Čtyři oběti. Čtyři bolestivá tajemství. Aidan Breslin je zkušený detektiv, který se stále nevzpamatoval ze smrti své manželky. Zatímco vyšetřuje případ nezvykle brutálních masových vražd, zjišťuje, že existuje nějaké děsivé spojení mezi ním a vrahem. Klíčem se zdají být biblická proroctví spojená se čtyřmi jezdci Apokalypsy: Válkou, Hladem, Morem a Smrtí... (oficiální text distributora)

Hapretor

Spíš taková detektivka, než kvalitní horor. Neni co komentovat. Zabaví, nezklame. Když neusnu, dávám podobným počinům dvě hvězdy. Chcete si natáhnout nohy a čumět na něco ne složitýho a ne úplně nudnýho? Tak ok. Nesmíte čekat nic extra originálního. A náboženskej podtext to má minimálně, takže nejen pro "pokřťené". ()

sadlokan

Kdyby jste,vy, zlí rodičové,netrápili své děti,panbu by vás netrestal.Se to na konci hodí eště do neuvěřitelnýho křesťanství. ()

drankeryth

Celkom obstojny film, nesuci sa v klone filmu Sedem. Trosicka ma tento film nudil a nebolo to take skvele ako film Sedem. Vo filme som nepocitil napinavy dej, ktory by ma donutil sediet na fotelke ako prilepeneho :) O konci filmu mozem len povedat, ze bol spracovany nejako lajdacky, mal som z toho dojem, ze uz asi nemali ziadnu inspiraciu zakoncit film skvelym finale. Film nie je zly ani dobry, je to taky klasicky priemer v oblasti thrilleru. ()

Olík

„Až nastane soudný den, do světa vyjedou čtyři jezdci apokalypsy. První z nich rozseje po celé zemi smrtící nákazu. Druhý zničí všechnu úrodu na polích a zamoří sýpky a studny. Třetí potom na zemi, zpustošenou hladem a morem, sešle hrozivou válku. Pak přijde poslední jezdec, Velký Žnec, který sklidí, co ostatní zaseli“. Klišovité rodinné drama zamotané do mysteriózního thrilleru ala Sedm. Sice téměř nulová originalita, ale Dennis Quaid je držák a to jak si režisér pohrál s dalšími postavami (především role Ziyi Zhang) dává zapomenout i na nepříliš povedený konec. ()

kkarx

Průměrný horor s několika velmi dobře zvládnutými scnénami, ale já mám podobné náměty rád a Dennise Quaida v obdobných rolích rovněž, takže ty čtyři hvězdy dám. ()

MickeyStuma

Další z řady temných detektivních snímků z postapokalyptickou biblickou tématikou o odhalování zvráceného vraha. Pravda, s tou temností to není zase až tak převratné, avšak vlivem jednoduchosti, srozumitelnosti a brilantních dialogů se jedná o vcelku povedený tématický filmový počin obsahující dokonce i určitou morálnost. Jako obvykle jsou přítomny události vynucující otázky typu jak a proč zrovna takhle, ale to už k tomu prostě tak nějak patří. Příběh nekomplikovaný, atmosfericky neklidný a v jistém smyslu zásadní. ()

Márduk33

Tak nakonec taková průměrná detektivka, která bije do očí předevšim tim, jak dost kombinuje filmy jako Purpurové řeky, Sedm nebo Saw. Scénář měl bejt určitě údernější a promáklejší, dá se docela předvídat. Naštěstí alespoň Quiad to zahrál dobře a docela přesvědčivě, navíc já nasraný poldy rád. ()

Pekisan

no vzhladom na to, ze som vedel kto je bielym jazdcom uz si v polke filmu a pointa tym padom nedala na seba dlho cakat tak film nebol az taky zly. Ani som neodbehoval skotrolovat kto mi pise na facebooku:)) Dennis Quaid hra podla mna vyborne a Ziyi Zhang je nechutne mrazivo sexy. Takze Emo zdar a trikrat velky usmev. P.S.: tiez som inak zastancom myslienky: horsie trpiet cely zivot ako rychlo umriet. Som proti obnoveniu trestu smrti:)) ()

filhan

Průhledný, nudný, trapný. Nápad dobrej, ale filmu chybí napětí, spád a propracovanost. Je v něm několik fajn scén, ale jako by to nebylo dotažený do konce. Nemá cenu to ani kritizovat. Nuda!! A to jsem se celkem těšil ... Fakt zkaženej film a je to škoda. ()

phoenixer

Děj je v masochistickém stylu pastí ze SAW a scénáře postupného zabíjení ze Sedm. Samotný příběh je trochu jednoduchý, leč dá se na něj celkem pěkně koukat. Film měl našlápnuto ke slušné gradaci, ale nedotažený závěr pohřbil bohužel naprosto všechny naděje na lepší hodnocení... ()

helraiser

Průměrný thriller, který má dobrý námět, ale zpracování už je horší. Takový námět se dal mnohem lépe zpracovat, pár scén dobrých, ale tvůrci se drželi zbytečně při zemi. Na druhou stranu to nenudilo a dobře se na to koukalo. ()

cinemaboy7

Tvářilo se to jako Sedm, chvíli to tak i vypadalo, ale co se dělo potom byl jen kvalitní chaos a ještě teď přemýšlím, kdo byl jezdec Apokalypsy a kdo jejich oběti. Fakt netuším. Kvality filmu Sedm se už asi nikdy nedočkám:(50% ()

waska

Začalo to zajímavě, pokračovalo to zajímavě, ale po půl hodině mě to prostě a jednoduše nějak přestalo bavit. Film nemá patřičný spád ani atmosféru a jak to skončí se taky dalo čekat. Trochu laciná pointa. ()

E lan

Průměrná podívaná s obehraným tématem a Dennisem Quaidem. Nicméně člověk se nenudí, občas se mu z té řežby udělá špatně, ale nakonec nelituje času nad tímto filmem... ()