Tom Cruise září jako Jerry Maguire, sportovní agent, který zažívá životní krizi. Když se vší parádou přichází o práci i o přítelkyni (Kelly Preston), jeho osobní i profesionální kariéra se rázem ocitá na úplném dnu. Pak do jeho života i do jeho srdce vstupuje svobodná matka (Renée Zellweger) a Jerry si uvědomuje, že ho čeká to nejtěžší vyjednávání v životě... V sázce je totiž srdce ženy, kterou doopravdy miluje. (Bontonfilm)

SantaCruz

Hodnocení mě přinutilo zhlédnout tento film,ale asi jsem se díval na něco jiného. Opravdu ubohé když inteligentnější Cruis zjistí díky Cubovi co vlastně chce.. Příště raději vynechám filmy,kde hodnotí POMO s golfistou po 4hvězdičkách :-) ()

mine.slayer

Jeden čas můj oblíbený film, který jsem si pouštěl minimálně jednou týdně, s odstupem tomu moc nerozumím, ale člověk stárne a tím se mu prostě mění pohled na různé věci i na filmy. ()

mirage.cz.

tak tento film tak dlouho unikal mé pozornosti, že jsem ho shlédnul až 17 let po premiéře.... nutno podotknout, že jsem o nic nepřišel a film musel být stejně hloupý už v době svého vzniku.... nějak jsem nepochopil pointu s tím Jerryho článkem, od kterého se celý film odvíjí (a mám pocit, že jediný kdo ho pochopil byl jedna svobodná matka a ještě pouze na filmovém plátně) sled dalších událostí je dle mého hloupý, přestože je to deklarováno jako komedie, tak nic směšného jsem nezaznamenal....nechybí ani hloupý happyend, kdy podceňovaný hráč udělá jeden touchdown, skoro při tom umře a rázem mu klub nabídne 5 ti násobnou gáži, ze které se dojemně rozpláče... inu, jak málo stačí k nominaci na oscara. 1/5 ()

Mr.Hackels

To byla teda nuda. Když se mě někdo za měsíc zeptá o čem žem je Jerry Maguire, tak si asi nevzpomenu. Komedie to nebyla, drama taky ne. Romantiku jsem tam tak nějak nepotkal. 40% ()

Bogrant

Dám(e) si trochu štatistík vo futbalovom poňatí. Plusové body - prvýkrát trochu sympatická Zellweger, v pohode Cruise, úškriekaný, ale akceptovateľný Gooding Jr., zopár vtipných momentov, dojemný a pritom dosť uveriteľný príbeh. Mínusové body - zbytočne prepálená minutáž, kopa slabo uveriteľných sĺz na konci, okolo športu to veľmi nechodilo, málo napätia, veľa nudných dialógov. Výsledok: Priemerná športová dráma, ktorá miestami je na štyri hviezdičky, ale napokon nepoloží ani jeden touchdown. ()

bratr_jezek

Film má své klady i zápory. Kladem jsou herecké výkony, třeba Tom Cruise dokázal vytvořit velmi pěknou postavu, mnohem uvěřitelnější než jsou jeho superagenti, na Renee je radost pohledět. Ostatní se taky snaží, kromě Cuby Goodinga, který vám za chvíli poleze na nervy. Paradoxně Cuba je hlavním záporem filmu, jako kdyby brzdil rozlet. Také některé pokusy o komično vyznívají trochu křečovitě. Film má na víc, klidně přihoďte i hvězdu, pokud jste velmi ukecaní sportovní nadšenci a na záda vám dýchá "váš" agent. ()

PORTER44

Nevím ale chvílemi mi to připadalo až moc romantický a přeslazený a pak zase docela nezáživný a nuda,žádná velká zábava to není.Herecký obsazeno doccela dobrý,ale nijak to nepomohlo. ()

Kritik

"SHOW ME YOUR MONEY!" Velice příjemná pohádka pro dospělé. Já osobně jsem si užil každou minutu téhle romantické komedie. ()

mpet

Tento film má několik vad na kráse. Tou první je přehnaně dlouhá stopáž filmu, tak moc mě to neoslnilo, abych se chtěl koukat na to déle než dvě hodiny. Jako druhý průšvih bych viděl někdy poměrně chaotický scénář a střih, kde hlavně na konci jsem měl občas pocit, že film skáče z jedné části příběhu do druhé bez ladu a skladu. A posledním průšvihem pro tento film je příliš kladné hodnocení, neboť pak jsem měl opravdu velké očekávání a to se nakonec absolutně nevyplnilo. Celkově bych to zhodnotil jako podprůměrný film s nadprůměrnými herci. ()

januar789

Slabéé. Začiatok vyzeral ako začiatok motivačného filmu, no potom ako sa všetko Jerrymu rozpadlo, tak nič moc, podľa mňa. Nebolo to ani nejak moc motivačné, ani romantické, ani nijaké proste. Na to, že to trvalo viac jak dves hodiny, tak slabé. ()

TeachMe

Cruise je krásný, jeho "šáhnutí na dno" pěkně zahrané, režie vlastně pěkná, ale: nefunguje žádná jiskra mezi ním a Renée (resp. nechápu, kde došlo ke zlomu, že mám milovat někoho nejen kvůli jeho loajalitě), nefunguje vztah mezi ním a Cuba Gooding a tak se z filmu, který by mohl být naprosto úžasný a romantický a z něhož by mohla v člověku rezonovat Cruisova slova: "Zdokonal mě!" ještě dlouhou dobu, se stává plochý, obyčejný, poněkud nudný film. ()

markus186

celkom jednoduché poňatie love story s happyendom s nádychom nejakej formy modernej popolušky, hoci pôvodne to vypadalo, že to bude film o hráčskom manažérovi a jeho páde a následnom vzostupe, nakoniec pekný a oddychový film o láske... ak bolo zámerom stvárniť Renée ako nejakú sivú myšku, tak sa to od začiatku nepodarilo, pretože bola úžasná a krásna od prvého okamihu, celý čas oči na nej a jediné, čo mi chýbalo, bol byť Cruiseom... k tomu perfektná hudba od Brucea Springsteena plus nejaké citové a emočné zasiahnutie v niektorých miestach, tak som sa rozhodol dať 5 šternov, ale hlavne kvôli Renée... ()

SNCIS

"On říkal, že nevím, jaký to je bejt černoch? Já jsem sakra všech černochů král!" Suprově jsem se bavil a to přece šlo, nebo ne? ;) ()

Sejkorka

Academy Awards 1997 - Cuba Gooding Jr. (Vedlejší herec) - Nominace - Nejlepší film - Tom Cruise (Hlavní herec) - Cameron Crowe (Původní scénář)  - Střih . Mně to zas jako taková bomba nepřipadá a pokud někdo hraje výborně, pak je to   Renée Zellweger, . Nejsem znalec amerického fotbalu, spíše naopak. Nicméně, nepřipadá mi, že by bylo pravděpodobné to co, se děje na hřišti a kolem. Suma sumárum, tenhle film je průměrná love story. ()

MatoPalkes

138 minút priemerného filmu. Cruise je tu priemerný, Zellweger je tu priemerná, Gooding Jr. priemerný (za čo má preboha toho Oscara). Každý z nich má lepšie filmy, aj režisér. Pritom z prostredia športového zastupovania to mohla byť pecka. Objatie asi jediný nadpriemerný moment. ()

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston