Doktoři z Počátků

TV spot
Rodinný / Drama
Česko, (2013–2016)

Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, Marek Vašut, Halina Pawlowská, David Prachař, Jitka Ježková, Michaela Dittrichová, Václav Jílek (více)

Série(5) / Epizody(136)

Nový seriál z prostředí malebné české vesničky nejen o ordinaci venkovského doktora. Ota Kovář, chirurg nemocnice v Kamenici (Ordinace v růžové zahradě 2) přijíždí do Počátků, aby zde absolvoval praxi praktického lékaře, ale když zjistí, že by měl pečovat také o klienty doléčovacího centra, rozmyslí si to. Vesnický doktor Panenka se rozhodne použít malou lež na to, aby Otu v Počátkách udržel. (oficiální text distributora)

Gogo333

Jedná se o spin-off Ordinace v růžové zahradě, které jsem viděl jen pár dílu a to mi stačilo. Tohle je možná o trošku lepší, ale stejně po dvou dílech končím. Martin Písařík má být jako nový Otík nebo co to znamená??? Dost mě udivilo, kolik známých herců tam hraje, jen škoda, že vetšina jsou B-čkový a některý dokonce i C-čkový a u některých jsem myslel, že už s hraním sekli, ale bohužel ne. ()

Paity odpad!

Naprosto otřesná ukázka českého televizního seriálovství. TV Nova opět ukázala, že na to nemá a vyjma Ordinace, která už sama pokračuje ze setrvačnosti, neumí vytvořit pořádný seriál. ()

FiliPP odpad!

Snaha udělat něco lepšího než Ordinaci v růžové zahradě je stejná sračka. Paráda. Hodnocení 1%. ()

HArna odpad!

Ty vole, viděl jsem v TV jeden díl a tohle se fakt nedá. Jako fakt ne. Po tomhle mám pocit, že naše celá kinematografie a veškeré dění okolo filmu/seriálu jde do prdele. ()

kill-tec odpad!

Stačila mi 2 minutová scéna ze hřbitova s Cardou, stačila mi jedna ukázka v (ne)televizi Nova, nestačej mi však hvězdičky. Fuj! ()

Asmodin odpad!

Bravo! Tv Nova vymyslela zase úplně zbytečný seriál, jen aby herci měli do čeho píchnout a hlavně, aby mohli vysílat něco od 20:00, tedy spíš od 20:30, musí být asi hodně zoufalí.... To už jim nestačí Kriminálky? Ještě aby se nevrátili k brazilským telenovelám. ()

Blue.Shark odpad!

Je mi upřímně smutno z toho, co za výblitky se to u nás rodí. Za půl hodiny jsem dokázal šestkrát předpovědět, co se v následujících minutách stane; nutně musím poznamenat, že jsem vždycky vybral tu nejdebilnější možnou variantu. Z Doktorů se nevyhnutelně stane další Ordinace, přestože se tvůrci pravděpodobně zmohli na lepší kameru. Debilní zápletky, debilní vtípky, debilní prostředí, debilní hudba, nulová invence v jakémkoliv směru. Klasický mustr, který lze vidět v ordinaci, ulici, gymplu, VKV, pojišťovně, atd. Modlím se za to, abych se ve svých 23 letech dožil dne, kdy česká tvorba povstane z popela a zrodí alespoň jeden kvalitnější seriál, který se nevydá klasickou cestou zaručených výdělků, ale bude se snažit zaujmout diváky na způsob X-Files, Castle, Sherlocka nebo třeba American Horror Story. Edit: po několika dílech může pyšně prohlásit, že se potvrdila moje obava. Tenhle seriál je jednoduše debilní a debily se snaží dělat i z diváků, když jim nestydatě podsouvá, co by měli cítit v té které scéně pomocí krajně nevkusné hudby. Třikrát fuj, zasloužený odpad. Smutné je, že se v tom hnoji nachází několik herců, kteří dokonce umí hrát, avšak mají tak retardovaně napsané role, že jim to je prd platné. A ne, Písaříka nemyslím, jeho postava je tam určitě jen proto, že se tvůrci rozhodovali, jestli prostoduše vtipnou roli dostane člověk nebo pes. ()

arcticsky odpad!

Dnes jsem se snažil soustředěně sledovat aspoň jeden díl celý. Nejde to. Je zde hodně dobrých herců, kteří ovšem nedokáží zakrýt že jsou tu jen na nudné šichtě...ani se jim nedivím. ()

Stocki odpad!

Řeknu to asi jako kdysi pan Postránecký: „Chce se mi zvracet!“. Ubohost toho největšího kalibru, kam až tuto velesračku dotáhli. Scénaristi by měli být veřejně popraveni na Staromáku... ()

kubyno odpad!

Nova mě dokáže neuvěřitelně fascinovat. Vždy, když už si myslím, že dosáhla úplného dna a není možné vymyslet větší sračku, mě vyvede z omylu a utvrdí v tom, že vždy se dá ještě klesnout. ()

lardko

Průměrný seriál na který se dívám. Seriál je něco jako ta blbost babovřesky , ale i tak se na tohle koukám , protože mi to přijde vtipné. Trochu jsem strhl hodnocení , protože ze začátku , asi prvních dvacet dílů se mi dost líbily , ale další díly už nejsou tak dobrý. Herci vůbec neumý hrát a hlášky v seriálu jsou věčinou dost trapný , ale v celku seriál jde. Docela mě i zajímá , ikdyž teď jsou ty díly dost nudný. Postupem času začínají ty díly být čím dál horší a nudnější. ()

Johny303 odpad!

Vždycky, když si říkám, že horší už to být nemůže, překvapí mě televize s další, ještě daleko větší sračkou, než byly všechny předchozí. Děj prakticky žádnej, svou nenáročností speciálně dělanej pro fanoušky těchto dílek, tedy pro retardy a důchodce ve špatném mentálním stavu. Zajímavé je, že pokud shlédnete upoutávku (kterou prostě shlédnete!, protože než bude pokračovat Váš oblíbený pořad, půjde reklama na Doktory z Počátků alespoň šestsetpadesátkrát) tak již s přehledem víte o všem, co se bude v dalším díle dít... Řešením by bylo, diváky těchto seriálů zavřít někam do karantény a všem ostatním začít dávat v televizi něco koukatelného. ()

rusty09 odpad!

Zkurvený pokračování zasraný ordinace. Celkem sem se těšil, že ordinace skončila a dají tam konečně normální seriál, bohužel přišlo pokračování. Nový herci, novej příběh, nová hudba, stejná píčovina jako to předchozí. Doufám, že těch dílů bude zase 2500 jako v ulici, abych se mohl dalších 10 let v úterý a čtvrtek nudit u televize. Nevim, proč každej českej seriál, se musí zabívat 20 lidma, každej má v každym díle 5 minut, každej tenhle úsek stojí za hovno, kdyby radši udělaly příběhy o 5-7 lidech, kterej bude propracovanej a bude to aspoň o něčem a né o tom, jak péct domácí chleba. Pochybuju, že se tenhle seriál bude zlepšovat, takže rovnou dávám odpad. Totální průser je Písařík, hrajícího totálního kreténa, kterýmu přidali zuby, díky kterejm vypadá jak kůň. ()

Everyone odpad!

Zajímal by mě typický divák, co je to za člověka...jaké má zájmy...co v životě dělá? ____ Začínám si myslet, že "herců" je více než ekonomů a že průměrný vkus je na hranici odpadu. _____ Také mě fascinuje, že na toto se dávají peníze a pak se ti samí herci politicky angažují a něco kritizují. OMG ()