poster

Doktoři z Počátků (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2013, 136x60 min

Hrají:

Martin Stránský, Václav Postránecký, Václav Jílek, Michaela Sejnová, Lenka Termerová, Marek Vašut, Martin Písařík, Halina Pawlowská, Jitka Ježková, David Prachař, Zdeněk Žák, Josef Carda, Uršula Kluková, Zdeněk Srstka, Sabina Laurinová, Nela Boudová, Zdeněk Piškula, Zdeněk Dušek, Pavlína Mourková, Petr Franěk, Jakub Kohák, Josef Láska, Milan Slepička, Zdena Herfortová, Gustav Bubník, Lumír Tuček, Roman Havelka, Lenka Švejdová, Roman Tomeš, Andrej Lekeš, Jindřich Kout, Anna Polcarová, Simona Prasková, Martin Šverma, Martin Simandl, Naďa Konvalinková, Josef Dvořák, Iva Janžurová, Kateřina Bláhová, Dagmar Křížová, Martin Preiss, Petr Janda, Marta Jandová, Barbora Jánová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Jan Antonín Duchoslav, Dita Hořínková, David Gránský, Lucie Benešová, Zuzana Stavná, Miroslav Šimůnek, Sandra Milčinská, Ladislav Novák, Dana Hradiláková, František Nedbal, Tomáš Matonoha, Petr Štěpánek, Naďa Urbánková, Jan Maxián, Sandra Pogodová, Oldřich Vízner, Petr Pospíchal, Miluše Bittnerová, Karolína Hlaváčková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Matyáš Bystroň, Jan Urban, Petra Hobzová, Vladimír T. Gottwald, Gabriela Vránová, Čestmír Řanda ml., Vanda Hybnerová, Lucie Slováková, Kim Son Nguyen, Dana Bartůňková, Regina Řandová, Jakub Mohamed Ali, Kamil Halbich, Petr Vojnar, Leoš Noha, Denisa Pfauserová, Jan Havlovic, František Mitáš, Markéta Martiníková, Lucie Polišenská, Vlasta Peterková, Jindřich Kriegel, Lenka Zbranková, Kateřina Jačková, Radana Herrmannová

Střih:

Filip Issa
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beckett51
  **

  První "řada" suprová.... potom to šlo do sraček. Ale ne do úplných.... jenom do takových těch polovičních, kdy nevíte, jestli si máte vzít živočišný uhlí nebo fenyklovej čaj....(23.4.2014)

 • DinoRaptor
  odpad!

  Další z těch odporných českých braků u kterých normální člověk trpí jak pes.(15.10.2014)

 • blackrain
  ***

  Koukám pravidelně. Je to taková velmi jednoduchá oddechovka, která by klidně mohla samostatně fungovat i bez Růžovky, která už vaří pouze z vody. Spojovací prvek v podobě Oty Kováře byl zbytečný. Je tu pár kvalitních herců, kteří se snaží tento seriál utáhnout na svých bedrech. Písaříkův obecní blázen už mi přijde trapný, ze začátku to bylo docela vtipné.(3.10.2013)

 • rogerkint
  odpad!

  Novácký pokus urazit obyvatele českých vesnic pomocí všech filmových vidláckých stereotypů. Ještě tam chybí kopulace s ovcemi a zabíjení zbloudilých teenagerů, ale jsem optimista a věřím, že na to taky jednou dojde.(29.8.2013)

 • Wiikii
  odpad!

  brrr, fuj, blee.... Jediné herecké výkony co se mě líbili byly pana Stránského a Postráneckého, pak už je to jenom horší a horší až se to dostane k Vašutovy a Písaříkovy, ale nemohu hodnotit všechny nedokázal jsem se dodívat ani na jeden díl z asi tří. HODNOCENÍ: Odpad! (25.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace