Je to trošku slabší než předchozí díly, ale scéna s fontánkou, nebo zneškodnění vojáků, provedené Michaelem Cainem mě vždycky spolehlivě odrovnaj. Za to jak strašně je to tu podhodnocený (no tak, copak nikdo z vás nikdy neviděl žádnou Bondovku???) tomu dám o hvězdičku víc než si to zaslouží. Takže za 4 a neštvěte mě....(28.10.2008)

I treti pokracovani Austina Powerse si drzi velice dobry standart a prevaznou cast filmu to je fakt zabava. Samozrejme se tu najdou i sceny spis trapnejsi a nebo sceny kdy si rikate "Co to jako je?" a pak jedna nechutna scena s jedenim kuze, ale az na tyhle vyjimky to je fakt supr zabava. Vetsina scenek me fakt pobavila, ale nejvic me dostal zacatek s Danny DeVitem, Cruisem atd. a pak scena kdy je Austin s Minimi za plentou. Mike Myers je jako vzdy genialni a rozhodne je nutny videt tenhle film s titulkama, to jeho "Yeah baby yeah." a tomu podobny hlasky stoji s dabingem za hovno. A zaverecnej dojak, kdy je vsechno jinak je fakt hustej a navic tu je i Austinuv otec v podani skveleho Michaela Caina. Ja se bavil skvele.(29.9.2005)

Takže narychlo osvěžující opáčko mám za sebou. Pustit si všechny 3 díly po sobě byl skvělý nápad. Člověk snadno může porovnávat, není ovšem znát mezi díly téměř žádný rozdíl. Snad jen že nejmíň jsem se nasmál při 1. díle. Goldmember má spoustu nezapomenutelných scén, hlavně tedy scéna v sumo lázních anebo čůrající fontánka v podání Powerse nemá chybu. Pokud má člověk rád mírně přihlouplý humor, skvělou hudbu a je odpůrce dabingu, vřele doporučuju.(2.7.2010)

Na treťom Austinovi musím oceniť, že je to jedna z tých komédií, na ktorej sa skutočne zasmejete a nie iba usmejete. Mike Myers je tradične vtipný vo všetkých svojich postavách (tentokrát je to štvorrola), no pochopiteľne dôležité bolo, ako sa pohrá s postavou Goldmembra. Tá mu vcelku vyšla, no odporúčam pozrieť si film v originále, kedy naplno pocítite vtipnosť holandského prízvuku. A netreba zabudnúť ani na vtipné epizódne úlohy hviezdnych hercov a hviezdneho režiséra, ktoré ešte vylepšujú dojem z inak podareného filmu.(25.5.2004)

Pořád je to sranda a některé vtipy jsou pořád geniální. Vtipy s titulky se prostě povedly a naprosto mě odrovnaly. Hlavně to provedení je prostě pecka, stejně jako celková atmosféra, kterou se daří dobře držet. Nakonec to má i vývoj, který není až tak překvapivý, ale i ten pobaví. Jo, jestli bude čtvrtý film, jsem celkem zvědavý.(30.11.2015)