Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

Ištván87 odpad!

Mám slabší žaludek. Nerad bych ho dráždil tím, že bych se na tohle ještě někdy podíval. Dejme tomu 5% za Rona Perlmana. ()

Lacike

Nevyraznu nahradu Guttenberga nahradil este nevyraznejsi herec. Tomu hovorim umenie. Pôvodna zostava sa este viac preriedila a zostalo uz len 5 statocnych. Zapletka je tentoraz vyrazne infantilna. Toto je film v ktorom som si prvykrat vsimol Perlmana a dlho som ho preto povazoval za mizerneho herca. Oci potesi aspon mladucka kraska Claire Forlani. Pamätam si, ze uz za detskych cias ma tento diel sklamal, ale jednu hviezdicku davam za to, ze som ho ako jediny videl v kine. ()

Idée_fixe

Tedy, to hodnocení zde, i komentáře, vyloženě nechápu.... :-( Já se bavila moc, od začátku až do konce. Nejvíc se mi líbila scéna v divadle, s Labutím jezerem. :-D ()

corpsy

Tu už prakticky vyšumelo všetko to, čo som mal na POLICAJNÝCH AKADÉMIÁCH rád. Humor, akcia a nadhľad sa niekam vytratili. Ono úprimne povedané malo to skončiť hneď potom ako odišiel Mahoney. ()

Marek1991

Pekná Claire Forlani, zaujímavá téma a svižný dej. Viac sa tam chváliť asi nedá. Zobrazenie Ruska po páde komunizmu a Sovietskeho zväzu bol trocha smiešne. Komediálne tento diel vyšiel, zabavil som sa na rôznych akciách, aj keď tam bolo veľa absurdností. Oceňujem spriatelené Rusko-Americké postoje, aj keď popravde vtedy bolo také obdobie. USA väčšina zbožňovala. Dej sa celkovo hýbal, nebol prispatý. Cirkus, naháňačky, stratený Lassard, razia, šermovačka atď. dávali tomuto filmu náboj. Po niektorých, nie celkom vydarených dieloch, tento mohol poslať s úctou Policajnú akadémiu na odpočinok. ()

Kryton

Má cenu tohle komentovat?! Ztráta času, peněz a části mozku, která skončila hůře než týden v hospodě. ()

zdepapepa odpad!

Kdysi kvalitní zábava, ze které ovšem kromě kvalitních herců asi uprchl i kvalitní scénárista. Dívat se na to dá snad jedině z nostalgie, kam až se propracovali lidi, co se z dobrého jména snažili vytěžit maximum. Nezachraňuje to ani změna lokace na (pro Američany) exotické Rusko. Nezachrání to ani Christopher Lee nebo Ron Pearlman. Zachraňte se tedy aspoň vy a vyhněte se tomuhle filmu obloukem. ()

Džejkop

Jedna hvězdička za to, že si to vůbec někdo troufnul natočit, ta druhá je za Rona Perlmana a ta třetí za to, že to kupodivu bylo vtipné narozdíl od předešlé šestky. ()

blackrain odpad!

První díly Policejní akademie byly výborné a hlavně zábavné. Postupně se kvalita začala zhoršovat až vzniklo tohle. Bohužel se jedná o šílenost, která je spíše trapná než humorná. Mělo zůstat u třech dílů. Doufám, že někoho nenapadne v blízké budoucnosti natočit osmý díl, to by byl opravdu vrchol všeho. ()

kaylin

Tohle už se prostě nedá. Ty postavy to nezachrání, stejně jako to nezvládnou ani Perlman a Lee. Je to strašná konina, stejně jako je strašná ta zápletka. Prostě jen blbina, kde jsou na sebe naskládané nudné gagy. Jsem zvědavý, jestli skutečně dojde na ten osmý díl. ()

topi

Zas taková tragédie podle zdejšího hodnocení to teda není. Je to sice hovadina a parodie zároveň, ale pár vtipných scén tam je, navíc s krasavicí Claire Forlani. Sedmý díl rozhodně není nejhorší z celé série. ()

Derek

absolútne slabá a bezduchá slátanina, dá sa na to pozerať len vďaka claire forlani, ktorá je ako ruska rozkošná. sklamal ma dokonca i ron perlman, ktorý je väčšinou vo svojich úlohách bezchybný. ()

Bones!

Snad každý si myslel, nebo spíš doufal, že po hrozivém šestém dílu, jenž byl NĚKOLIKRÁT nastavovanou kaší nadprůměrné zábavy v podobě dílu prvního, se filmoví tvůrci k tomuto"nápadu" už nevrátí!Důvodů proč si to myslet bylo hned několik, jednotlivé díly serie vznikaly, jak na běžícím pásu, rok co rok a najednou pauza v podobě zhruba 5 let, navíc nepříliš zábavná"šestka".Jenže omyl, vzniklo další "veledílo", které dává na první díl zapomenout a to v dost negativním slovasmyslu!!!Tu * dávám snad jen z nostalgie...Ach jo, kde jsou Mahonneyho časy:-( ()

L_O_U_S

Opravdu slabý díl. Některé momenty jsou vyloženě trapné. Škoda Rusů, kteří jsou tady prezentováni jako úplní blbečkové. "Neviděli jsme se v Paříži?" (198.) ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)