Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Frajer42

Film o Bradovi a Angelině se strašně debilním scénářem, který se snaží působit více cool, než kolik coolovosti se skrývá v jeho možnostech. Občas se naskytne zajímavá akční scénka, ale nic zvláštního a nic nového. Všechno už tu bylo. Vtip chybí. Nic pro mě. Slabé 2*. ()

Kothy

Není to vyloženě špatné. Nějaká chemie tam funguje. Ale jako celek je to film dost mimo realitu. Hlavně ta závěrečná scéna, kde jsou oba neprůstřelní. "Nikdy jsem nevařila." :D ()

boshke

Takové až kouzelně prázdné, nezáživné, o ničem. Tedy pokud vám nestačí dechberoucí kombinace Brada a Angeliny. Jsem asi náročnější, ale mně tedy ne... 50% ()

swamp

Brad Pitt a Angelina Jolie..tváře, na které se dá dívat. :) K tomu příběh s ironickou nadsázkou a máme tu snímek na sobotní odpoledne. Rozhodně to není nuda! ()

Sašenka165

Byl by to býval celkem zajímavý nápad a dobře obsazený film... jenže mě naprosto zarážela úplně zbytečná brutalita, která dodávala na "akčnosti". Nebýt toho, určitě bych chtěla Smithovic rodinku vidět ještě jednou. ()

teutates

Tak mňa pán a pani Smithovi úplne dostali. Smial som sa celý film. Lož a pretvárka v podaní Brada Pitta a Angeliny Jolie sa podarila (famózna dvojica). Režisérske schopnosti pána Limana sú taktiež úchvatne. Dokázal dať dohromady komédiu, romantiku a akciu o ktorú vôbec nieje núdza. Hudobná vsuvka je prekvapivo dobrá... 120 minút ubehne ako voda. Vôbec som sa počas filmu nenudil, skôr naopak nestihal som "kukať"! Považujem to za vydarený snímok 7/10 ()

Okara

Na Hollywoodský film je to překvapivě vtipné, akční a takové všeobecně líbivé. Zakázky obou manželů, které se svými problémy řadí mezi obyčejné páry, také pobaví a závěrečný souboj v domě svou impozantností slušně konkuruje Matrixu. 70% ()

meave

Štyri hviezdičky pre žáner voľne dostupnej ľahkej zábavy. Pekná Angelina s pekným Bradom rozohrali veľmi príjemnú komédiu o manželoch, čo sa dostali do krížku. No a kedže sú obaja dobre vyzbrojený, vojna sa može začať. A my si môžeme užiť zábavu okorenenú hormónami v réžii dobrého humoru. Ozaj som sa bavila: "..to prázdno medzi nami sa zväčšuje každým nevypovedaným slovom. Ako sa to nazýva?" "Manželstvo." Skvelá zábava hlavne pre tých triezvych...zaľúbenci a nešťastne ženatý dajte prednosť niečomu inému. ()

predators

Jestli je tady něco špatně, tak především to, že jsem u toho už třikrát usnul. Počtvrté jsem se díval za bílého dne a nebylo to žádná sláva. Tedy mizerná akce, bez špetky humoru a s nefungujícím duem P+J. Jestli jim to takto (ne)klape i v reálu, pak potěš pán bůh! :-) 35% ()

Zodd

Manželský pár, který ještě nedávno boural bulváry, v atraktivním, ale plochém dobrodružství. Zápletka se špiony, kteří spolu žijí a nevědí o své práci, má skvělý potenciál, ale je to dělané hlavně na efekt. O to víc mrzí, že je zde vyprávěcí faktor pomocí manželské poradny. Že by snaha o věrnost seriálu? Vyvrcholení nakonec zvedá dojem nahoru k lepším třem. ()

nash.

