstal na výchovu svých dvou synů sám a navíc na ně kvůli práci nemá čas. Situace se ještě zhorší, když mu přidělí velice podivný a naléhavý případ. Ve městě řádí sériový vrah, který se odkazuje na Biblické proroctví o čtyřech jezdcích z Apokalypsy: Válce, Hladu, Moru a Smrti. Vyšetřování začíná... ()

knoxville

No aj napriek tomu ze je to obcas trochu naivne, predvidatelne, gycove, zle zahrane a silno...ehm...dajme tomu ze "inspirovane" niektorymi inymi znamymi filmami - bavilo ma to. Nemozem si pomoct :) Fajn krimi thriller... ()

Naby

Namet dobry, ale mohlo to byt jeste o neco tajuplnejsi. Spousta veci mi dosla driv, nez tem policajtum ve filmu ;-). Celkem vzch to radil k nadprumernzm filmum, dal bzch tak 3,5*. ()