poster

Porotce

 • USA

  The Juror

 • Slovensko

  Porotkyňa

 • Slovensko

  Porotca

Drama / Thriller

USA, 1996, 114 min

 • Shit
  ***

  No že by tohle bylo zrovna nějak extra napínavý to se teda říct nedá, spíš naopak to dokáže unudit skoro k smrti, to bude asi tim, že podobných filmů už jsem viděl několik. Ale zase se musí nechat, že Demi Moore je docela dobrá, jenže všechnu její snahu sráží naprosto úděsnej Alec Baldwin a stupidní scénář, ale nakonec se to zkouknout dalo a žádnou psychickou újmu sem neutrpěl, teda aspoň myslim že ne(5.8.2006)

 • spawnxp
  **

  Nudnej záporňák (A.Baldwin) vs. rozdurděná (ale ne moc) domácí rádobyumělkyně (Demi Moore) - řemeslo nic než řemeslo (snad s jedinou vyjímkou exekuce v příkopu, kde se Balwin přehrál až do slintajícího psycha). Navíc u americkýho thrillerovýho mainstreamu je člověk zvyklej na lecjaký konce ale co předvedli tady... Film nevyužil ani to málo co scénář nabízel (např.scénka s doktorkou v posteli). Dva body, protoze... no protože se mi líbí Demi Moore...(26.12.2010)

 • pm
  ****

  Myslím, že je to skutečně skvělý Alec Baldwin, kdo tento průměrný thriller s nemožným koncem výrazně povyšuje. Jako sociopat Učitel skvěle osciluje mezi zamilovaným mužem a vyšinutým zabijákem, jeho hra na kočku a na myš, v níž se ale nakonec neplánovaně dočká spravedlivé odplaty, je zajímavá jen a jen díky jeho naprosto soustředěnému hereckému výkonu. To, jak ho potopil hloupý scénář, je už jiný příběh.(7.1.2008)

 • igi B.
  ***

  Zpracováním rutinní thriller, ovšem s docela zajímavým námětem a velmi dobrým A.B. v roli >Učitele< - sebevědomého a chladnokrevného psychopata, zabijáka a muže pro zvláštní úkoly... Dobrá je docela překvapivě i D.M. coby matka v ohrožení. Jinak není třeba hledat v tomhle typickém hollywoodském produktu víc, než v něm je. Snad jen jedno naučení - že čím si kdo zachází, tím... Zkrátka a dobře, >učitelé, nechte děti na pokoji...< ;-)(5.8.2006)

 • Jacinda
  ***

  Kdyby ten film byl aspon o půl hod kratší. Několikrát jsem měla chut raději to vypnout a jít spát, nicméně zvědavost byla silnější. Porotce je průměrné drama, s výborným Baldwinem (který mě tady naprosto dostal), ale trochu unylou Moore. Nicméně na večerní pokoukáníčko, když ráno nemusíte nikam, je to docela dobré.(16.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace