Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

JerryPilsen

Stejná blbost jako předchozí díly,ale párkrát jsem se zasmál,vlastně třikrát.Jako parodie na Bondy se dnes už míjí účinkem.Myers se zas vyžívá v převlecích a prdění.Překvapením je účast známých herců.Každému to zřejmě nepřijde tak trapné. ()

PORTER44

Některé scény docela vtipný ale převládájí ty s trapnějším a nechutným humorem (loupání kůže,přerostlé bradavice atd.) který mě nijak nezaujal. ()

PowPow

S každým dílem si Mike Meyers střihne o postavu navíc, takže v chystaném letošním čtvrtém dílu sázím na to, že při svém sex appealu zvládne i hlavní Powers girl. Zároveň už tvůrci rezignovali na jakýkoli pokus o příběh a jde spíš o slepenec gagů. Co se jejich kvality týče, je to klasika - většina vtipů je trapných, tady dokonce už tak moc, že začínají být i vtipné svou bizarností, a tu tam záblesk geniality, který je v ostrém kontrastu se všemi těmi fekálními trapárnami. Je ale zvláštní, že tři naprosté sračky (snad až na první díl) dokáží dohromady dát (i pro mě) kult. ()

Radeck

Pokud přistoupíte na tudle jeho šílenou jízdu Mike Myerse a máte rádi ulítlý až vulgární humor tak se vám dostane vrchovaté zábavy že každá hodně barevná minuta filmu mi připadala nadoraz využitá v těch jeho nespočet geniálních scénkách a to mám moc rád. Bavil jsem se náramně ve všech směrech. ()

leafroller

Jednoznačně nejlepší díl trilogie, která ovšem nemá slabé místo. Jasně, že to není humor pro každého, ale pro mě naštěstí ano. Jenom škoda, že už jsem to viděl tolikrát, že to znám úplně nazpaměť. Ale to neva. Super soundtrack. A kdykoli někde uslyším Earth, wind & fire, vždy si vzpomenu na tu scénu z baru a mám vystaráno. Ya, bejby, je to pecka! ()