DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

SeanLSD

Ale áno, pozeral som to, a pozeral som to veľa. Čo sa budem teraz hanbiť ? Na to, jak to bolo vlastne o ničom šlo o prekvapivo dobrý program - a niektorých účinkujúcich mám v pamäti dodnes... ()

Radiq odpad!

Václav Pergl a Krupka Jiří neboli Kudrnáč, to je celoživotní zážitek, chch, ale jinak je to jasnej odpad... víc než odpad! ()

DivX

Fascinujou me duchodci a oblibena pisnicka "Kdyz jsem sel z Hradista" ... Dohromady to mame 63839 bodu! 10% ()

Nihlathak

Naprostý výmaz, všichni, co tam kdy účinkovali, hlavně Trávníček a Slávek Boura, museli jet v ultratvrdých drogách, chlastu, fetiši, voodoo a podobně. Jen kombinace výše zmíněných a pořádného doušku čističe skla mohla způsobit to psycho, ten bezbřehý surrealismus, tu jízdu, která se v DO-RE-MI děla! To už nikdy nikdo nepřekoná. Nejzábavnější pořad historie televize, dodnes brečím smíchy, když si to na Youtube připomínám! Naprostý , dokonalý a totální kult! ()

pytlik...

Pořad, po jehož shlédnutí je nad slunce jasné, jak získala marihuana své druhé jméno. Ano, samozřejmě, je to po jejím největším uživateli - vychechtaném moderátorovi Pavlíkovi. ()

shantim

Pořad sice hrozný, trapný a zbytečný. Ale jeden díl byl výjimečně dobrý, ten s kudrnáčem. IND (invalidní důchodce) Václav Pergl tam se svým kamarádem kudrnáčem (pan Krupka) zpívají. Samozřejmě, že zpívají příšerně. Kvůli tomu tam také byli. Ale jejich výstup je jedinečný. Jsou to hrdinové z Varnsdorfu. 40% hvězdiček dávám právě jen kvůli nim. ()