Star Wars: Clone Wars (TV seriál)

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2003, 25 x 3-12 min

Docela fajn animák, který pěkně pojí druhou a třetí epizodu. Sice to mělo občas na prd zpracování, protože některé kresby se mi prostě nelíbily a občas to byla jen čtvrt hodina zvuků střílející blasteru a skákajících figurek, ale jinak to rozhodně nenudilo. Pro skalní fanoušky skoro nezbytnost. Stejně ta pro ty, kdo chtějí vidět Jedi mocnější než v jakémkoli filmu.(14.12.2014)

Moc miluji Star wars, ale tohle prostě není ono. Tahle animace se mi vůbec nelíbí a některé postavy jsou opravdu škaredé variace na své "původní" předchůdce. Nic nevypadá tak jak by mělo, z uhlazenosti je zvláštní skosenost a celé to je prapodivné. To mě mrzí, protože některé okamžiky jsou velmi zajímavé a pomáhají vyplnit, i když někdy kostrbatě, děj mezi 2 a 3 dílem Hvězdných válek. Hlasy původních herců by nezachránili seriál, ale alespoň by potěšili nepotěšení fanoušky filmových Star wars.(26.7.2008)

Výborný doplněk k Nové trilogii Star Wars, seriál Dexter's Laboratory jsem předtím už dlouho znal, takže výsledku jsem se po vizuální stránce docela obával, po shlédnutí mě však potěšilo, že mé pochybnosti byly neopodstatněné, se vzhledem jsem se velmi rychle úplně ztotožnil. Příběh je značně zjednodušený a z většiny ho vyplňují bitvy a osobní souboje, to vše je však proložené několika okamžiky, které doplňují prázdná místa mezi epizodami 2 a 3, například únos kancléře apod. Jde o velmi zdařilý "seriál", který má za úkol pobavit a na nic si nehraje.(16.8.2006)

Tohle je bomba. Já si myslím, že tahle animace ve stylu "Samurai Jack" (i tvůrci jsou stejní - viz. Gendy Tartakovski) Star Wars světu neobyčejně sluší... to se spíš bojím 3D sterility nových CLONE WARS... celá série výtečně doplňuje filmy - pánové, takto má vypadat konektivita vizuálních děl v rámci jedné umně zpracované galaxie!!!!!(27.1.2008)

Obě série tohoto švihlého seriálu ze světa SW si mě získali do morku kostí. Důvodem, proč jsem nedal plné je Lucasovo oblíbené rčení (pro designery a jiné): Too much. Ale právě v tom je kouzlo Clone wars. Přehánění vyšinutými nápady, akční sekvencemi s überjedii, jak krájí droidské tanky napůl, hlavně Super Mace Windu a Mega Yoda jsou schopní se Sílou a mečem nadělat pěkný bordel... Celkově se mi zdá lepší druhá série, ale musím uznat, že přítomnost např. Illimu mě jako fandu zahřála...(13.9.2006)

• - Spoiler: Obávaný generál Grievous, kterého namluvil herec Richard McGonagle, má – v Epizodě III (2005) – časté záchvaty kašle, ale proč? Ve 25. kapitole kresleného seriálu mu Mace Windu, jemuž propůjčil hlas Terrence Carson, téměř rozdrtil plíce. (MultiTobi)

• - Ve 20. kapitole 2. série si můžeme všimnout, že se na scéně objeví padawan Sha'a Gi. Jeho jméno i podoba je inspirována postavou Shaggyho Rogerse ze seriálu Scooby Doo (od r. 1976). (Troodon)