Hospoda

Česko, (1996–1997), 22 h 45 min (Minutáž: 24–29 min)

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská (více)

Série(2) / Epizody(52)

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů. (TV Nova)

Riker

Totálně pohodový a oddechový seriál z typicky českého prostředí jakým hospoda bezesporu je. Některé díly lepší, některé horší, ale jako celek výtečné. Hlavně hlášky Petra Nárožného mě dostávali do kolen. ()

aranek

Těžké hodnocení. Na jednu stranu neuvěřitelně plytký seriál, kde se "nic neděje", na druhou stranu potěší dialogy a typické "české" hospodské postavy. S odstupem času potěší i absence politické korektnosti. Plný počet hvězdiček vzhledem k obtížnosti tématu a k tvůrci - Nova nikdy nenatočila nic lepšího. Rád se znovu podívám, třeba před spaním, nebude vadit, když u dílu usnu. ()

Kosan

Vadí mi, jak to v televizi stále reprízují, až je to protivné. Ale jinak ten seriál rozhodně nebyl ve své době špatný a dá se zkouknout i teď. ()

KaKKashi

Seriál s využitím všech zapadlých hvězd českého filmu, o tom jak je v hospodě hezky. Nárožný čepuje, a ostatní sem přicházejí vyprávět vtipné příhody ze zaměstnání(topič, psycholog, právník, řidič, kamelot.....atd.) Dvořák vaří, a všem se tam moc líbí. I kompars se nalejvá, papká. Jediný nešťastný prvek je pan domácí, který si neustále stěžuje. Ten mi velice vadil, v každé slušné hospodě by už dostal nakládačku. Pokud vás manželka nepustí do hospody, pusťte si jí a dejte si lahváč. Trochu nízká zábava, ale přesto někdy potěší. Z produkce TV NOVA rozhodně špička. ()

skaann

seriál postavený na tom, že více či méně vzdělaní lidé vysedávají celé dni v hospodě - jak typicky české, že. Na druhou stranu některé hlášky opravdu stojí za to. :-) ()

superzurda

Slovo komediální před slovem seriál je zde naplněno. Když si člověk představí, co lze dnes vytvořit na poli televizní produkce, tak logicky nevěří, že tenhle kůň je ze stejné stáje. Směs vyprávění a hlášek zde plyne a zničehonic přijdou závěrečné titulky. Škoda, že s postupem mých let mi jsou hlavní hrdinové čím dál odpornější :-) ()

rytir1

Výborně sestavené obsazení do party štamgastů a jeden ze seriálů Novy, které stojí ještě za to. Za sebe tedy říkám ,,Jaroušku, dal bych si ještě jedno.. ()

Marty_cihi

Ty vole, co chceš od života víc? Přijdeš v 17hodin v montérkách z práce dáš si pivko, frťana a kachna ti něco ukuchtí. Tobě by se to nelíbilo? :-) ()

jjjerry

Tak zase jeden z produktů kde nechápu tak nízké hodnocení. Tohle je prostě seriál kde nejde o to být světový, neokoukaný a festivalový. Tady jde o to, že se pobavíte i když vidítě jen jeden díl. Některé díly skvělé, nějaká slabší. Ale celek je dobrý, kvalitní herecké obsazení, a dobré náměty, a hlavně skvělý Nárožný. ()

moviefilms

I když celkem nezáživné, přesto dobrý nápad...Je vtipné se dívat na různé lidi z různých vrstev, jak jednají a mluví. ()

Merenre

unikátní sitcom, který svou upřímností, autentičností a lidovostí vždycky pobaví. Místy je z toho sice cítit "pražáctví", ale i tak je to parádní. ()

Zemřel Ladislav Potměšil

07.09.2020

Věra Tichánková 1920 - 2014

Věra Tichánková 1920 - 2014

09.01.2014

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012