dôstojné zakončenie trilógie s Austinom Powersom? neviem, u Asutina si nikto nikdy nemôže byť ničím istý . . . alebo skoro ničím, jediná istota (platná aspoň pre mňa) je, že sa budem vynikajúco zabávať a smiať sa, smiať sa nahlas - a hlasný smiech je najlepšia katarzia, hlavne pri komédii :) ak vám nevadí istá dávka síce nápaditého ale v princípe prízemného, sexuálneho, inkontinečného a fekálneho humoru, zopár fínt a zopár skvele našponovaných gagov a hlavne riadne pestrofarebé úlety, kde si autori robia, čo chcú, tak sa stanete, podobne ako ja, fanúšikmi tohto permanentne nadržaného utancovaného tajného agenta. Goldmember bol pre mňa asi najlepší diel. celkom rozumiem, že nie každý toto sústo prehltne, o tom totiž powers je. ja to ale môžem pozerať zas a znova a pri tom sa dosť dobre baviť. "Tí filmári použili ten istý fór z minulého filmu o Austinovi Powersovi, kde obria raketa vyzerala ako . . . Johnson! Vidíte ten satelit?" Proste paráda . . . PS: Radyo - ísť pozerať Powersa s očakávaním oscarových výkonov, hlbokej myšlienky a filmárskej originality je taká istá chyba, ako ísť na koncert Britney Spears s očakávaním kvalitnej muziky.(31.12.2006)

Nemůžu si pomoci, ale chvílemi jsem se nemohl přestat tlemit. Forky jako třeba dvojčata jsou opravdu málo k vidění. Bohužel je hodně odpůrců Mike Myerse a jeho humoru, ale já mezi ně jistě nepatřím spíše naopak. Scéna z věznice je geniální!!! Ponorka ve tvaru oblíbeného gesta doc. Zlouna a flasbacky z mládí na škole, kde se setkali Zloun a číslo 2 to je opravdu síla!!! Ať žije Austin :o)(17.9.2004)

• CiTrus007

Dokonalý začátek - cameo s Cruisem, DeVitem, Spielbergem a Britney Spears mě opravdu příjemně překvapilo. Zbytek filmu bohužel nic moc - nechutnost a trapnost z většiny převažuje nad alespoň částečně vtipnými hláškami. Dá se na to dívat jenom kvůli Beyoncé nebo Cainovi. Začínám cítit vytěženou značku. 3/10(26.5.2013)

Mike Myers je král kreténů a asi proto se tak rád nacházím v jeho přítomnosti a to i ve chvílích, kdy je nesnesitelně trapný. Tentokrát jsem alespoň na plátně viděl, že Spielberg by tento film se sestavou Cruise, Paltrow, DeVito, Spacey nenatočil lépe, ale jeho jméno by snímku zajistilo o 30% vyšší hodnocení.(3.12.2008)

„Tak PRETO otec neprišiel!“ – „...Vlastne ho uniesli až potom.“ Jednotka ma nebavila, ale už v dvojke dostalo diabolské duo Myers/Roach vyšší rozpočet a voľnejšie ruky. Takže kým dvojka bola „len“ úžasne natrieskaná drzými sprostými nápadmi, trojka sa definitívne odväzuje a šváca nás zelenými halúzkami, kam dočiahne. Steven Spielberg robí saltá, šukadelický agent sa miluje s každou ženou, Tom Cruise z padáka sadá rovno za volant namakaného šukguára, Britney Spearsovej exploduje hlava, Danny DeVito a Kevin Spacey hrajú zloduchov a Gwyneth Paltrowová je „veľmi, veľmi zlé sexi dievča“. A to neubehlo ani desať minút. Tempo je splašené, obrovský rozpočet je vidieť a ak sa aj najbližšiemu vtipu nezasmeje, treskne vás do hlavy ďalší, ktorý príde o 10 sekúnd neskôr. Až ma udivuje, koľko talentu (akčné scény, tanečné vystúpenia, spevácke etudy) môže byť v jednom filme vedľa tak skrz naskrz prehnito chlipných vulgárnych sexistických vtipov (Nathan Lane, bradavica, Michael Caine, japonské dvojičky, britská špionážna akadémia, MLČANIE JAHNIAT, glóbus, väzenský rap, pozlátené pohlavné orgány, Tlstý bastard, titulková pasáž „Mr. Roboto“). Kino Považan 2002(1.1.2009)