Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Movie Maniak

Srdce každého komiksáka musí zaplesat. Opravdu výborná podívaná namixovaná tak akorát z akčních a kecacích scén. Scénáristům a režisérovi se podařilo stavět na rozdílných charakterech superhrdinů. Každá postava má dostatek prostoru a může své schopnosti naplno ukázat. Na pár místech příběh lehce skřípe, ale hned se zase vše rozběhne. Zpracování filmu, efekty a hudba jsou na velmi vysoké úrovni a je vidět, že si na nich dali tvůrci velmi záležet. Více než důstojné zakončení celé série o marvelovských superhrdinech. Doufejme, že pokračování bude alespoň tak dobré. ()

mseet

Avengers kvalitou nijak výrazně nevynikají nad samostatnými filmy jednotlivých hrdinů. Vzájemné popichování členů tohoto superschopného dreamteamu je sice zábavné a pár akčních scén se také povedlo. Hlavní záporák je ale slabý, stopáž příliš dlouhá a zápletka nevýrazná. Když prostě jednou vidíte, na jakou úroveň se dostal Nolan s Batmanem, "obyčejný" komiks už vás nevytrhne. ()

NTRytiera

Videl som tento snímok v pôvodnom znení v 3D kine pred pár mesiacmi a včera s dabingom. Ako by som sa díval na dva rôzne filmy. Nielen že ten český dabing je odporný, ale aj tie efekty z kina tomu chýbali. Film bol na moje pomery dlhý a nič sa v ňom dve tretiny nedialo. Nezachránila ho ani záverečná scéna. ()

gacie

Zprvu jsem se na to nechtěla dívat, protože jsem už trošku tušila, že to nebude žádný zázrak. Pak o filmu mluvila kamarádka a byla z něj celá unesená. Že by to stálo vidět? Nestálo. Já nevím, co na tom ostatní vidí, ale mě to vůbec nezaujalo a dokonce většinu filmu jsem se nudila. Ve filmu byl klasický boj mezi dobrem a zlem. Dobro představovala parta superhrdinů, která k sobě vůbec nepasuje a chyběla mi nějaká charismatická osobnost. Ani Iron Man to nezlepšil. Co se týče zla, tak ten týpek na mě působil fakt směšně (možná za to mohly ty rohy na jeho hlavě). Jediná scéna, která mě pobavila, byla jak Hulk mlátí s tím zlým kozlem, jak s pytlem brambor. Za to si tento film vysloužil jednu hvězdu navíc. ()

Kudykam

Avengers se nesnaží býti tím, čím je například Batman od Burtona nebo Nolana. Místo toho nám na plátně dávají přesně vyváženou dávku akce a humoru, která se po celou stopáž téměř nezastaví. Letní blockbuster který má velkou šanci stát se jakýmsi etalonem kvality komiksových filmů. ()

aannemer

V tomto žánru určitě bomba. Všechno je přehnané, ale protože víme, že to tak má být, tak je to super. Bavil jsem se fakt dobře. Nejvíce se mi líbila scéna, kdy nasraný Hulk mlátil Lokim o podlahu jako s kusem hadru... úžasné. No a tichá žranice po titulcích mě dostala taky. Jen tak dál. ()

Bruce_cz

Skvělá podívaná, ale bohužel jen jednou. Poté co jsem shlédnul blue ray verzi, už jsem se i dost nudil a musím dát hodnocení o hvězdu menší. Ten všudepřítomný patos se stává hodně otravným. ()

kikin01

Čekal jsem od toho hodně, ale ani polovina z toho se mi nedostala. Určitě pro někoho je to super, a podle hodnocení to tak prostě je, ale jediný, co můžu kladně hodnodit jsou digitální efekty, kterých je tu víc než dost, herecké obsazení s tím spojené, a nějaké vtipné hlášky Hulka, u kterých jsem se pěkně zasmál. Ale to je asi všechno... Některé dialogy byli katastrofální, do třičtvrtě filmu to byla naprostá nuda, a sám před sebou smekám, že jsem u toho vydržel sedět a dodívat se. Teď už s naprostou jistotou můžu říct, že tyhle komiksové povídky pro mě prostě nejsou to pravé ořechové. ()

