Série(7)

Recenze uživatele MikeCool k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2015) (S01)

TV-pořad. Další z řad českých kulinářských soutěží na jedno brdo. Přehnaná načančanost a umělá image porotců sráží tuto soutěž lehce ke dnu. Ovšem musím uznat, že jsou i horší kulinářské soutěže. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) | ()

Série 3 (2019) (S03)

TV pořad. Zpočátku jsem nechtěl o českou verzi MasterChefa ani zavadit, zvláště po předchozích ročnících, v čele s kuchařem Kalinou. Ale trio Kašpářek, Punčochář a Forejt mě v roli porotců vcelku baví. Samotné kulinářské výzvy jsou též vynalézavé. ()

Série 4 (2020) (S04)

TV pořad. Zpočátku jsem nechtěl o českou verzi MasterChefa ani zavadit, zvláště po předchozích ročnících, v čele s kuchařem Kalinou. Ale trio Kašpářek, Punčochář a Forejt mě v roli porotců vcelku baví. Samotné kulinářské výzvy jsou též vynalézavé. ()

Série 5 (2021) (S05)