O tomhle filmu mi povídal kamarád, a říkal jsem si podle vyprávění, že je to určitě film, který není originální a podobných předloh už bylo mnoho. Ten týden film běžel v televizi a já jsem se ze zvědavosti na něj podíval(také kvůli sympatickému hodnocení na ČSFD). Zprvu jsem si říkal, že to vypadá na tuctový film, jenž začátek nevypadal moc vydařeně. Ale postupem času mě film velice zaujal a začal nabírat vysoké tempo. Byl jsem mile překvapen kvalitou scénáře a originalitou jenž film přinesl. Velice jsem fandil hlavním hrdinům, aby jim to vyšlo, jelikož takovou možnost promluvit si ještě s otcem bych chtěl mít taky. Příjemný herecký výkon Dennise Quaida a Jamese Caviezela, a tím Frekvence získává ode mne zasloužených 5 hvězdiček...(25.11.2006)

Tak nevim, buď jsem jako prodejná děvka, a co se týče filmů s časovejma rovinama beru všechno, nebo mám štěstí a zatim narážim na samý výborný snímky. Frekvence je, až na trochu patetickej konec, přesně zase ten film, kterej mě přikoval napětím a vzrušením. Sice takovej Donnie nebo Osudový dotek jsou ještě někde dál vepředu, ale to nesnižuje hodnotu tohodle filmu. Mimochodem opět by mě pomalu odradil plakát český distribuce (ten co je tady na profilu filmu jako první), protože působí jak nějakej levnej akčňák z devadesátek a je fakt otřesnej. Navíc tam James Caviezel vypadá jako naprosto jinej člověk.(4.11.2010)

Ačkoliv nejsem příliš nakloňen žánru scifi-filmu posledních pár let po shlédnutí tohoto snímku Frekvence jsem byl příznivě překvapen,i když jsem se musel několikrát orientovat v ději.Nebyl jsen asi sám neboť tento film byl dost na přemýšlení a k zamyšlení.Film Frekvence byl zajímavý ještě tím že do děje byl ještě částečně umístěn sport.A nadruhou stranu nechyběla ani dobrá kriminální zápletka a mnohé psychologické situace výborně ztvárněné herci D.Quaidem a J.Caviezelem.Na závěr musím konstatovat že na žánru scifi v těchto kombinacích jsem nebyl zvyklí a proto sem s tímto filmem byl maximálně spokojen.Prostě ten minulý večer ještě ve spojení s filmem Americký prezident mě TV Prima mimořádně příjemně překvapila a po filmové stránce uspokojila.Nemůžu jinak než za 4****(9.7.2006)

Nelogické, zdlhavé, istým štýlom možno zaujímavé, ale premárnený potenciál je snaď ešte horší stav ako žiaden. Osobne ma nezaujalo vysvetenie daného javu v pozadí TV, nie vlastne tento jav a jeho zmena, vnímanie sa tuna vôbec neriešia. Proste oprášime vysielač a hurá do neznáma... "sranda". Laciný vzhľad som sa snažil vysvetliť daným rokom vzniku no a životné role som nepostrehol. 6/10(18.12.2009)

Poctivé druhořadé sci-fi s originálním námětem, které ale zabíhá do takových neskutečných paradoxů a nelogičností, že si jej skoro ani nelze užít. Banalita z toho jen srší, kdo si chce užít propracovaný svět, ať se porozhlédne někde jinde. Takhle si představuji nenáročnou zábavu, která běží v neděli po obědě na Primě. Bohužel mě ale nemá čím zaujmout. P. S. V závěru chyběl ještě roztomilý pejsek...(23.8.2011)

• - Frankův poznávací kód W2QYV ve skutečnosti patří Niagara Radio Club v Lewinstonu v New Yorku. (HellFire)

• - Původně se měl snímek natočit již v roce 1997, přičemž byl do role Franka Sullivana obsazen Sylvester Stallone. Během sporu o honorář však od projektu odstoupil. (Terva)

• - Ve scéně s požárem hráli kromě Dennisa Quaida, Petra MacNeilla a Jordana Bridgese opravdoví hasiči. (HellFire)