Je Silvestr a přichází loučení s rokem 1981. Sledujte na vytipovaných lidech s komediálním talentem, jak oni chtějí strávit dobrodružství posledního dne v roce, na tu dobu v nejdivočejší části New York City - East Village. Najdou malíř, dvě „pipky” z Long Islandu, sexy barman, vyzáblej džezzmen, taxikář co má strašný kecy, roztomilé nemehlo a vůbec celá parta milých lidí, kteří mají mnohdy k sobě blíže, než je zapotřebí, někoho koho budou smět políbit a obejmout o půlnoci? Odpověď se dostaví až za ranního rozbřesku Nového roku. (Butterfly E.G. s r.o.)

Juto

Skvelý nezavysli film. Milujem nostalgické filmy o 80. rokoch a toto je jeden z tých lepších, ktoré v poslednej dobe vychádzajú. 6/10 ()

Radiq

Ale jo, dalo se, taková celkem blbost, ale takovy celkem mistama vtipny. Člověk tam pozná hodně známejch tváří. 80. léta z toho dejchnou snad jenom někdy, ale stejně to je smrad, takže nevadi. Viděl jsem to teď podruhé a skoro nic z toho poprvé jsem si nepamatoval. A i přesto mě to celkem bavilo. Bavilo mě to tak za dvě hvězdičky... ()

fantoci

Docela pohodovej nezávislej a ještě bych dodal silvestrovskej snímek. Není to sice závrátná kvalita, ale docela hezky se na to kouká, pobaví, překvapí známí herci v netypických rolích a vůbec tak...no, vždyť uvidíte, líbit se vám to nemusí, ale pěkné to je. ()

venison

Klasický povídkový vztahový propletenec s důrazem na přehnané zápletky.. Žádná velká přelomovka to není, ale jako relax film naprosto dostačující.. Super herecké obsazení a většinou v rolích, ve kterých je divák moc nepotká.. ()

Pavlínka9

Co mě na filmu nejvíc zaujalo je ten název, jelikož stále marně přemýšlím, proč se to jmenuje 200 cigaret :) Film je natřískaný skvělými herci a Courtney Love mi sem skvěle sedla :) Kdo byl pro mě ale absolutně nejlepší byla postava Monicy, která skvěle šílela, že na její silvestrovský večírek v její přítomnosti téměř nikdo nepřišel a ona se nervovala stále víc a víc :D Debata o sexu, dále o vztazích, různé styly života, hysterická blondýnka, skvělý taxikář a výborný závěrečný výčet, jak to celé nakonec skončilo - perličky na konec :) Je to fajn, ale nic extra :) ()

hacho

Pokud mate hruzu se Silvestra jako ja, tak tenhle film vam ukaze proc :o) Prestoze se stale neco deje, nijak extra vas to nevtahne. ()

Berry

Nijak převratná, ale docela dobrá zábava s velkým počtem známých hvězd (mě se nejvíc líbili Casey Affleck a Christina Ricci) a s dobrými hláškami. Nic víc a nic míň. A to je možná dobře. ()

Grizzly

Perfektní konverzační film v atmosféře punkového New Yorku počátku 80. let.Takovýhle filmy mám rád a kdybych se včera tak netřísknul tak du na párty hned :). 75% ()

Leoric

Vždy, když si chci pozvednout náladu, vytáhnu tento film, pokud to zrovna nevyhrají Singles a kochám se:) Sympatičtí hrdinové, stylové ztvárnění, hudební odkazy a geniální zakončení :D ()

josieaddms

Pro mě dost zajímavý film. Nevím čím si mě získal ale docela mě okouzlil. Byl něčím jiný než ostatní filmy které vídáme v kinech nebo televizích. Ben a Casey byli ve filmu sví a zajímaví, to mě bavilo. Příběh byl tak trochu ulítlí tak se člověk zasmál. Courtney Love mi celý příjemný pocit z filmu rušila, ale jinak mě takto snímek vyhovoval. ()

src

Film klasickeho strihu: nekolik mladych lidi smeruje na predem urcene misto (v nasem pripade na silvestrovske "mejdlo"), pricemz se predtim jejich osudy ruzne protinaji a komplikuji (kvuli lasce, jak jinak), aby se vse na konci vyresilo. Obehrane schema by nebylo na skodu, kdyby postavy s vetsim prostorem nebyly extremne hystericke a nesnesitelne (Rudd, Love), urvane a pitome (Hudson) ci nablble (zbytek) a postavy s mensim prostorem nebyly uplne neviditelne (Garofalo, Diaz). Obsazeni skvele, provedeni spatne. ()

seba

Nevídaný počet celkem známých tváří na takto průměrný film. Jako nekuřák bych při natáčení asi chcípnul. ()