Čtyři oběti. Čtyři bolestivá tajemství. Aidan Breslin je zkušený detektiv, který se stále nevzpamatoval ze smrti své manželky. Zatímco vyšetřuje případ nezvykle brutálních masových vražd, zjišťuje, že existuje nějaké děsivé spojení mezi ním a vrahem. Klíčem se zdají být biblická proroctví spojená se čtyřmi jezdci Apokalypsy: Válkou, Hladem, Morem a Smrtí... (oficiální text distributora)

El_Rabbit

Melo to slusnej rozjezd a pak se z toho zacala stavat docela slatanina a konec tomu dal korunu. Obcas jsem mel pocit, ze tam neco chybi, videl jsem udajne o vic jak 20minut zkracenou britskou verzi. Docela by me zajimala ta kompletni verze, mozna by se pak dalo hodnotit lip. ()

Oyer

Už jsem se bál, že slabé filmy vyhnuly... Tento film byl o ničem. Absolutně. Nudné od začátku do konce. Chvílemi mi přišlo, že se i někdo snaší kopírovat Saw nebo snad Seven, chvílemi jsem se ztrácel úplně. Tyto náboženské motivy tu byly naprosto katastrofické. Vůbec nevím co hodnotit... Ani napjetí, ani akčnost, ani krev, ani nevkus, nic co by mě u tohoto filmu zaujalo. ()

ArthasKarfa

Ze začátku to jistě má potenciál na skvělé záležitosti jako je Seven, ovšem již po prvním "dějství" je jasné, že kvalitu to celou dobu neudrží. Přílišná drsnost a krutost nevykompenzuje slaboduché zápletky a pojiva mezi jednotlivými účastníky děje. Pár momentů je zde skutečně velmi napínavých a rozhodně vám vženou do krve trochu víc adrenalinu, ale pak to jde zase dolů a spíš nestačíte kroutit hlavou kam se příběh posouvá a kdo hraje jakou roli. Ziyi Zhang se sem opravdu nehodí, je sice krásná a hrát asi umí, ale role, která je jí zde udělena je naprosto neúměrná její osobě a charismatu. Musel jsem jí na konec této mini recenze zmínit...protože celkově dělá z děje trošku lacinou frašku "inteligentní sexy zlodušice". ()

Wancohoff

Pan detektiv nebol 2x sympaticky,hrozne mi tam vadila ta vychovna vlozka ako ocko zanedbava synov(videne v milion filmoch naco to ?) k deju sa nema vyznam rozpisovat.nieco podobne tu uz bolo vela krat..ze by to zacalo od cias se7em?...takiy priemerny krimithriller ale horor? pinhead by im ukazal co sa da robit s hakmi :-) u mna 50% ()

Illy

Ano, je to taková napodobenina Sedm, ale nadprůměrně obsazená a ani o překvapivý závěr jsem nebyl ochuzen. 65% ()

jerenymo

Nebýt tam mojí oblíbený herečky Ziyi Zhang, tak bych uvažoval o horším hodnocení. Denis a jeho "herecký výkon" byl žalostný, děj samozřejmě předvídatelný a provedení samotného filmu taky nic moc. Prostě rádoby napodobenina se7en tady vůbec nefunguje. ()

petikacka

Je tady jasně vidět inspirace severskými krimi...Tady to, ale nějak nefunguje...Ten děj je tak blbý a předvídatelný, že mě to vůbec neoslovilo...Příliš plytké a nepřekvapivé...Za mě 65% ()

ashtangi

Variace na kultovní "sedmičku". Velké plus za obsazení Ziyi Zhang, protože bych u ní takovou roli nečekal a byl jsem mile překvapen. Jinak to bylo celkem průhledné. ()

TaanStari

Perfektně natočeno, nechybí tomu atmosféra, dobré herecké výkony... A taky podprůměrný scénář, žádná gradace a hloupé finále. A otřepané klišé mrtvá matka/zaneprázdněný otec. Spíš 2.5* než 3*. ()