Nečekaně velká nuda, kde dokonce i akční scény působí ospale, čemuž zdatně napomáhá Pitt a Jolie, kteří bez zájmu odehrávají své výstupy, otráveně odříkávají své dialogy a vzájemná chemie je tak mizivá, že jim člověk nevěří jediné slovo. Každou chvíli se zasteskne po originálech, které Smithovi vykrádají nečekaně nezábavným způsobem a pomocnou ruku nepodal ani humor, protože se zkrátka nedostavil. ()

Slarque

Docela slušná hollywoodská oddychovka. Od scénáře nečekejte nic originálního (nebo dokonce logického), ale je to dobře natočené a Angelina s Bradem jsou pár, který spolu báječně funguje, a na který se dobře kouká. Konec ale poněkud připomíná počítačovou hru ve stylu střílej na všechno, co se hýbe a film od okamžiku, kdy manželé nestojí proti sobě, není tak zábavný. Myslím, že nejlepší by bylo celou závěrečnou část razantně zkrátit a jako 90minutový film to mohlo dostat o hvězdičku víc. ()

Arsenal83

Kedysi sa mi film veľmi páčil, ale dnes s odstupom hodnotím, že je to preafektované akčné dielo, v ktorom dominuje neprehľadná streľba, zničené autá a spálený nábytok, ale dialógové frky väčšinou vyšli, boli vtipné.. Každopádne verejný majetok tu bol zdevastovaný viac než v Kobre 11 a zdevastovaný bol týmto filmom pre mňa z nepochopiteľných dôvodov aj život Jen Aniston. ()

Tommy987

Brad Pitt is MR. Angelina Jolie is MRS. Together they are MR. AND MRS. SMITH. Áno, títo dvaja herci si raz jednoducho museli zahrať spolu. A myslím, že si nemohli vybrať lepší žáner ako práve akčnú komédiu. Chémia funguje dokonale, iskrí to medzi nimi neuveriteľným spôsobom (normálne som mal pocit, že za chvíľu vzbĺkne plátno :-)). Naviac mali predpísané ešte dosť kvalitné dialógy, hlášky a pár slovných hračiek (ktoré vyniknú len v origináli, bohužiaľ), takže mali prácu ešte uľahčenú. Film možno kazí druhá akčná časť, ktorá už nemá nič nové čo ponúknuť a ktorá mohla byť v pohode kratšia a nič by to filmu neubralo, naopak pomohlo. Ešte malou chybičkou krásy je kamera, krorá je v akčných a "bitkových" scénach dosť epileptická a rušivá, balansuje ju však skvelo-skvelá úžasná hudba - soundtack, ktorý musím mať :-). Celkovo Mr. and Mrs. Smith neprináša nič nové ani objavné (o čo sa evidentne ani nesnaží), ale je výbornou letnou oddychovkou, ktorá zaručene pobaví. 8/10 ()

klerik

Tony sexepílu, humor, parádna naháňačka a prestrelky také skvelé, že až zamrzí, že je to "len" komédia. Najlepšia je brutal bitka hlavných protagonistov... ()

Chrustyn

Skvělý film. Opravdu jsem se moc pobavil. Pitt - Jolie jsou skvělá dvojice a na filmu jsou nejzábavnější jejich scény z manželského života. Navíc má film překvapivě povedené akční scény a není jich málo. Skvělá akční komedie, která se nebere ani trochu vážně ("Míříš hůř než vaříš miláčku a to už je co říct.") ()

SeBig

Je to docela prdel vidět manželský pár rasit se ve svém domě. ,,přece si nepujdeme lehnout rozlobení" ,,musíme si promluvit!" ()

LaciLC

Slušná akcia a neuveriteľná chémia medzi hlavnými predstaviteľmi udržujú tento film mierne nad priemerom. ()

korbitch22

Komediálnější a akčnější napodobenina Války Roseových.Je sice pěkné, že se do sebe při natáčení zamiloval nejslavnější pár Hollywoodu a na plátně to vypadá úžasně, Angelina je pekelně sexy a kurva s brokovnicí ještě víc, akce je naprosto hustá a bitka v baráku je geniální, mezi hlavníma hrdinama to krásně jiskří a je jasně vidět, že po sobě jedou jako svině, jenže scénář je totálně zhovadilá debilita a ty brutálně hluchý místa boleli jako prase.Za Angelinu 1*, za akci 1* a ta třetí je zase za Angelinu.49%. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)