Porotce

Porotkyňa

Porotca

Drama / Thriller

USA, 1996, 114 min

No že by tohle bylo zrovna nějak extra napínavý to se teda říct nedá, spíš naopak to dokáže unudit skoro k smrti, to bude asi tim, že podobných filmů už jsem viděl několik. Ale zase se musí nechat, že Demi Moore je docela dobrá, jenže všechnu její snahu sráží naprosto úděsnej Alec Baldwin a stupidní scénář, ale nakonec se to zkouknout dalo a žádnou psychickou újmu sem neutrpěl, teda aspoň myslim že ne(5.8.2006)

Děj mi tak (ne)trochu přimomíná jeden film viz Porota (1994). Každopádně už jen díky Alecu Baldwinovi v roli rozpolceného psychopata je dobré film vidět.(8.1.2005)

Ne že by to bylo bůhví co, ale thriller je to dobrý. Vadí mi, že si na scénáři nedali moc záležet, nebo dali, ale výsledek jde do průměru. Alespoň si zde zahrála Demi, kterou mám celekm v oblibě. Hodnocení: 55%(20.8.2008)

Rozpočet $44miliónovTržby USA $22,754,725Tržby Celosvetovo $63,050,000(22.9.2009)

• HareS

Typický film, akých sa v 90. rokoch vyrojilo v Amerike požehnane. Ďalší príklad nekvalitnej snímky, v ktorej Demi Moore opäť predviedla, aká je ZLÁ herečka. 35%(27.7.2009)