Doktoři z Počátků (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2013, 60 min

Martin Stránský, Václav Postránecký, Václav Jílek, Michaela Sejnová, Lenka Termerová, Marek Vašut, Martin Písařík, Halina Pawlowská, Jitka Ježková, David Prachař, Zdeněk Žák, Josef Carda, Uršula Kluková, Zdeněk Srstka, Sabina Laurinová, Nela Boudová, Zdeněk Piškula, Zdeněk Dušek, Pavlína Mourková, Petr Franěk, Jakub Kohák, Josef Láska, Milan Slepička, Zdena Herfortová, Gustav Bubník, Lumír Tuček, Roman Havelka, Lenka Švejdová, Roman Tomeš, Andrej Lekeš, Jindřich Kout, Anna Polcarová, Simona Prasková, Martin Šverma, Martin Simandl, Naďa Konvalinková, Josef Dvořák, Iva Janžurová, Kateřina Bláhová, Dagmar Křížová, Martin Preiss, Petr Janda, Marta Jandová, Barbora Jánová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Jan Antonín Duchoslav, Dita Hořínková, David Gránský, Lucie Benešová, Zuzana Stavná, Miroslav Šimůnek, Sandra Milčinská, Ladislav Novák, Dana Hradiláková, František Nedbal, Tomáš Matonoha, Petr Štěpánek, Naďa Urbánková, Jan Maxián, Sandra Pogodová, Oldřich Vízner, Petr Pospíchal, Miluše Bittnerová, Karolína Hlaváčková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Matyáš Bystroň, Jan Urban, Petra Hobzová, Vladimír T. Gottwald, Gabriela Vránová, Čestmír Řanda ml., Vanda Hybnerová, Lucie Slováková, Kim Son Nguyen, Radana Hermanová, Dana Bartůňková, Regina Řandová, Jakub Mohamed Ali, Kamil Halbich, Petr Vojnar, Leoš Noha, Denisa Pfauserová, Jan Havlovic, František Mitáš, Markéta Martiníková, Lucie Polišenská

Filip Issa
  • wafc

Uršule bych narval citron do prdele a poslal jí do Treblinky, protože to, co tady předvádí je regulérně zločin proti lidskosti. Jinak je to celý samozřejmě špatnej vtip. Troškovskej l'humour, infantilní novácká hudba a prase Postránecký v hlavní roli je jedna z těch nejhorších kombinací, co kdo stvořil. Causa bibendi zcela očividná, protože jsem si na uklidnění musel dát vodku na exkrát. A zajímalo by mě, jak probíhaly castings nebo prostě jak se jim povedlo sehnat tak otřesnou skupinu (ne)herců.(12.7.2013)

• otík

Seriál (či film), ve kterém hlavní hrdina propaguje potrat, nemůžu hodnotit jinak než odpadem. Jinak slabší a chudší bráška Ordinace.(13.8.2013)

• InJo

Vesnický spin-off ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ. No neberte to...(9.9.2013)

• - Název Počátky byl původně vymyšlen nezávisle na tom, že v České republice skutečně město s tímto názvem existuje. Na to producenti přišli až později. (Cheeker)

• - Město Počátky existuje a nachází se na Vysočině v obci Pelhřimov. (fiLLthe3DD)

• - Vandina (Nela Boudová) syna Filipa hraje její skutečný syn. (hermiona)