JAG

• USA JAG (více)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, (1995–2005), 174 h 17 min (Minutáž: 44–93 min)

Režie:

Bradford May, Tony Wharmby, Alan J. Levi, Jeannot Szwarc (více)

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Scott Lawrence, Zoe McLellan, Tracey Needham, Karri Turner, Chuck Carrington (více)

Série(10) / Epizody(226)

Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)

kubilov

Z docela a lákavého námětu vykřesat jen tuto nemastnou, neslanou blbůstku? To je docela průšvih, zvlášť by prospělo zkrátit třeba o polovinu a úplně vyhodit některé díly, pak by se na to dalo docela dobře dívat. ()

johnny01

Soudní dramata nevyžadují odborné znalosti, přitom se jeví dostatečně na úrovni (je otázkou, nakolik jsou vzdálená realitě, ale na tom nesejde), líbivé jsou i záběry ponorek, lodí, stíhaček a letadlových lodí. Parádní je znělka. Jen ty vztahy mezi postavami do celkového rámce úplně nezapadají a zdají se poněkud vyumělkované. ()

petz1985

vzhledem k tomu, že jde o tak starou záležitost musím přidat hvězdičku... jde sice o propagandu, ale někkteré záběry jsou dle mého opravdu vydařené, navíc představitelky hlavních ženských rolí Tracy Needham a Catherine Bell jsou prostě hezké a dávají uniformě další body navíc ()

Gadamf

Pri tomto seriáli som strašne trpel, keď som ho ako dieťa pozeral. Neskutočná NUDA! Nemôžem mu však dávať hodnotenie, to by bolo veľmi neobjektívne. ()

MartyMcFly89

Mezi podobnými seriály mi přijde jako jeden z nejzajímavějších. Asi mám rád věci okolo soudu (ale Perry Mason mezi ně nepatří) ()

Centime

Asi bych tomu dala i lepší hodnocení... kdyby to včas utli. Ale na zabití odpolední nudy je to lepší než drátem do oka. ()

spacemaster

Tohle jsem začal sledovat kvůli jedné známé a kupodivu je to obstojné dílo, zachycující vojenské prostředí trošku jinak než jak jej známe z většiny vojenských filmů. ()

MASH_4077

Trochu idealistický seriál-který ne :-D . Ale mám rád letadla(F-14-bože já ji chci), armádu a když se ještě do uniformy oblíkne pěkná ženská, tak proč ne. Seriál není moc myšlenkově náročný, což je v pořádku, bohužel se jeho mentální náročnost postupně zakopává pod zem s dalšími díly. ()

Reiner

Ale jo, není to špatný seriál. To, že je moc nacionální nevadí těm, kdo mají zdravý rozum... Dívám se na to občas a rád.4* ()

carl.oesch

Pobaví mně vždycky zapšklý čecháčkovství, který se rádobypohrdavě a nadřazeně vyjadřuje o americkém vlastenectví nebo propagandě....no, kam trpaslík nedosáhne, tak aspoň plivne. Jinak tohle koukatelný je, dobrá zábava a nic víc a klasika u všech seriálů - kvalita klesá s vyšším číslem dílu. No, a ta třetí hvězdička je samozřejmě za Kačku Bellovic, v UK je snad každá hezká ženská herečka. ()

Zemřel herec Dean Stockwell

Zemřel herec Dean Stockwell