jorgus

Vlastne jen trochu drazsi a o trochu horsi pokracovani jednicky,ale porad narozdil od dalsich dilu ma tu sympatickou nostalgii:) ()

smerďakov

Prý, že je to o boxu. Ale dívat se dá jen na tu část filmu, kde se neboxuje. Finální zápas je naprosto mimo. Sice boxu nerozumím, ale takhle si box nepředstavuju. ()

Meteorista

Už začátek vyrazil špatným směrem. Stallone si mohl odpustit opakování (připomenutí?) závěru z Rockyho jedničky. Navíc český dabing tomu startu dal ještě větší "šťávu" - měl totiž úplně rozdílné znění než v Rockym jedničce, což mi připadalo dosti vtipné (avšak ne k dobru filmu). Inu překousl jsem to a byl jsem zvědavý, co si na mě film připravil. Čert vem, že to celé před zápasem už nemělo takový náboj, jako v jedničce. Herci mi tu připadali trochu míň důvěřiví. Ale co mně připravil Stallone za strašný kýč v té scéně, jak Rocky zase cvičí sprint a s ním (nebo za ním) hopsá snad celá ulice (myslím tím dav lidí-dětí), to jsem jen nevěřícně zíral. Jasně, chápu, je to americké, ale je to přehnaně pitomé (= americké). Proto váhám, zda mám filmu udělit dvě, či tři hvězdičky, protože tato scéna se tam neměla nikdy objevit. No ale protože závěrečný zápas byl zase dobře natočen a také byl napínavý, volím tu lepší variantu hodnocení. ()

Bozvav

Z mého úhlu pohledu trochu zbytečný díl, jenž se snaží z dokonalé jedničky vyždímat trochu peněz navíc. I přes to stále dobrá podívaná. Za mne 60%. ()

Aurus

Tohle je perfektní film a i zároveň výborné pokračování této série, Rocky je za mě 8/10 ale tahle dvojka je mnohem lepší než první díl. Příběh je velmi dobrý a povedený, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je úžasná, akce neboli box tu je vážně skvělé, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je perfektní. První díl má 87% a druhý 75% čemuž apsotutně nerozumím. První díl by měl mít 80% a dvojka 90%. Pro mě obrovské překvapení a jeden z nejlepších filmů které jsem kdy viděl. Za mě 9-9,5/10. Je to vážně skvělý film který každý musí vidět. ()

Joll

Tohle píšu ke všem dílům stejně! Kašlu na to, že 1. díl byl originální a nejlepší a že Stallone tu opravdu hrál!!! Důležitá je jen jenda věc a tože tohle funuje velice dobře nejen jako jednotlivý díly, ale i jako celek a ro je to podstatný. sledujme Rockyho cestu vzhůru spolu, byl to a bude to můj hrdina mýho mládí a ať si kdo chce co chce říká je to serie u které vám vytrysknou slzy dojetí stejně tak i štěstí pomalu ve stejnou dobu a pokud ne tak promiňte není to vámi jen nejste děti 80. let a pokud jo, tak vás bohužel něco strašně důležitýho minulo a je mi to upřímně líto. Rocky je pojem, je to film, který stělesňuje všechno co lidi drží u u obrazovek je to příběh, který by neměl nikdy skončit. Nás nedrží člověk, nedrží nás napětí nedrží nás jiný soupeř! Drží nás Rocky je to člověk se kterým by jsme se chtěli znát, se kterým by jsme se chtěli byť jen vyfotit a věřit, že je opravdový šampión, je to člověk kterého byjsme chtěli mít za přítele, je to jenda z mála osobností stříbrného plátna zapsaná v mém srdci na věky.Vím většinou to není akční film film co vás zasáhne u srdce, a který si delší dobu poneste v sobě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo!Navíc ta hudba!!!!IIkdyž jsou díly rozdílné urovně tak já lecsos odpustím ()

