Porotce

Porotca

Drama / Thriller

USA, 1996, 114 min

• spawnxp

Nudnej záporňák (A.Baldwin) vs. rozdurděná (ale ne moc) domácí rádobyumělkyně (Demi Moore) - řemeslo nic než řemeslo (snad s jedinou vyjímkou exekuce v příkopu, kde se Balwin přehrál až do slintajícího psycha). Navíc u americkýho thrillerovýho mainstreamu je člověk zvyklej na lecjaký konce ale co předvedli tady... Film nevyužil ani to málo co scénář nabízel (např.scénka s doktorkou v posteli). Dva body, protoze... no protože se mi líbí Demi Moore...(26.12.2010)

• OG_Swifty

Demi Moore má ksicht jak Michael Douglas, to mi na ní občas vadí (většinou, když jí míří kamera na ksicht). Když jí kamera zabírá kozy nebo prdel, tak mi to nevadí, ale to se v tomhle filmu neděje. Alec Baldwin je zase dlouhodobě trapnej seladon jak odněkud z Veltrus. Prostě so old-fashioned macho. S ústřední dvojkou v trapu zbývá k posouzení příběh (sračka), hudba (žádná tam není) a samozřejmě vedlejší herci (jeden bod za Gandolfiniho a píchačku Anne Heche). Když to ale shrnu, tak na film jsem koukal před spaním a usínám jen o tom píšu, takže si to radši pusťte na TV Hovna v neděli po obědě, protože to je víceméně nudná sračka.(5.10.2016)

Pro mne celkem překvapení a ještě větší když jsem zjistila že Striptýz je ze stejného roku. Sice by se mezi tyto dva filmy dalo vložit mnoho rovnítek a Porotce nepochybně má spoustu slabin, ale na rozdíl od většiny hodnotících se já nedomnívám že tohle je ten horší z filmů. Minimálně má charismatického Aleca (který tenkrát ještě nestačil tak nabobtnat) a osudem stíhaná matka Demi tu neodvádí pozornost zápasnickejma křivkama ale drží se jen tradičního šťěněcího pohledu.(25.6.2014)

Kdyby ten film byl aspon o půl hod kratší. Několikrát jsem měla chut raději to vypnout a jít spát, nicméně zvědavost byla silnější. Porotce je průměrné drama, s výborným Baldwinem (který mě tady naprosto dostal), ale trochu unylou Moore. Nicméně na večerní pokoukáníčko, když ráno nemusíte nikam, je to docela dobré.(16.3.2009)

• sedm.1

Nemám rád Aleca Baldwina,nesnášim Demi Moore.S tím,když jde člověk do filmu,kde tito dva mají ústřední party,už předem ho krapet pohřbívá.Nebudu nikoho napínat,byl jsem krapet mile překvapen.Čekal jsem soudní drama(mám moc rád soudní dramata...ovšem s hercema,ne s "hercema" :)).Nešlo o soudní drama,ačkoliv v ději sehrálo soudní řízení důležitou roli,šlo spíš o průměrnou,neoriginální krimi,se vším předvídatelným,nicméně zručně a nenudíc natočeným.A navíc,Baldwin si u mě o trošičku přilepšil.Silné 2*!(15.8.2006)