lykan9

Thunderball se může kromě všech již dobře zavedených věcí pyšnit nejlepší podmořskou akční scénou, kterou u mě dosud z toho, co jsem viděl nic nepředčilo. Samotný příběh je sice slabší oproti předchozím bondovkám, ale podmořské scény celek opět povyšují na vrchol. ()

fabecc1222

Opět pokračujeme v tradici Conneryho filmů, kdy nám organizace Spectre (Přízrak) vyloupne ze svých řad dalšího šíleného záporáka. Oproti předchozím Bondovkám přichází poměrně zajímavá  změna prostředí, ačkoliv vodní části mě popravdě až tak nezaujaly, stejně tak finální bitka pod vodou, nebo závěrečný výstup na lodi, který je z technického hlediska z dnešního pohledu naprosto šíleně špatný (Příšerné zrychlení pohybu lodi a i postav na ní). Jinak ale příběh nabízí docela dost zajímavých scén (žraloci...), potažmo samotný James sype docela dost solidních hlášek ("Je úplně mrtvá"). Bondgirl se tu kupí na poměrně solidní hromadu, a myslím, že v tomto ohledu si každý příjde na své. ()

drackula

Najmä vďaka množstvu podvodných scén je tento Bond niečím špecifický. Záverečná mega-mastenica pod hladinou je nezabudnuteľná avšak tento diel má aj zopár hluchých miest. Avšak záporák klasicky kvalitný a tak ako celok Thunderball určtite nesklamal. 70 % ()

J-o-k-e-r

Thunderball mi přišel ještě o něco lepší než nejlépe hodnocený Goldfinger. A to hlavně díky kvalitnímu záporákovi, krásné Domino a mému kladnému vztahu k potápění. Závěrečná bitka potápěčů byla opravdu pozoruhodná! ()

Elrond88

60%; tak jsem si den po shlédnutí nového Skyfallu pustil jednu ze "starých dobrých" bondovek s Connerym, kterou jsem snad dokonce ještě neviděl, nebo už hodně dávno... Sean Connery má sice charisma na rozdávání, ale jinak to teda byla nuda, samé nudné "akční" scény pod hladinou, to mě fakt moc nebavilo ()

R1CH1E

Rozhodně lepší než Dr. No, ale natáhlééé a místy nudné, protože pod vodou je to sice všechno pěkné a zajímavé, ale chybí mi tady dynamičnost. ()

Autogram

Podvodný Bond, väčšina akčnej časti sa odohráva pod hladinou mora v neprehľadných súbojoch pästných, na nože alebo na harpúny. Atómová bomba je trochu v úzadí a v popredí Bond ako alfa samec, ktorý sa ani s boľavou chrbticou nezastaví prekotiť všetko, čo sa okolo neho hýbe. Pár technických vynálezov, poskromne hlášok, záverečná bitka nič zaujímavé alebo prevratné neprinesie, iba posledný úlet stojí za povšimnutie alebo skôr zasmiatie. ()

vyfuk

Tento Bond, byl jednoznačně asi nejdrastičtější a zároveň i možná nejbrutálnější ze všech. Nevím proč, ale ve scéně bitevní v moři jsem se cítil hodně stísněně a trochu se mi z toho i dělalo zle. Ale myslím si, že po epičnosti zvané Goldfinger je toto důstojné pokračování série filmů o Jamesi Bondovi. Naopak. Natož, že jsem se Thunderballu v celku bál, tak se z toho vyklubal úžasný film. Další skvělá bondovka. ()

zigíš

Thunderball hrá víc na vážno, což ke Conneryho bondovkám -o hloupoučkém scénáři nemluvě- moc nejde, na druhou stranu má pořád charismatického hrdinu, sexy bondgirl Claudine Auger a úžasně natočené podmořské scény. Takže spíš jednotlivosti, než celek, ale i ty stačí k nadprůměrnému zážitku. ()

MI-380

Voda, voda, samá voda, velkorysý rozpočet, a ženy pouze krásné. Bond střídá scény, kdy s pomocí náhody zachraňuje impérium, s pobíháním po hotelu v růžových plavkách. 75 % ()

orionn12

"Vy se vyznáte ve zbraních, pane Bonde? Ve zbraních ne, ale v ženách ano". Podmořské souboje jsou až revoluční pro akční film, stejně jako celá série 007. Thunderball je super film, ale kdyby měl více zapamatovatelných momentů a o něco svižnější tempo, byl by ještě lepší. 7/10 ()

Pit

Od počiatku ma Bond bral, nebudem tieto filmy rozoberať. Jednoducho si vždy pri nich dobre oddýchnem, nemusím si pražiť hlavu nad nejakým tažkým dejom a celé to nejako na mňa dobre vplýva. Kto z nás nechcel byť ako on, keď sme boli chlapci. /Samozrejme na Supermana a spol. som nezabudol/ ()

P1tr

Dost slabá Bondovka, která je často velmi nudná a svůj už tak celkem pochybný námět zpracovává nezáživně a mnohdy působí dosti směšně. Je zvláštní, že zákulisní souboj o práva se strhl zrovna kolem jednoho z nejslabších Bondových dobrodružství. Pozitiva se na Thunderballu hledají opravdu těžko a dokáže zaujmout snad jen na začátku, kdy máte ještě naději, že se z toho vyklube kvalitní film, ale postupně se naděje vytrácí, až úplně zmizí. ()

spikey1

ty podvodní souboje? Aquaplung vybavenej torpédem? Dřív mi tak dokonalá tahle bondovka nepřišla, ale teď vidím tu ryzost! Je to dokonalý a dvě znaménka na pravém stehnu? rrrr... Jo a Sean jako největší rapist s masérkou again *facepalm* a malé ublinknutí ()

Fox85

Tuhle bondovku jsem z těch starších viděl asi nejmíňkrát (to i V tajných službách Jejího Veličenstva jsem viděl minimálně dvakrát), což je hodně divné, protože vůbec není špatná. Sice se jí nepodařilo vyrovnat se předchozímu perfektnímu Goldfingerovi, ale i tak rozhodně nedělá ostudu, právě naopak. Hlavní zápletka zajímavá, padouch výborný, dívky krásné a hlášky vtipné. Co víc si přát ()

ZkuKol

Klasická bondovka tvořící pravidla žánru, budující ikonu v Connerym, s úžasnými podvodními scénami a s asi nejvíc cool závěrečnou scénou ve celé řadě! SPECTRE ukradlo dvě atomovky a 007 je musí rychle najít, než s nimi začnou dělat neplechu, nebojte se James použije všechny své zbraně;-)... 90% ()

vitekpe

Takovouhle podmorskou prestrelku jinde neuvidite. Plus spousty nadhernych zen (nedokazu se rozhodnout zda byla krasnejsi Claudine Auger nebo Molly Peters), megapadouch, nadhled, sarm, vychytavky, Aston, a humor...kazda druha veta je neskutecna hlaska. Jo, to byly filmy. Zabavne a mile. ()