• OG_Swifty

Demi Moore má ksicht jak Michael Douglas, to mi na ní občas vadí (většinou, když jí míří kamera na ksicht). Když jí kamera zabírá kozy nebo prdel, tak mi to nevadí, ale to se v tomhle filmu neděje. Alec Baldwin je zase dlouhodobě trapnej seladon jak odněkud z Veltrus. Prostě so old-fashioned macho. S ústřední dvojkou v trapu zbývá k posouzení příběh (sračka), hudba (žádná tam není) a samozřejmě vedlejší herci (jeden bod za Gandolfiniho a píchačku Anne Heche). Když to ale shrnu, tak na film jsem koukal před spaním a usínám jen o tom píšu, takže si to radši pusťte na TV Hovna v neděli po obědě, protože to je víceméně nudná sračka.(5.10.2016)

Kdyby ten film byl aspon o půl hod kratší. Několikrát jsem měla chut raději to vypnout a jít spát, nicméně zvědavost byla silnější. Porotce je průměrné drama, s výborným Baldwinem (který mě tady naprosto dostal), ale trochu unylou Moore. Nicméně na večerní pokoukáníčko, když ráno nemusíte nikam, je to docela dobré.(16.3.2009)

Annie (Demi Moore) si chce uzit vice vzruseni, tak prijme funkci porotkyne u soudu. Pripad je jasny. Ale co by osud nechtel, zacina se ji vyhrozovat. Osobu, ktera ji vyhrozuje a chce, aby Annie presvedcila zbytek poroty o nevinne zabijaka, hraje (Alec Baldwin). Jak se s tim Annie vyrovna, bude se muset zabijet vice a co nejaky ten necekany zlom v deji??? To ukazi dalsi minuty tohoto poctive odpracovaneho snimku s hezkymi vykony vsech hercu. Ja jsem mel uspokojujici zazitek, jakozto nenarocny divak a milovnik tohoto zanru. 65%(29.3.2006)

Neřeším Demi Moore, protože je, jaká je. Spíš se mi hodně zamlouval scénář, nápad, mladý Baldwin a psychologie jeho postavy. Moc na podobné filmy nekoukám, tak nemůžu moc srovnávat, proto mě to asi zaujalo víc, než milovníky thrillerů. I když jsem byla ráda, za to, jak to skončilo, myslím si, že jiný - horší - konec, by filmu prospěl víc.(12.12.2015)

• Djkoma

Variance na Dvanáct rozhněvaných mužů s jednou rozhněvanou matkou od rodiny, kterou vydírají a ona tak úmyslně skrze americký platný soudní systém jednoho hlasu přesvědčí všechny ostatní o své pravdě a nejednoznačnosti důkazů. Vedle pěkné, ale ne tolik nafintěné Demi Moore zde za pozornost stojí pouze Alec jako nejlepší herec z klanu Baldwinů. Jeho chladný vrah milovník se vcelku povedl, ale nic nemění na slabé promyšlenosti, lehkému odhadování následujících kroků postav i příběhu vedoucí k obyčejnému závěru.(7.8.2009)