• Freemind

Za jiných okolností bych tomu dal jasný odpad, ale přece jen mne někdy příjemně potěšila hudba, mí oblíbenci (Spacey a Paltrow, to jsem fakt nečekal) a retro atmosféra. Navíc se mi - ani nevím proč - líbí některé prvky Myersova komického stylu, takové ty promlky a nedořčené věty. Pak je tady ale samozřejmě celý ten zbytek - trapné vsuvky a gagy spojené s různými tělesnými sekrety, které ze všech Myersových filmů dělají obskurní přehlídku a dostihy pod heslem "jak hluboce zle klesnout".(4.7.2008)

To že dokázal Myers přesvědčit tehdejší Hollywoodskou špičku aby mu natočili klip do filmu vůbec nedokážu pochopit. ale je to ďábelsky funkční a zábavné. Film už napotřetí pokulhává a přesun do sedmdesátých let toho moc nezachrání ani Afro podprda Beyonce. pořád je to ale porce vulgární zábavy která má své kouzlo(27.8.2010)

Povrávalo sa, že tretí Austin Powers je aj najlepším. Možno aj áno, ale keď to od neho čakáte, tak vás trochu sklame. Holt Austin je sebestredný a nespoľahlivý, ale má kúzlo, takže mu aj väčšie nedostatky radi odpustíme. Tvorcom kvitujem, že so sériou skončili vtedy, kedy mali. Už tu bola cítiť nadbytočnosť a nejaký štvrtý diel by celú sériu mohol pochovať a zanechať po nej nepríjemnú pachuť.(16.9.2012)

I treti pokracovani Austina Powerse si drzi velice dobry standart a prevaznou cast filmu to je fakt zabava. Samozrejme se tu najdou i sceny spis trapnejsi a nebo sceny kdy si rikate "Co to jako je?" a pak jedna nechutna scena s jedenim kuze, ale az na tyhle vyjimky to je fakt supr zabava. Vetsina scenek me fakt pobavila, ale nejvic me dostal zacatek s Danny DeVitem, Cruisem atd. a pak scena kdy je Austin s Minimi za plentou. Mike Myers je jako vzdy genialni a rozhodne je nutny videt tenhle film s titulkama, to jeho "Yeah baby yeah." a tomu podobny hlasky stoji s dabingem za hovno. A zaverecnej dojak, kdy je vsechno jinak je fakt hustej a navic tu je i Austinuv otec v podani skveleho Michaela Caina. Ja se bavil skvele.(29.9.2005)

Na treťom Austinovi musím oceniť, že je to jedna z tých komédií, na ktorej sa skutočne zasmejete a nie iba usmejete. Mike Myers je tradične vtipný vo všetkých svojich postavách (tentokrát je to štvorrola), no pochopiteľne dôležité bolo, ako sa pohrá s postavou Goldmembra. Tá mu vcelku vyšla, no odporúčam pozrieť si film v originále, kedy naplno pocítite vtipnosť holandského prízvuku. A netreba zabudnúť ani na vtipné epizódne úlohy hviezdnych hercov a hviezdneho režiséra, ktoré ešte vylepšujú dojem z inak podareného filmu.(25.5.2004)

• - Austinovo auto SWNGR 3 je upravený Cadillac Eldorado Fleetwood. (Ruuzha)

• - Ústřední melodii nazpívala Britney Spears. Písnička se jmenuje "Boys" a ve videoklipu, který se natáčel v Los Angeles, se objevuje i Mike Myers jako Austin. (HappySmile)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)