poster

Doktoři z Počátků (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2013 - 2016, 136x60 min

Hrají:

Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, Marek Vašut, Halina Pawlowská, David Prachař, Jitka Ježková, Michaela Sejnová, Václav Jílek, Nela Boudová, Pavlína Mourková, Martin Písařík, Josef Carda, Sabina Laurinová, Josef Láska, Roman Tomeš, Jakub Kohák, Petr Franěk, Zdeněk Dušek, Zdeněk Srstka, Milan Slepička, Uršula Kluková, Zdena Herfortová, Gustav Bubník, Lumír Tuček, Jindřich Kout, Roman Havelka, Andrej Lekeš, Zdeněk Piškula, Lenka Švejdová, Zdeněk Žák, Anna Polcarová, Simona Prasková, Martin Šverma, Martin Simandl, Naďa Konvalinková, Josef Dvořák, Iva Janžurová, Kateřina Bláhová, Dagmar Křížová, Martin Preiss, Petr Janda, Marta Jandová, Barbora Jánová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Jan Antonín Duchoslav, Dita Hořínková, David Gránský, Lucie Benešová, Zuzana Stavná, Miroslav Šimůnek, Sandra Milčinská, Ladislav Novák, Dana Hradiláková, František Nedbal, Tomáš Matonoha, Petr Štěpánek, Naďa Urbánková, Jan Maxián, Sandra Pogodová, Oldřich Vízner, Petr Pospíchal, Miluše Bittnerová, Karolína Hlaváčková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Matyáš Bystroň, Jan Urban, Petra Hobzová, Vladimír T. Gottwald, Gabriela Vránová, Čestmír Řanda ml., Vanda Hybnerová, Lucie Slováková, Kim Son Nguyen, Dana Bartůňková, Regina Řandová, Jakub Mohamed Ali, Kamil Halbich, Petr Vojnar, Leoš Noha, Denisa Pfauserová, Jan Havlovic, František Mitáš, Markéta Martiníková, Lucie Polišenská, Vlasta Peterková, Jindřich Kriegel, Lenka Zbranková, Kateřina Jačková, Radana Herrmannová, Tomáš Drápela, Jakub Hajner, Simona Vrbická, Lucie Kožinová, Radim Novák, Petr Halíček, Inka Brendlová, Dagmar Novotná, Pavel Juřica, Ladislav Dvořák, Jan Leflík, Milada Janderová-Kratochvílová, Jarmila Vychodilová, Lukáš Šolc, Ondřej Kavan, Jan Szymik, Akram Staněk, Marta Hrachovinová, Martin Bačkovský, Jarmila Vlčková, Petr Drozda, Roman Teprt, Martin Hrubý, Ondřej Biravský, Martin Hub, Leoš Juráček, Michal Pešek, Jakub Vyplel, Kateřina Hovorková, Veronika Petrová, Lubor Novotný, Ivan Vodochodský, Kristýna Šebíková, Veronika Divišová, Viera Pavlíková, Antonín Kaška, Romana Sittová, Karel Riegel, Romana Chvalová, Otto Rošetzký, Dušan Sitek, Jana Vaculíková, Dáša Kouřilová, Šárka Opršálová, Richard Maška, Daniel Šváb, Simona Včalová, Květa Plachetková, Tomáš Kořének, Veronika Nouzová, Petr Strnad, Jaroslav Someš, Linda Stránská, Daniela Byrtusová, Milan Duchek, Jan Pavel Filipenský, Lucie Březovská, Otta Tesař, Kristýna Hrušínská, Josef Hervert, Jiří Jelínek ml., Martina Gasparovičová-Bezoušková, Bohumír Starý, Eva Čížkovská, Petr Stehlík, Marcela Nohýnková, Claudia Vašeková, Ivo Novák
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDon
  odpad!

  Jeden jedinej díl mi stačil tak strašně zkazit večer, že jsem si myslel,že Birdmana už nic nepřekoná. Překonalo. Doktoři z píčátků. Brutální žumpa se čtvrttunovou Halinou v čele.(24.2.2015)

 • kulyk
  odpad!

  === Těžký den producenta Kubrta. === ,,Cože? Nemáme sračku do hlavního vysíláku? A to mi říkáte teď, když jsem Pawlovský slíbil šolich jako protislužbu za uválcování příjezdové cesty k mé garáži? Dejte mi Hrachovou! Hrachová, z které sorty ovčanů jsme ještě nenadělali kretény? Cože? Dejte mi Hivrise! To je Hivris? Jo vy taky myslíte burany.... A co na to počítač? Že zvrací? No, tak to je konec. Z toho nás může dostat jedině Staník. Zavolejte Staníka!" Uíííí, Uííí. ,,Buď zdráv, Kubrte. Dnes mám obzvláště velikou chuť kurvit národu vkus." ,,Je to špatný. Hivris s Hrachovou navrhují mejdlovku z prostředí vidlákova. I kompjůtr z toho blije, Staníku." ,,Tomu nerozumím, Kubrte. Vždycky jsi na názory kulturně vyspělých jedinců kálel. Proč dnes dělat výjimku?" ,,Máš pravdu Staníku, uděláme pořádný vozembouch! A vrazíme do toho Kuklovou, kdyby se to náhodou totálně zhnojilo, můžeme se pak vymlouvat, že šlo jen o špatný vtip." .... Zakončil bych parafrází jedné z nejslavnějších forbín. ,,Bude tam hrát debil, potom ještě jeden debil, s nimi výborný herec, který se na stará varlata patrně nudí, a bude to vóóóšklivý!"(16.2.2014)

 • otík
  odpad!

  Seriál (či film), ve kterém hlavní hrdina propaguje potrat, nemůžu hodnotit jinak než odpadem. Jinak slabší a chudší bráška Ordinace.(13.8.2013)

 • Politik
  odpad!

  What the fuck.(25.8.2015)

 • pakobylka
  odpad!

  Nemám ve zvyku hodnotit filmová či televizní díla podle náhodně či spíš jaksi nedobrovolně shlédnutých útržků, ale "Doktoři z Počátků" jsou TAK bezkonkurenčně slabomyslní, že mi to nedá. Pravda, je mi trochu smutno, když vidím "starou" hereckou gardu, kterak se dlouhodobě - a zcela dobrovolně (!) ztrapňuje v jakémsi rádoby komediálně-dramatickém útvaru, od něhož se zákonitě musejí distancovat všechny múzy, co jich na světě je. Na druhou stranu chápu, že pro každého z nás je životní nutností nějak si zaopatřovat prostředky na chléb vezdejší - a účinkování ve stupidním TV seriálu je přece jenom o něco přijatelnější nežli kupříkladu provádění bankovních loupeží či provozování jiné trestné činnosti.(9.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace