• OG_Swifty

Demi Moore má ksicht jak Michael Douglas, to mi na ní občas vadí (většinou, když jí míří kamera na ksicht). Když jí kamera zabírá kozy nebo prdel, tak mi to nevadí, ale to se v tomhle filmu neděje. Alec Baldwin je zase dlouhodobě trapnej seladon jak odněkud z Veltrus. Prostě so old-fashioned macho. S ústřední dvojkou v trapu zbývá k posouzení příběh (sračka), hudba (žádná tam není) a samozřejmě vedlejší herci (jeden bod za Gandolfiniho a píchačku Anne Heche). Když to ale shrnu, tak na film jsem koukal před spaním a usínám jen o tom píšu, takže si to radši pusťte na TV Hovna v neděli po obědě, protože to je víceméně nudná sračka.(5.10.2016)

Kdyby ten film byl aspon o půl hod kratší. Několikrát jsem měla chut raději to vypnout a jít spát, nicméně zvědavost byla silnější. Porotce je průměrné drama, s výborným Baldwinem (který mě tady naprosto dostal), ale trochu unylou Moore. Nicméně na večerní pokoukáníčko, když ráno nemusíte nikam, je to docela dobré.(16.3.2009)

• sedm.1

Nemám rád Aleca Baldwina,nesnášim Demi Moore.S tím,když jde člověk do filmu,kde tito dva mají ústřední party,už předem ho krapet pohřbívá.Nebudu nikoho napínat,byl jsem krapet mile překvapen.Čekal jsem soudní drama(mám moc rád soudní dramata...ovšem s hercema,ne s "hercema" :)).Nešlo o soudní drama,ačkoliv v ději sehrálo soudní řízení důležitou roli,šlo spíš o průměrnou,neoriginální krimi,se vším předvídatelným,nicméně zručně a nenudíc natočeným.A navíc,Baldwin si u mě o trošičku přilepšil.Silné 2*!(15.8.2006)

• spawnxp

Nudnej záporňák (A.Baldwin) vs. rozdurděná (ale ne moc) domácí rádobyumělkyně (Demi Moore) - řemeslo nic než řemeslo (snad s jedinou vyjímkou exekuce v příkopu, kde se Balwin přehrál až do slintajícího psycha). Navíc u americkýho thrillerovýho mainstreamu je člověk zvyklej na lecjaký konce ale co předvedli tady... Film nevyužil ani to málo co scénář nabízel (např.scénka s doktorkou v posteli). Dva body, protoze... no protože se mi líbí Demi Moore...(26.12.2010)

V tomto filmu jsem pochopila proč Aleca Baldwina v 90tých letech zbožňovaly téměř všechny ženy...:) Byl to neskutečný fešák, který měl tak obrovské "charisma", že jsem také měla problém nezastavovat film při každém jeho záběru :) Divím se, že hlavní hrdinka nepodlehla :D :D Ten film je zajímavý - má pár much - hlavně bych řekla v podání Demi Moore, ale hudba od Howarda je bravurní a zápletka je taková - no..trošku komplikovanější - ale věta - "Podívej se na otce" :D má pro mě od této doby jiný význam :) Ráda se na film podívám kdykoliv znova, nejen abych se zasmála u malého Gordon-Levitta, ale i u toho, jak může fungovat právní systém v Americe 90tých let :)(9.12.2014)