chelseaman22

Šmarjá panno kutnohorská! Režisér vsadil vše na speciální vizuální efekty, což divákovi zapatlalo mozkovnu pelmelem nepřeberného množství chujovin! Je kůl, že James je ve formě a klátí každou povolnou žena v dosahu pěti kilometrů, ale nesmyslnost celé zápletky, jež opět pořádá SPECTRE je tak znatelná, že ani já nevydržel a raději sjížděl zeď na facebooku, abych zjistil, že LOJZA si zlomil při oplodňování krav ruku v lokti! Rovněž jste si všimli, že v každé epizodě je 007 pozván do ďáblova osidla padouchů minimálně na večeři a koitus a následně je propuštěn ven?! 60% Celosvětový výdělek k 30. 4. 2014: $141,200,000, což je 15,69 násobek budgetu ()

Cedr

Atraktivní zápletka, exotické Bahamy nicméně, ač jsou potápěčské scény impozantní po stránce choreografické působí z definice poněkud rozvlekle... pod vodou je vše prostě... pomalejší. ()

adams89

Kvalitativně trochu sešup. Tvůrci jako by až příliš sázeli na nové inovace v podobě podmořského světa. Plán tajemného Blofelda vypadá zajímavě, ale trochu ho sráží poněkud nevýrazná postava záporáka Larga. Hlavním mínusem je ale hlavně režijně nezvládnutý závěr s podmořskou bitvou s harpunami, který je ale zase dobře nasnímán kamerou. Zrychlené záběry z Blofeldova unikajícího člunu na konci dnes spíše vyvolají úsměv. ()

Honzíno

Spolu s From Russia With Love nejlepší Conneryovka. Goldfinger je sice klasika, ale Thunderball jakbysmet. Na jeho dobu totiž obsahuje nevídané podvodní záběry a též další akční sekvence, které vás strhnou i v dnešní době. Skvělá hudba i režie. ()

Mirokukii

"Nelichoť si příliš. Udělal jsem to pro královnu a svou zemi. Snad si nemyslíš, že mi to působilo potěšení?" Všechny zde přítomné bondgirl jsou prostě úžasné. Takhle oddán své vlasti může být jen Bond. Velmi povedená závěrečná podvodní bitva. ()

Sokkk_y

#4thbondovka: Po nářezu jménem Goldfinger se vrátil k do režisérského křesla Terence Young. A to pro další vývoj bondovek nebylo dobře. Bohužel Young nenavázal na ten zmíněný punc a vrátil se zpět do fáze předzvěsti, kterou byl Dr. No. Teda ne že by akčních a efektivních scén byl nedostatek, to ne, ale celé to bylo takové utahané, skomírající a... je mi líto, místy i nudné. Právě Thunderball už je jeden z prvních zástupců těch filmů, které vznikají hlavně v současné době, kdy filmaři využívají současnou techniku ve stylu "čím více, tím lépe", což ale vede k opačnému efektu, takže ve výsledku je ten film přetechnizovaný až trapný. Příklad za všechny jsou podvodní záběry - nádhera na entou, kdyby ovšem netvořily snad čtvrtinu celého filmu. Ano, sem patří i zdlouhavá závěrečná bitka v moři, při které se dá stihnout odskočit si na wécko, uvařit kafe a naučit se jednu otázku ke zkoušce (deset minut je kurva dost). O WTF konci raději nemluvě... Aspoň že ten Tom Jones nám tam hodil na úvod song. ()

LadyPupu

Any woman he wants, he'll get. He will break any heart without regret. Tom Jones to zpívá přesně. James láme srdce na počkání, do toho si dá pár bitek pod vodou a v mezičase skotačí kolem bazénu ve fialovejch kraťáskách a růžový košilce a zatímco jinej chlap by v tomhle outfitu vypadal přinejmenším nasládle nebo směšně, Connery ne. Jedna z mých nejmilejších bondovek. ()

