Doktoři z Počátků (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2013, 60 min

Martin Stránský, Václav Postránecký, Václav Jílek, Michaela Sejnová, Lenka Termerová, Marek Vašut, Martin Písařík, Halina Pawlowská, Jitka Ježková, David Prachař, Zdeněk Žák, Josef Carda, Uršula Kluková, Zdeněk Srstka, Sabina Laurinová, Nela Boudová, Zdeněk Piškula, Zdeněk Dušek, Pavlína Mourková, Petr Franěk, Jakub Kohák, Josef Láska, Milan Slepička, Zdena Herfortová, Gustav Bubník, Lumír Tuček, Roman Havelka, Lenka Švejdová, Roman Tomeš, Andrej Lekeš, Jindřich Kout, Anna Polcarová, Simona Prasková, Martin Šverma, Martin Simandl, Naďa Konvalinková, Josef Dvořák, Iva Janžurová, Kateřina Bláhová, Dagmar Křížová, Martin Preiss, Petr Janda, Marta Jandová, Barbora Jánová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Jan Antonín Duchoslav, Dita Hořínková, David Gránský, Lucie Benešová, Zuzana Stavná, Miroslav Šimůnek, Sandra Milčinská, Ladislav Novák, Dana Hradiláková, František Nedbal, Tomáš Matonoha, Petr Štěpánek, Naďa Urbánková, Jan Maxián, Sandra Pogodová, Oldřich Vízner, Petr Pospíchal, Miluše Bittnerová, Karolína Hlaváčková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Matyáš Bystroň, Jan Urban, Petra Hobzová, Vladimír T. Gottwald, Gabriela Vránová, Čestmír Řanda ml., Vanda Hybnerová, Lucie Slováková, Kim Son Nguyen, Radana Hermanová, Dana Bartůňková, Regina Řandová, Jakub Mohamed Ali, Kamil Halbich, Petr Vojnar, Leoš Noha, Denisa Pfauserová, Jan Havlovic, František Mitáš, Markéta Martiníková, Lucie Polišenská, Vlasta Peterková

Filip Issa

Viděla jsem tři díly ... můžu hodnotit? Protože na další nevím jestli budu schopna koukat ... Tomuto seriálu dávám dvě hvězdičky, protože se mi zdá, že není zase až tak špatný ... je z venkovského prostředí, celkem příjemné dialogy, ALE ... ale vesměs děj o ničem, zase se řeší vztahy, zamilovanost mladé sestřičky do lékaře v letech, rádoby vtipné momenty ... Jako já chápu, že náš život je jen o vzájemných vztazích jak přátelských, mileneckých tak třeba pracovních ... ale vidět to ve stoprvním seriálu, který má jen jiný název, jinak je stejný jako všechny ... to ne ... to vážně nedám...... doplním komentář: Tak jsem se zadívala na ještě asi dva díly a musím ohodnotit jednou hvězdičkou navíc excelentní herecký projev Marka Vašuta!!(4.7.2013)

• Wiikii

brrr, fuj, blee.... Jediné herecké výkony co se mě líbili byly pana Stránského a Postráneckého, pak už je to jenom horší a horší až se to dostane k Vašutovy a Písaříkovy, ale nemohu hodnotit všechny nedokázal jsem se dodívat ani na jeden díl z asi tří. HODNOCENÍ: Odpad! (25.8.2013)

• Beckett51

První "řada" suprová.... potom to šlo do sraček. Ale ne do úplných.... jenom do takových těch polovičních, kdy nevíte, jestli si máte vzít živočišný uhlí nebo fenyklovej čaj....(23.4.2014)

JASNÉ je to kýč, ale byl bych sám proti sobě, kdybych dal "odpad", když na to čumim. :D(4.9.2014)

Tak schválně :) Kolik z vás vidělo aspon 2 díly v plné stopáži ? Aha......asi stovka. A kolik to hodnotilo podle reklamy a nebo po uvodních titulkách ? Aha takže asi dvě stovky. Lidi proberte se. Ordinace v růžové zahradě je opravdu neuvěřitelná kravina, ale tohle na mě působí docela pěkně navíc to s tou růžovou blitkou nemá vůbec nic společného až na hlavní postavu. Civilní a příjemní herci, klasické prostředí české vesničky. Oddychovka jak vyšitá. Absoultně nechápu o co vám jde.(30.6.2013)