Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Freemind
  **

  Za jiných okolností bych tomu dal jasný odpad, ale přece jen mne někdy příjemně potěšila hudba, mí oblíbenci (Spacey a Paltrow, to jsem fakt nečekal) a retro atmosféra. Navíc se mi - ani nevím proč - líbí některé prvky Myersova komického stylu, takové ty promlky a nedořčené věty. Pak je tady ale samozřejmě celý ten zbytek - trapné vsuvky a gagy spojené s různými tělesnými sekrety, které ze všech Myersových filmů dělají obskurní přehlídku a dostihy pod heslem "jak hluboce zle klesnout".(4.7.2008)

 • spikey1
  ***

  To že dokázal Myers přesvědčit tehdejší Hollywoodskou špičku aby mu natočili klip do filmu vůbec nedokážu pochopit. ale je to ďábelsky funkční a zábavné. Film už napotřetí pokulhává a přesun do sedmdesátých let toho moc nezachrání ani Afro podprda Beyonce. pořád je to ale porce vulgární zábavy která má své kouzlo(27.8.2010)

 • Anderton
  ***

  Povrávalo sa, že tretí Austin Powers je aj najlepším. Možno aj áno, ale keď to od neho čakáte, tak vás trochu sklame. Holt Austin je sebestredný a nespoľahlivý, ale má kúzlo, takže mu aj väčšie nedostatky radi odpustíme. Tvorcom kvitujem, že so sériou skončili vtedy, kedy mali. Už tu bola cítiť nadbytočnosť a nejaký štvrtý diel by celú sériu mohol pochovať a zanechať po nej nepríjemnú pachuť.(16.9.2012)

 • B!shop
  ****

  I treti pokracovani Austina Powerse si drzi velice dobry standart a prevaznou cast filmu to je fakt zabava. Samozrejme se tu najdou i sceny spis trapnejsi a nebo sceny kdy si rikate "Co to jako je?" a pak jedna nechutna scena s jedenim kuze, ale az na tyhle vyjimky to je fakt supr zabava. Vetsina scenek me fakt pobavila, ale nejvic me dostal zacatek s Danny DeVitem, Cruisem atd. a pak scena kdy je Austin s Minimi za plentou. Mike Myers je jako vzdy genialni a rozhodne je nutny videt tenhle film s titulkama, to jeho "Yeah baby yeah." a tomu podobny hlasky stoji s dabingem za hovno. A zaverecnej dojak, kdy je vsechno jinak je fakt hustej a navic tu je i Austinuv otec v podani skveleho Michaela Caina. Ja se bavil skvele.(29.9.2005)

 • PALINO
  ****

  Na treťom Austinovi musím oceniť, že je to jedna z tých komédií, na ktorej sa skutočne zasmejete a nie iba usmejete. Mike Myers je tradične vtipný vo všetkých svojich postavách (tentokrát je to štvorrola), no pochopiteľne dôležité bolo, ako sa pohrá s postavou Goldmembra. Tá mu vcelku vyšla, no odporúčam pozrieť si film v originále, kedy naplno pocítite vtipnosť holandského prízvuku. A netreba zabudnúť ani na vtipné epizódne úlohy hviezdnych hercov a hviezdneho režiséra, ktoré ešte vylepšujú dojem z inak podareného filmu.(25.5.2004)

 • - Austinovo auto SWNGR 3 je upravený Cadillac Eldorado Fleetwood. (Ruuzha)

 • - Ústřední melodii nazpívala Britney Spears. Písnička se jmenuje "Boys" a ve videoklipu, který se natáčel v Los Angeles, se objevuje i Mike Myers jako Austin. (HappySmile)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace