Začátek tohoto bijáku mě naprosto nadchnul, ale zbytek bohužel nepřesvědčil. Báječný úvod nemá v celé serii Austinů Powersů snad konkurenci a vřele ho doporučuji. Líbilo se mi, že celým filmem je protkána spousta pop-kulturních narážek, které jsou opravdu trefné. Bohužel příběh (který je opět šílenější) strhává snímek do průměru a místy už to není ani vtipné. Přesto pro těch pár vynikajících vtípků za 3.(27.2.2004)

„Jen dvě věci v životě nemůžu vystát: lidi, kteří jsou netolerantní k ostatním národům a Holanďany“. Parodie bondovek i filmu jako takového. Michael Myers se pitvoří coby Austin Powers, Dr. Zloun, Zlatý úd i Velký hnusný špekoun a jen ti nejtolerantnější diváci nebudou mít po deseti minutách nutkání všechny jeho kreace na věčné časy pohřbít šest stop pod zem (někam doprostřed oceánu). Humor je stejně nelimitovaně debilní jako v předchozích dílech, mnohé vtipy vykrádají Špiona, který mě vojel, což jim však neubírá na praštěnosti. Poměrně nečekaná je (mini)účast Michaela Cainea, Toma Cruise, Gwyneth Paltrow, Kevina Spaceyho nebo Stevena Spielberga, inteligentní film z třetího Powerse nicméně nedělá. Opravdu se stydím, jak dobře jsem se na několika místech bavil, ale nemůžu si pomoct, na čtyři hvězdičky bylo toho smíchu dost. 80% Zajímavé komentáře: Radyo, imf, tron, Jordan(15.1.2007)

Guilty Pleasure. Austin Powers a jeho třetí dobrodružství jde ve stopách svých předchůdců, tedy máme tu "čest" s typickým Myersovým humorem, který nepochybně není pro každého. Ovšem šukedelický agent připomínající kombinaci Harryho Pottera a levné šlapky ze 60. let to dokáže rozjet ve velkém stylu, který mi více než sedl.Yeah baby, yeah!(5.12.2006)

Pořád je to sranda a některé vtipy jsou pořád geniální. Vtipy s titulky se prostě povedly a naprosto mě odrovnaly. Hlavně to provedení je prostě pecka, stejně jako celková atmosféra, kterou se daří dobře držet. Nakonec to má i vývoj, který není až tak překvapivý, ale i ten pobaví. Jo, jestli bude čtvrtý film, jsem celkem zvědavý.(30.11.2015)

• Dever

Soundtrack George S. Clinton: 1. Work It Out - Beyonce Knowles [3:22] ,2. Miss You - The Rolling Stones [3:39] ,3. Boys - Britney Spears/Pharrell Williams [3:46] ,4. Groove Me - Angie Stone [4:16] ,5. Shining Star - Earth, Wind & Fire [2:52] ,6. Hey Goldmember - Foxxy Cleopatra [2:44] ,7. Ain't No Mystery - Smash Mouth [3:57] ,8. Evil Woman - Soul Hooligan/Diana King [3:45] ,9. 1975 - Paul Oakenfold [4:22] ,10. Hard Knock Life (Ghetto Anthem) - Dr. Evil [1:45] ,11. Daddy Wasn't There - Ming Tea/Austin Powers [2:46] ,12. Alfie - Susanna Hoffs [2:47],(11.5.2011)

• - Austinovo auto SWNGR 3 je upravený Cadillac Eldorado Fleetwood. (Ruuzha)

• - Ústřední melodii nazpívala Britney Spears. Písnička se jmenuje "Boys" a ve videoklipu, který se natáčel v Los Angeles, se objevuje i Mike Myers jako Austin. (HappySmile)

• - Do role Nigela Powerse se uvažovalo o Seanu Connerym. (D3VIL)