ViktorEl

Nemám veľmi rád tento žáner. Je to klasická náboženská vyvražďovačka, ktoré tu už boli milión a táto nie je o nič lepšia ako ostatné. A čo neznášam je keď tam už nechájú zabíjať deti a tehotné ženy. Taký film je na ODPAD! V tomto filme naozaj neplatia morálne zákony a to mi vadí, A že koniec má byť akože poučný? Kto to ponaučenie tam zbadal tak nech mi dá vedieť, lebo ja z toho mám len dve ponaučenia. Nikdy už nepozerať na takéto hlúposti, a za druhé ako by povedal Chandler ,, Nežer žltý sneh´´ ()

KosiR_ksr

Tento velmi průměrný snímek trpí nepříliš dotaženým scénářem, který je i důvodem absence slibované mysterióznosti. Pokud má divák obecný filmový rozhled a bude trochu všímavý, pak pointu (na můj vkus) příliš rychle pochytí a protože film nemá příliš co jiného nabídnout (především nevyniká originalitou, což také zde zmiňuje téměř každý), tak druhou část jen znuděně čekáte na poměrně laciný hollywoodský závěr, přičemž ještě stále (ale marně) doufáte v nějaký překvapivý zvrat. 60% ()

Bozvav

Nudné a dosti tuhé. Pointa je nabíledni už v první třetině. Obsazení nesedí a napětí drhne staré dveřní panty. Za mne 40%. ()

IvcaG

Tak tohle mělo našlápnuto na skvělý thriller, ale!! V půlce filmu se něco zvrtlo a už mi bylo jasně jak tohle vše dopadne a taky že ano, nespletla jsem se nuda nuda nuda naprosto nezajímavý a prokouknutelný konec hodně slabá průměr 2* ()

PDcz

2** body No fuj. To bylo nechutný. Blbý hračky tohleto. [X] Minus 2** body Super.. podle čipu z PC poznaj ulici, kde ten počítač byl.. pevné disky RAM.. taky dobrý.. ještě mohli z fotky z mobilu poznat odraz v čočce oka řidiče auta, který jel vzadu přes ulici. Tak tohle bylo tay fuj. Možná bych se měl naučit slovosled ve větách [X] Minus 1* bod Příběh slabší.. to že je to ten kdo to byl jsme věděli od půlky.. a první přiznání bylo nichc mochc [X] Jsou jich miliony, je nikdo nezastaví. Nebylo by jednodušší rodičům schovat pantofle nebo brýle? ()

Kolssteyn

V těchto případech se mi vybaví nepříliš vzdálené stávky holywoodských scénáristů, kteří naléhali na finanční navýšení. Jednu odpověď bych měl, ale to by mi ten komentář mohli moderátoři smazat. ()

FilmWave

Slabá televizní variace na "Sedm". To už doporučím raději "Jinou perspektivu" s Dafoem a nebo si znovu dát "Vraždy podle Jidáše" s Lambertem. ()

Puol

Námet nie je najhorší, ale samotný scenar je deravy a plný klišé. Záverečná pointa sa dá ľahko predikovať. Ku kladom by som zaradil typovo obsadeného Dennisa Quiada ako i krásnu Ziyi Zhang vo veľmi netypovej úlohe. Peter Stormare sa len na chvílu mihol, ale zanechal patrične hnusný dojem. Film, ktorý neurazí, ale ani výrazne nepoteší. ()

mala_kea

Thriller, který chce být vyjímečný za každou cenu. A ono se mu to nějak nevyplací, pouze s přibývajícím časem vypouští stáe větší patlaninu, kterou ani nikdo nechce jíst. A já rozhodně nebudu to prase, které všechny zbytky dojí, ale rád jim trochu zbytečností přihodím a snad i něco přidám.Dennis není a nebude k nakousnutí, ale jeho nulový potenciál do filmu zbytečného jasně zapadne. Celý štáb i herci ho kopou do zadku, ale jeho ego je tak silné, že dělá jakoby se nic nedělo. Nevěřil jsem tomu, že se bude jednat o film. Dobře jsem udělal. Zlatí andělé a démoni. ()