lennyd

Úhlavní nepřítel Jamese Bonda, organizace SPECTRE neusíná na vavřínech, a znovu se vrhá do boje. Pomocí záměny pilota unesou letadlo NATO, se dvěma atomovými bombami na palubě, a hrozí celému světu: Nezaplatíte, jakékoliv město na světe pozná sílu atomové energie. James Bond se ale náhodou ve švýcarsku potká právě s nahrazovaným pilotem, a začíná mít podezření... Za pomoci krásné Dominy (jen jméno, žádné skryté narážky) se vydává ke stíhání čísla 2 v organizaci SPECTRE, Emilia Larga. Ve vzduchu i ve vodě, nedá Largovi ani minutu oddechu ... Film je to vynikající, bohužel svoji délkou chvilkama upadá do stínu nudy, a například poslední podmořský souboj mě (narozdíl od ostatních) dost nudil a přišel hodně naivní (skupina černých proti červeným, a když černí začnou vyhrávat přijde tam 007 a všem nakope .. um ... zadek). Kapku zkrátit, a bylo by to opět dokonalé ... ()

pytlik...

Už asi třetí pokračování čekám, kdy toho tajuplného šéfa "přízraku" napadne vydat svým podřízeným rozkaz, že když se jim někdo představí "Bond. James Bond", mají ho bez prodlení a beze slova střelit mezi oči a né si ho šetřit na pozdějc. Takže zase nic, ale příště, příště už na to musí přijít! ()

noriaki

I přes spoustu nedokonalostí jde pořád o velice solidní film. V akčních scénách sice ztrácí dech a arciprotivník mě dvakrát neoslnil. Ovšem chytlavý příběh plný zajímavých lokací, překrásné ženy (Luciana Paluzzi !!!) a podvodní souboje mi všechno vynahradily. Tahle zvláštní bondovka, ve které jsou bůhvíproč všichni záporáci Italové, má své kouzlo. A agent Jejího veličenstva se konečně chová tak, jak si ho všichni pamatujeme. ()

haj

Terence Young se ještě jednou vrátil a natočil po všech stránkách velkolepou bondovku, která podle mě jednoznačně převyšuje předchozí a oceňovanější díl (Goldfinger). Rozhodně nejlepší Conneryho bondovka. Pokus o remake (Nikdy neříkej nikdy) se moc nepovedl. 10/10 ()

Krysa SPK

Překrásná Bond Girl Claudine Auger, démonický padouch Adolfo Celi a jedna super-jachta. K tomu pár žraloků a máme tu další Conneryovku, která patří ke klasice žánru. BTW: Až jednou budu bohatej a slavnej koupím si přesnou repliku Disco Volanté :-) ()

JohnSmith

Společně se Srdečnými pozdravy je Thunderball na špici mezi Bondovkami s Connerym. Krásné prostředí, krásné ženy, hnusný záporák a svižná režie.Prostě ideální Bondovka.Navíc moc pěkně natočená podvodní bitva mezi zabijáky Přízraku a agenty CIA ()

hroubek

Thunderball mě mile překvapil.Očekával jsem podle příběhu standartní bondovku.A místo toho, jsem dostal standartní bondovku s luxusními podmořskými scénami, které mě bavily a moc se mi líbily.Sean Connery jako James Bond je opět perfektní a jeho hlášky vykouzlí úsměv na tváři.Dalším velkým kladem je záporák s tváří Adolfo Celi jenž je dostatečně charismatický, aby nás jeho souboj s 007 zajímal.Málem bych zapoměl na bondgirls, kterých je tu poměrně dost a všechny jsou moc krásné.Není bez chyb, ale rozhodně je to poctivé dobrodružství, které korunuje souboj agentů na mořském dně. ()

Sany33

Jeden z tých vydarenejších Bondov v podaní ako inak legendárneho Conneryho. Konečne bolo vidieť pokrok v smere pozitívnych efektov vo filmovom priemysle. Osobne sa mi páčil ako celý dej tak aj podmorské súboje, ktorých bolo viac ako dosť. Po srdečných pozdravoch z Ruska sa aj v tomto filme pozrieme na organizáciu Prízrak a mňa osobne už začína táto organizácia pekne zaujímať a teším sa na ďalšie pokračovanie za mňa teda už iba 72%. ()