strikeman

Nemůžu si pomoci, ale tenhle snímek měl mít tak o půl hodiny méně - a ubral bych je ze začátku. Ve s prvním dílem srovnatelné kvalitě se příběh rozbíhá až zhruba v druhé půli. Co se týče neustálých Rockyho "jednoduchých, ale zato upřímných a od srdce pronášených" keců - je jich tady až přespříliš, v jedničce byly nadávkovány v únosnější míře a tak nějak lépe fungovaly. A dost se mi nelíbil jeden moment - tréninkový běh městem s rozjásaným davem dětí v zádech, který mi tedy přišel dost úsměvný. ()

mafe

Po náhodnom zhliadnutí jednotky som si už cielene pozrel dvojku.. A musím povedať, síce sa s viacerými nestotožním, viac ma za srdce chytil práve Rocky II. ()

Pr4d3d

Výrazně horší než jednička, hlavně kvůli první hodině, kde se nestane vlastně vůbec nic! Bohužel ani ten zápas za moc nestojí. ()

Hapretor

Pro mě záživnější než první díl. Jinak nejlepší je čtvrtý. Ten je sice blbý, ale pořád se tam něco děje. A ten paradox v tréninku? To je krása! ()

Heroine

Pořád je to zábavný, a celkem originální film, jako první díl. Co snad akorát ubralo na kvalitě, je změna charakteru Adriany. Která sice začínala jako úplně bláznivá holka, co skoro nemluví, ale stala se z ní průměrná, nudná slepice, která si sice vzala boxera, ale nutí ho slibovat že už nikdy boxovat nebude... A ještě chodí v osmém měsíci těhotenství makat do obchodu, kde nosí těžké pytle. No, ta mne zkrátka štvala, ale jinak Rocky je sympaťák. ()

MickeyStuma

Pokračování příběhu přímo navazuje na snímek předchozí. A opět musí čelit životním nástrahám a překonávat překážky. Snímek sice už nedosahuje kvalit prvního dílu, ale až tak moc zase za ním nepokulhává. Sylvester Stallone se tentokrát kromě napsání scénáře zhostil i režie a natočil film, který nevybočuje od poukázání nad nutností nevzdávat se dané životní cesty. I když se objeví překážka, nezastavit se a překonat ji. Je důležité jít si za svým snem ať to stojí co to stojí. Poselství filmu je opět nezpochybnitelné. ()

BeranSon

Rocky II se veze po totožném ději jako jeho předchůdce, jenomže se mnohem více nežli psychologií postav zabývá emocionálním vypětím diváka a chce ho mnohem více dostat usilovně do kolen, což se nedaří tak jak by se mělo. Každopádně poslední bitva je hodně o rivalitě obou boxerů a ač je mnohem více akční a vizuálně lépe zpracovaná, tak nedodá patřičné emoce. Vítězství hlavní postavy je sic "nečekaně" čekané, ale jako prosté klišé stačí. Po skvělé jedničce mírný úpadek, ale přeci jen sem si našel i své. - 8/10 - ()

Puol

Film drží vysokú úroveň prvého dielu a aj ked už plynulo mnoho rokov od jeho vzniku, stále sa dá pozrieť. Momentálne si opakujem staré diely ako prípravu na Creeda. :). ()

GOREGASM

Přímé navázání na jedničku se hlasitě nabízelo a je velmi dobře, že ho Sly vyslyšel. Stejně jako se drží svého hereckého projevu, kterým udělal z Rockyho ikonu pro masy, kterou prostě nejde nemilovat. Rocky sice není žádná myslivna, ale dobrý chlap to je. A právě tímto v kombinaci se Slyovým odhodlaným uchopením jeho postavy si mě Rocky Balboa získal na 100% i napodruhé. A že je ten příběh klišovitý? Ale prdlajz, těžce nabyl, lehkomyslně pozbyl a jde se rvát dál. To je prostě sport a po všech stránkách divácky vděčná filmařina. 100% ()

skipercak

Prva polovica filmu je dost natahovana a sem-trochu nudi. Druha polovica uz bavi viac. Vsetko ale vynahradi vyborne natoceny zaverecny duel, ktory je este lepsi nez v jednotke. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers