Titus

Rozhodně nejlepší z celé pentalogie. Stejné jako jednička s tím, že se Rocky nakonec dostane na vrchol. ()

Patrik200s

Italský hrebec,, Rocky znova v ringu roznesie Apolla na kopytách a tento krát to všetci aj uznajú. Jednoznačne jedna z najlepších Silvestrových filmových postáv. ()

waska

I když dvojka zdaleka nedosahuje jedničky, stejně je to pěkný boxerský zážitek. Špiškování mezi Hřebcem a Apolo Creedem je moc pěkné, stejně jako jejich zápas. Čekal jsem, že Rocky se naučí trochu víc boxovat, ale ono ne. Tak snad ve trojce? ()

PetrH.

Výborný, užasný, jedinečný. Film navazuje na bezvadnou první část a rozhodně se nemá za co stydět. Celou sérii "Rockyho" prostě žeru. Opět skvělí box a chytlávé vyprávění příběhu budoucí boxerské legendy. ()

Hannibal1913

Hodně lidí druhý díl neoslovil a vyloženě se jim nelíbil. Já k nim nepatřím, je to dle mého neméně povedený film, jako jednička. Nicméně na pět hvězd to asi vážně není. Každopádně Rocky je Rocky a Italský hřebec má u mně tentokrát čtyřku. "Víš proč nosí krávy zvonky? Protože jim nefunguje zvonek!" ()

Idahou

Různorodější a emocionálně barevnější, ale také ne tak hluboké, jsou vody druhé Rockyho. Zatímco první díl byl neočekávaný úder, u dvojky už tak nějak víme co nás čeká. Nicméně si stále drží úroveň o které by si jiné filmy, především ty novější, můžou nechat zdát... ()

Nocturno culto

Je to pořád pecka,Rocky už trochu dospěl a malinko se vzdělal,protože zjistil že neumí úplně dobře číst :-) Koupil dům,hezké oblečení pro sebe i Adrian ale Apollo pořád neůže spát s tím pocitem že to nebylo úplně ono při jejich prvním klání a chce celému městu,státu dokázat že to byla jen a jen náhoda,že se s ním Rocky udržel tak dlouho v ringu .. Proto rozpoutá mediální kampaň proto aby ho dostal nejen zpátky do ringu ale aby ho úplně zničil a tím rozmetal veškeré pochybnosti o tom kdo je opravdový šampion .. Rocky si mezitím projde svým soukromým peklem,naprosto mimo boxování - má ženu v komatu,v tělocvičně vynáší kýble s flusanci a potem .. Jenže jednoho dne se zdá se všechno otáčí a on opět nachází obrovskou motivaci všem,hlavně Mickeymu dokázat že na to pořád má a začne trénovat jak o život,potom sice dostane snad nejbrutálnější nakládačku ze všech dílů téhle úchvatné série ale na konci zůstane stát jako vítěz,byť je na jednu jedinou vteřinu !!!! ()

Armin82

O něco slabší pokračování,ale opravdu jen o málo...neskutečně předvídatelný děj nicméně vždycky pobaví...a bohužel stejně jako u jedničky,ten trapnej a nezvládnutej boxérskej souboj na konci,mrtvej boxer se otáčí v hrobě a živej si klepe na čelo----> to prostě není BOX!!! 80% ()

Ryšty

Stallone je v tý vážnější poloze děsnej. V líbacích scénách ještě horší. Naštěstí to zachraňuje boxem. Atmosféra kolem boxu mě vždycky dostala. K tomu přidaná skvělá hudba. I když jsem tušil jak tenhle zápas dostane, tak mě průbeh neuvěřitelně bavil. ()

Mik_e

Víceméně podobné jako první díl, film má o něco slabší scénář, na druhou stranu závěrečný duel je určitě lépe zvládnutý. ()

Dzvandzi

K celku dobré pokračování Rockyho kariéry.Motivační film na svojí dobu velmi kvalitní.Konec mě ale nějak moc nenadchl.Celkově mi 2.díl přišel slabši.Chvíli jsem uvažoval i nad 3* ale poté jsem si uvědomil že tenhle film mohl opravdu motivovat hodně lidí (včetně mně) a celkově to bylo na celkem vysoké úrovni.75% ()

balcazar

Dvojka ma utvrdila v tom, že hlavným problémom Rockyho je, že sa nevie predať. Oproti jednotke sa mi paradoxne páčila viac nešportová časť, ktorá mohla vygradovať ešte viac, takto Rocky nemal peniaze (a preto išiel znova boxovať), no stále býval v luxusnom dome. Doktor mu zakázal boxovať kvôli pravému oku. Okrem zopár minút, keď bol otrávený životom, som nevidel, ako špeciálne sa pripravoval. Ísť na zápas s majstrom sveta a opakovať série s dvíhaním dreva, behaním a boxovaním do vreca, keď sa musíte učiť boxovať pravou rukou, nie je uveriteľné. Ani druhá časť ma nepresvedčila. ()

Zikus

Dobrá komedie. Takový old school motivační video. Rocky je sice dobrej, hodnej kluk, ale jinak mi chvílema přišel tak trošku jednodušší. A vadila mi ta Adriana, která ho začala milovat a udělala si s ním dítě, až když začal být bohatým a slavným. Njn, mateřský pudy udělají svoje. ()

Hashirama

Až budu umět dobře číst, možná dostanu práci v kanceláři. — Rockyho nonšalantní mámfpičizmus a zároveň ochota vystoupat až na vrchol mě inspirují dnes a denně. I když oproti jedničce tlačí na pilu ve všech ohledech až neomaleně a jeho styl a lá Homer Simpson je víc jež diskutabilní. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers