• Krosmen

Tenhle film je prostě ********************************************************************************** totálně********************** a neskutečně****************. Vůbec nechápu, jak mohl někdo takovouhle ****************************************** natočit a dát do ní peníze. Jedna hvězda za začátek s natáčením filmu a jinak ani škrt.(7.5.2011)

• themic

Vtipná blbost, na kterou se stojí za to podívat jednou, pobavit se a pak si buď spravit chuť něčím pořádným kvalitním a nebo na to všechno zapomenout... Je tu docela dost vtipných scén, není to asi úplně humor, který pochopí každý..:) Mike Myers se do role praštěného, pošahaného agenta Austina Powerse hodí, protože nikoho jiného si pod tou rolí nedokážu představit... Goldmeber je asi nejlepší ze všech dílů..:) No, i když takhle dlouhý komentář bych psal nejraději k lepším filmům než je Austin Powers, ale třeba časem..:) Jednou se podívat a dost, proto dávám jednu hvězdičku...(1.1.2007)

Je to trošku slabší než předchozí díly, ale scéna s fontánkou, nebo zneškodnění vojáků, provedené Michaelem Cainem mě vždycky spolehlivě odrovnaj. Za to jak strašně je to tu podhodnocený (no tak, copak nikdo z vás nikdy neviděl žádnou Bondovku???) tomu dám o hvězdičku víc než si to zaslouží. Takže za 4 a neštvěte mě....(28.10.2008)

„Tak PRETO otec neprišiel!“ – „...Vlastne ho uniesli až potom.“ Jednotka ma nebavila, ale už v dvojke dostalo diabolské duo Myers/Roach vyšší rozpočet a voľnejšie ruky. Takže kým dvojka bola „len“ úžasne natrieskaná drzými sprostými nápadmi, trojka sa definitívne odväzuje a šváca nás zelenými halúzkami, kam dočiahne. Steven Spielberg robí saltá, šukadelický agent sa miluje s každou ženou, Tom Cruise z padáka sadá rovno za volant namakaného šukguára, Britney Spearsovej exploduje hlava, Danny DeVito a Kevin Spacey hrajú zloduchov a Gwyneth Paltrowová je „veľmi, veľmi zlé sexi dievča“. A to neubehlo ani desať minút. Tempo je splašené, obrovský rozpočet je vidieť a ak sa aj najbližšiemu vtipu nezasmeje, treskne vás do hlavy ďalší, ktorý príde o 10 sekúnd neskôr. Až ma udivuje, koľko talentu (akčné scény, tanečné vystúpenia, spevácke etudy) môže byť v jednom filme vedľa tak skrz naskrz prehnito chlipných vulgárnych sexistických vtipov (Nathan Lane, bradavica, Michael Caine, japonské dvojičky, britská špionážna akadémia, MLČANIE JAHNIAT, glóbus, väzenský rap, pozlátené pohlavné orgány, Tlstý bastard, titulková pasáž „Mr. Roboto“). Kino Považan 2002(1.1.2009)

Začátek tohoto bijáku mě naprosto nadchnul, ale zbytek bohužel nepřesvědčil. Báječný úvod nemá v celé serii Austinů Powersů snad konkurenci a vřele ho doporučuji. Líbilo se mi, že celým filmem je protkána spousta pop-kulturních narážek, které jsou opravdu trefné. Bohužel příběh (který je opět šílenější) strhává snímek do průměru a místy už to není ani vtipné. Přesto pro těch pár vynikajících vtípků za 3.(27.2.2004)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6.

• - Záběry na mladého Nigela Powerse (Michael Caine) "ve vzpomínkách" pocházejí z filmu Hurry Sundown (1967). (Fenk)

• - Ústřední melodii nazpívala Britney Spears. Písnička se jmenuje "Boys" a ve videoklipu, který se natáčel v Los Angeles, se objevuje i Mike Myers jako Austin. (HappySmile)