Xter

Když se na nějaký film opravdu hodně těšíte, je tu vždy nebezpečí, že zklame vaše očekávání. To jsem asi očekával i od Avengers a světe div se, nestalo se tak. Filmu se toho dá určitě vytknout hodně, ale ty klady posouvají pomyslné jazýčky vah asi jako kdyby se na ně postavil Hulk. ()

kacer4

Tento film mal tak vysoké očakávania, že je ťažké ich naplniť. Ale ja som si prišiel na svoje. Perfektne vyvážené vzťahy zo začiatku a vynikajúca akcia ku koncu. Najviac mám radosť z Hulka/Bannera, ktorý dostal konečne dôstojnú úlohu a priestor, lebo s tými jeho sólovkami bolo naložené dosť zle. ()

bmx6

Výtečná podívaná.Sice příběh není nějaký extra,ale superhrdinové-to je paráda.Hlavně poslední půl hodina to byl neskutečnej mazec.A Hulk byl nejlepší. ()

Etherium

Najviac som sa tešil na Thora, Ironmana, ale dostal ma Nick Fury. Takéto spojenie bol odvážny krok, ale vydaril sa tak monumentálne, že pri filme som mal zimomriavky každú chvíľku, Odpoveď na otázku, ktorá komiksovka je najlepšia je: Všetky dokopy :D ()

RoleModel

Ano, ano, ano! Všude mi do uší znělo, jaká je to paráda a když jsem se na to podívala, paráda to OPRAVDU byla! Svižné, sympatické, akční a bez vytáček. Vtipné záběry s Iron Man (Robert Downey), který tomu všemu dá vždycky takovou šťávu, že se těšíte na další a další a další. Trochu jsem měla strach z Hulka, ale Mark Ruffalo to zvládnul ještě bravůrněji než Edward Norton - Hulk ničí a taky je to pekelně vidět! Smála jsem se, plakala, bála a byla plná napětí a očekávání. Tenhle hrdinský akčňák se jim povedl a já nemůžu nic jiného než říci: "Klobouk dolů, pánové!" :). ()

vofo

Skvělé zakončení fáze 1. Perfektní popcornový film, který má vše, co má mít. Wheddon odvedl skvělou práci. Pro mě nejlepší popcorňák posledních několika let. ()

kolly13

Něco mezi slabobuchou americkou pubescentní pohádkou a dobrou akční jízdou s "vkiněuhrančivými" efekty. Přesně třikrát jsem se zasmál (2x u Hulka na konci), líbila se mi velitalská loď (armádně myšleno příliš lehce narušitelná). Je tam několik logických nesmyslů, ale to se dá přejít jako komiksové. Čekal jsem víc a snad jen Robert Downye Jr. a Mark Ruffalo (kupodivu) mě zaujali svými rolemi. A ke Scarlet Johansson, kdyby nebyla tak pěkná, tak bych ji odtud vystřihl a to hned. ()

SvobiQ

Dobrá komiksová podívaná, skvělé efekty, skvělé herecké výkony a teď mám na mysli hlavně Lokiho, stejně jako u jiných filmů mě zkrátka mrzí že krom civilistů nikdo nepřišel k úrazu. 100% ()

gpx

Nedomrlý film prakticky bez děje. Superhrdinů je tam až hanba a někteří působí mezi ostatními jako zbyteční chudáčci (konkrétně Hawkeye a Black Window). Klidně se dali vypustit, alespoň by se autoři mohli víc soustředit na záživnější postavy. Ale je fakt, že by tam pak zbyla jen jedna prcina v kůži. ()

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)