Dětská hra 3

Child's Play 3

Detská hra 3

Horor / Komedie / Thriller

USA, 1991, 90 min

Budete se mi divit, ale mě tenhle díl bavil mnohem víc, než předešlé dva. Co nebylo hororové? Kde bylo hororové? Tahle serie není vůbec strašidelná. Je to takový slabší thriller a vraždící panenka :-) Všeobecně jsem nikdy nepochopila, co je tak neodmyslitelně dokonalé na prvním dílu oproti tomu třetímu. Další díly už se posunuli do žándru černé komedie. Chucky se tu mnohem více projevuje, dělá příběh zajímavý. V prvním díle sice bylo mnohem více napětí, co vykouzlilu tu vaší opěvovanou hororovou atmosféru, ale jinak mi to nepřijde nijak exceletní. Tahle serie se může pyšnit originálním antagonistou, ale nic víc mi to nedalo. Takže moc nechápu ty, co jsou nespokojený, ale každý na to má jiný pohled. Vojenské prostředí mám ráda, Chucky perlil, napětí se taky občas ukázalo.:-) Já jsem s tím průměrem docela spokojená.(2.10.2015)

• Xmilden

Zatímco v minulých dílech Chucky ne a ne umřít, tady je hotovej skoro okamžitě. V jedičce přežil plameny i kulku do srdce. Ve druhém díle si moc nerozumněl s kyselinou. V tomhle spadne do větráku, takže odpadají záhadné znovuvzkříšení. Tento díl hodnotím jako velice slabý a svým způsobem zbytečný. Nevím co tvůrce nutilo, aby již po uplynutí jednoho roku přišli s dalším přírůstkem do rodiny. Ve filmu se mě líbila scéna u holiče, ale to samozřejmě film nezachrání. Další body tedy dolů. Vidím to na 35% Na závěr ještě tolik oblíbená statistika. Celkový počet mrtvých: 7.(1.9.2012)

• petero

Ani hororová atmosféra tu už nieje, aj hlášky už nie sú také pikantné a tie lepšie sú doslova vykradnuté „I´ll be back.“ Zaradenie deja do vojenskej školy nebol veľmi dobrý nápad a Chucky tu ani poriadne nevraždí (jedna obeť dostane infarkt pri pohľade na Chuckyho, ďalší sa len hodí na granát a to že vymení slepé náboje za ostré to nie je zlý nápad ale...) takže nie je o čom.(28.9.2008)

Jednička byla skvěle fungující zábava, dvojka byla lehce přeplácaná záležitost ale alespoň Chucky tam naprosto perfektně fungoval a trojka... trojka je prostě lepší než druhý díl, který tím pádem vychází z původní trilogie nejhůř. Napádité už to sice příliš není, ale Chucky zase perfektně hláškuje a opět o dost víc než minule, navíc má skvělý dabing Tomáše Kargera, takže ani tak nezáleží na tom, že příběh tentokrát opravdu nic moc, protože já se báječně bavil a celkem rychle mi to uteklo a znovu jsem se přesvědčil, že Charles Lee Ray je jedním z nejlepších sériových vrahů všech dob a panenku Chucky opět žeru o něco víc. Za mě skvělá zábava a těším se na Nevěstu, u které si určitě perfektně pošmáknu. 70%, ale jen za Chuckyho, který prostě opět nezklamal. 1500. komentář, jaká skvělá chuckovina!(7.3.2015)

Tenhle díl mohl být vedle jedničky ten nejlepší, nebýt šílených kiksů v logice a scénáři. Ve své podstatě mě bavil víc jak dvojka a to nejen díky zajímavému prostředí vojenské akademie. Chuckyho vraždy jsou docela důmyslné, jednotlivé postavy sympatické tak akorát a děj je dostatečně dynamický. Jenže logika místy padá natolik, že je to opravdu neodpustitelné. Menší příklad: vojanda se dokáže s přehledem trefit ze vzdálenosti 5 metrů do plochy o průměru 10 cm a o nějakou dobu později se neumí ze 2 m trefit do Chuckyho. A to je ještě jenom drobnost oproti jiným věcem, které jsou ještě více neodpustitelné.(14.7.2011)