Čtyři oběti. Čtyři bolestivá tajemství. Aidan Breslin je zkušený detektiv, který se stále nevzpamatoval ze smrti své manželky. Zatímco vyšetřuje případ nezvykle brutálních masových vražd, zjišťuje, že existuje nějaké děsivé spojení mezi ním a vrahem. Klíčem se zdají být biblická proroctví spojená se čtyřmi jezdci Apokalypsy: Válkou, Hladem, Morem a Smrtí... (oficiální text distributora)

Mik_e

...a první místo v kategorii největší scénaristické klišé získavají..(dramatická pauza)..vraždy podle Bible!! Ano, nejinak je tomu i tentokrát. Sympaťák Dennis Quaid jako detektiv vyšetřuje rituální vraždy a zároveň musí řešit vlastní démony. Má problémy s rodinou, tráví s ní málo času a tak dále. Nic, co by tu už "párkrát" nebylo. Na druhou stranu, není to špatný film. Nenudí, místy má atmosféru, příjemné herecké obsazení. Ziyi Zhang parádní jako vždy, fanoušci Petera Stormareho bohužel ostrouhají, tenhle sympatický Švéd je tam všeho všudy tak dvacet sekund. Škoda..První polovinu filmu jsem tak tajně myslel na 4*, ovšem bez šance. Film sice nenudí, a to jistě není málo, ale finální zvrat je opravdu očekávatelný dobrých třicet minut před koncem. A to říká divák po několika Plzních..:) ()

Psycho.R

Dennise Quaida mam rad a ani tady mě nezklamal. Bohužel jsem zhruba v pulce zacal tušit, kdo je čtvrtý jezdec a potvrdilo se mi to, takže se nedostavil moment překvapení, na ktery se asi spoléhalo. ()

Marty7CZ

Potencial příběhu celkem dobrej,ALE tak nějak nevyužitej. Quaid mě nezklamal,Zhang byla perfektně úlisná!,Stormare byl PO HŘÍCHU absolutně nevyužitej a hlavně jsem se v ději trochu ztrácel. Škoda... ()

Grissom

Ako nemôžem si pomôcť proste jedine dve hviezdičky!Slabá réžia, niektoré scény doslova miestami akoby odstrihnuté...postavy až na Dennisa absolútne nevýrazné podľa mňa, a ako tu už pár ľudkov spomenulo, pointa tak "úžasne" chabá že to už viac ani nešlo doj..ať! ()

zaso162

Uz by ste sa mohli prestat pozerat na predosle diela reziserov lebo potom ste velmi mudri. Filmy su pre ludi, ktory si ich chcu pozriet bez vedomia, co ten, ci onen reziser natocil predtym. A ked to dielo bola hlupost, toto bude rovnake. OMYL!!!! Nie som na csfd.cz dlho, ale hned na zaciatku som si vsimol, ako sa vsetci drzia troch komentarov co pisali uzivatelia nad nimi. Ak sa im film nedajboze pacil, zmetie ich smiesne hodnoteniu mudrlantov, ktori si myslia, aki su doleziti, ked dany snimok zhodia. Tym padom sa podrobia a percentualne filmy klesaju. Serioznost kazdeho uzivatela klesa a nastava davova psychoza, ktora tento tento portal radi k niecomu priemernemu. Film sa mi PACIL! Ano pacil na 5*, nevadil mi idealny ocko, ktory sa nakoniec zmeni, nevadi mi biely koniec...nevadilo mi nic!! Ludia zamyslite sa...viem, ze moje hodnotenie bude zahrabane niekde pod tou kopou ,,mudrych,, riadkov a nikto si nic nevsimne, ale ak na to niekto narazi...nech sa zamysli... ()

Chuppa

Průměrný snímek s několika vcelku nechutnými vraždami, ale celkově byl příběh a hlavné konec opravdovým zklamáním. ()

Dantte..

Hrozná podívaná....co to melo znamenat ? To měla být parodie na Sedm ? Škoda že se do toho zapletla Ziyi Zhang. 35 % ()

dj_kure

Mě se to skoro líbilo víc jak sedm. Nevim čim to bylo, ale celkově mě Jezdci Apokalypsy bavily víc. A mnohem rychleji to uteklo. 75% ()

Knor

Denis Quaid umí bejt i docela tvrďák a sedí mu to. Peter Stormare dokonalej jako vždy i když mohl mít víc prostoru. Vraždy byly hustý a jistou temnou atmosféru to mělo taky, ale pointa byl velkej trapas a dějově se taky velká paráda neodehrává. ()

Miagy

Pri filme som mal absolútne pocity nostalgie, film nevyťažil úplne zo svojho potenciálu, a ostal tak stáť v tieni svojich "lepších" bratov. V podstate je jasný cieľ režiséra natočiť niečo v duchu Seven, Zberateľa bozkov, kostí a podobných detektívnych thrilerov. Celkovo sa to režisérovi podarilo avšak film nemal tie správne gule aby zaujal väčšie publikum. Tie scény z "nájdenia" mŕtvol boli pdoané dosť sucho, hoci prvá scéna s nájdenim zubov sľubovala výborné zážitky. Ku koncu trochu prekombinované, ale celkovo je film podhodnotený divácky. Sobotný thriler ako vyšitý! ()

xxlch

Taky jste byli tak zklamaní??Celou dobu to připomínalo už dávno hrané filmy-prostě nic originálního.D.Quaid je jediné,co se dá hodnotit a tím závěrem to úplně po.........! ()

Cortesz

Marná snaha tvůrců o konkurenci Sedm. Tento snímek totiž nemůže konkurovat o mnoho slabšímu podobně laděnému snímku Vraždy podle Jidáše. Zde je celkem fádní příběh s dost průhlednou pointou a závěrem, atmosféra nijak budovaná, takže napětí nulové, herci průměr, sice je zde Dennis Quaid jako tahoun celého filmu, ale moc mu to nejde, spíše nudí, škoda nevyužití Peter Stormare. Tvůrci měli tento příběh střelit nějaké C.S.I. sérii a nebo vylepšit scénář a najmout lepšího režiséra, poté by to dopadlo možná lépe. ()

monty.cl

Nález zubů na začátku filmu naznačoval, že by to mohlo bejt docela hustý pokoukání,první mrtvola ještě pořád v pohodě, něco jako Sedm, nebo Vraždy podle Jidáše, říkám si, ale postupem filmu atmosféra řídne a ta finální pointa-slabota! Škoda, dalo se z toho vytřískat jistě víc...takhle je to tak napůl. 60% ()

unrocker

Troha SAW, trocha Purpurových řek a trocha té apokalypsy. Jediné co my vadilo bylo to že film byl jenom o vraždách a ukázkách z nich, žádný veldejší děj nikde. Každopádně jako thriller na večer dobrý, ale že bych se musel dívat znovu... ()

Romeroo

Nechápu proč tento film má jen 57% ??? Jistě není to žádné nóvum..podobnou story už jsme mohli vidět vícekrát, ale i přesto je tento film kvalitní a určitě mu nepatří jen 57%. Určitě bych vyzdvihl výkon Ziyi Zhang, ale i ostatní výkony byly přesvědčivé..stejně jako celý film...prej 57% u mě JASNÝCH 75%... ()

jafuska

velice povedený film sice občas byli hodně zlé záběry na vraždy, ale mělo to tempo, napětí a až do konce nikdo nevěděl kdo je doopravdy vrah a co je zač, konec velké překvapení, to jsem fakt nečekala ()