Hospoda

Česko, (1996–1997), 22 h 45 min (Minutáž: 24–29 min)

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská (více)

Série(2) / Epizody(52)

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů. (TV Nova)

yaqwsx

Zpočátku něco nového, jenže Hospoda postupně upadá do shluka blbosti a trapnosti. Odevšaď začne vykukovat ponurá hospodská atmosféra, kterou autoři rozhodně nezamýšleli. EDIT: Po určité době jsem tento seriál viděl znovu a nevím - strašně na mě z něho leze deprese. Mám chuť stáhnout hodnocení na odpad... ()

Travinho

Do naší hospůdky vedou jen tři schůdky, z té naší hospody stoupají tři schody. - A nic si nenamlouvejme ono to tak většinou skutečně je! ()

Uberlord

Tak u tohohle seriálu jsem se vždy dobře zasmál a vždy na něj v dobrém vzpomínám. Samozřejmě měl i slabší díly, ale s Petrem nárožným a Ladislavem P. se prostě podle mě, člověk nudit nemůže :) ()

4k7

"Už zase ta debilní hospoda?!" - docela častá reakce, s kterou se lze zcela běžně setkat. Se taky není čemu divit, když se s Hospodou Nova naotravuje častěji, než s Popelkou. Naštěstí patřím mezi lidi, kteří chodí kolem televizoru s respektem (aby se náhodou nezapl sám od sebe), takže celá ta masáž jde mimo mě. Tento seriál beru jako jediný dobrý počin zmíněné televizní stanice, na který se dá dívat. Pravda - za tu debilní znělku bych někomu hlavu utrhl a většina epizod má docela lehkomyslnou zápletku... ale té srandě a hlášek, co padne u stolu místních štamgastů, se dá jen těžko ubránit. Věčně sarkastické průpovídky místního výčepního, nervové pochody PANA Babuly, nebo stylové stěry JUDr. Zatloukala... jen malý výčet toho, proč hodnotím seriál 4/5 ()

inmax

Koukám na hodnocení, je to tady samej pozér :) Jeden z toho mála dobrých seriálů, co nám tv nova nadělila. Sympatická plejáda herců, vtipné situace a komentáře, koukal jsem na to rád v 11ti, koukám na to rád i teď, po 17ti letech. "Chmelomok, piva lok!" ()

Kajislav89

Nenáročné, ale typicky české. Herecký (improvizační) koncert celého osazenstva hospody zvládnutý na jedničku. Ať se nám to líbí nebo ne, velké procento našeho národa takhle skutečně žije a jedná... ()

xxlch

Hodnotím z pozice nehospoďáka,leč ani to není důvod hodnotit negativně.Todlenc se Nově opravdu povedlo a pokud popřemejšlíte,pak v postavičkách najdete podobnost se spoustou lidiček ze svého okolí!Má dokonce i únosnou délku a dívat se na něj dá i s odstupem času no a vždy najdete místa kterým se s chutí pochechtáte. ()

intro

Tenhle náš seriál prostě žeru. Vynikající obsazení. Stačí si pustit pár dílů a už se těším až vyrazím do hospody na pár kousků:) ()

eges

Hospoda, Comeback, Okresní přebor, jediné dobré seriály, které Nova udělala, zbytek vyložený paskvil...pokud jsem něco vynechal, tak se omlouvám :-)  a nesmíme zapomenout na herecký koncert pana Nárožného :-) ()

Zdenda_CZ

O čem se tak můžou bavit právník, psychiatr, řidič a kotelník doplněni výborným kuchařem a ještě lepším hostinským. výborné dialogy a nezapomenutelné hlášky dělají z Hospody podle mě nejlepší český sitcom. ()

Daryl.Dixon

Nevím, jaký byl rozpočet na tento sitcom, ale dost by se ušetřilo na hercích, kdyby se postavila kamera do rohu kdejaké zaplivané hospody a natáčela tam hospodské kecy místních štamgastů. Úroveň by zůstala stejná. ()

Aethain

Tento seriál můžu vidět pořád a neomrzí, úžasný Petr Nárožný a jeho hlášky, to je prostě super :) I ostatní stolovníci skvěle sekundují a jako záporák ,, Sedmidřep,, Skvělé, skvělé, škoda, že nebylo více dílů :) ,, Kachnáááááá! ,, ()

kslaww

Nadčasový seriál, skvělé obsazení štamgastů s dotírajícím panem domácím...nemá chybu TOP mezi českými seriály. ()

Daertelon

Na tomhle seriálu jsem vyrostl, nejde ho mít nerad. Parta kamarádů se schází v hospodě, je uvolněná atmosféra, uvěříte jim i tu největší kravinu, co vymyslí. Mnoho dobrých vtipů a hlášek, spousta dobře vymyšlených zápletek, dobře rozvinuté postavy. Po shlédnutí všech dílů víte o každém chlapovi prakticky všechno. Hospoda se držela toho, že v nejlepším se má přestat. 90% ()

donnovann

Na české poměry nadprůměrný seriál. Postupem dílů se humor poněkud ztrácí ovšem stále se jedná o nenáročnou zábavu, kde hlavní postavy zejména pan Nárožný působí velice věrohodně. Hvězdičku dolů dávám za Václava Knopa aneb pana domácího, jehož postava je tak špatně napsaná a zahraná až to bolí. Nová už nic lepšího nevymyslí. ()

Zemřel Ladislav Potměšil

07.09.2020

Věra Tichánková 1920 - 2014

Věra Tichánková 1920 - 2014

09.01.2014

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012