Reklama

Reklama

Austin Powers - Goldmember

  • Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (271)

Dudek 

všechny recenze uživatele

Jsem velmi smutný, tenhle Austin Powers je nepovedenou parodii na sebe sama. Zatímco první díl byl příjemným filmem, druhý rozvernou taškařicí, třetí se stává pouze jejich vykradačkou s minimální invencí, těžko říct, zda je to nějaký zvrhlý tvůrčí úmysl, nebo jen nedostatek nápadů. Začátek je příšerný, krom zajímavých cameo rolí slavných tváří tu není nic co by diváka znalého předešlých dílů mohlo chytnout a znovu strhnout do toho bláznivého kolotoče. Nová Myersova role je trapná a postrádá na nějaké větší výraznosti, to že má Zlatů úd zlatý úd a ještě k tomu šišlá není rozhodně dostatečný prvek k nové postavě. Jistě, i Tlustý Parchant je plochá postava, ehm, ale rozhodně nepostrádá na výraznosti a do komediálního konceptu celé série zapadá jistou originalitou. Zlatý Úd je jen a pouze variací na všechny ostatní postavy a přispívá jen minimem fórků. Dr. Zloun je stále úžasný jako dřív, i když i on vypouští z úst jeden vyčpělý žertík za druhým, jak se zdá, tahle úchvatná postava dostála svého vrcholu v geniálním druhém dílu. Samozřejmě řeknete, že Goldmemeber dává divákům nové parodizační scény, ale ty jsou většinou velmi nevtipné a chybí jim ta klasick Myersovská roztržitost a dementnost, či jak to nazvat. Celé je to totiž mnohem umírněnější než oba předchozí díly. Zajímavý zlom ovšem přichází ke konci snímku, to už jsem se opět začal smát a dvě vykradené scény tu získávají nový - ještě drsnější - nádech (stínohra a podivné letící těleso). Tenhle zlom začně ve chvíli, kdy MÉ MINI bojuje s Austinem v hotelovém (?) pokoji. To co přijde pak je k čertům legrační (Austinovské MÉ MINI hovoří za vše). Nebavil jsem se sice jako u předchozích dílů, přesto tahle trilogie zůstává v mém srdci zapsána jako série nejlegračnějších filmů, u nichž se velice divím, že je nedokážu nenávidět. [TOP 19/6 33%] ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak bohužel třetí a zároveň zatím poslední Powers se nepovedl tak jak jsem si představoval, první dva díly jsou pro mě prakticky kultovní ale tohle zapomenu poměrně rychle, hlavním tahákem tohohle filmu jsou asi camea hodně známých tváří. Celý film je ale prakticky o tom jak se Myers obléká to obleků. Knowles je příšerná, celý film mi přišel strašně nevyvážený, chvíli jsem se dost bavil a chvíli dost nudil, největší nevýhodou bych viděl asi přinesení další postavy a to je Powersův táta Michael Caine, ne že by to byl špatný herec ale tady mi přišel takovej nevýrazný. Průměr. Jsem zvědavej jestli nikdy vznikne 4 díl. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Povrávalo sa, že tretí Austin Powers je aj najlepším. Možno aj áno, ale keď to od neho čakáte, tak vás trochu sklame. Holt Austin je sebestredný a nespoľahlivý, ale má kúzlo, takže mu aj väčšie nedostatky radi odpustíme. Tvorcom kvitujem, že so sériou skončili vtedy, kedy mali. Už tu bola cítiť nadbytočnosť a nejaký štvrtý diel by celú sériu mohol pochovať a zanechať po nej nepríjemnú pachuť. ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Začátek tohoto bijáku mě naprosto nadchnul, ale zbytek bohužel nepřesvědčil. Báječný úvod nemá v celé serii Austinů Powersů snad konkurenci a vřele ho doporučuji. Líbilo se mi, že celým filmem je protkána spousta pop-kulturních narážek, které jsou opravdu trefné. Bohužel příběh (který je opět šílenější) strhává snímek do průměru a místy už to není ani vtipné. Přesto pro těch pár vynikajících vtípků za 3. ()

kagemush 

všechny recenze uživatele

Roach s Myersem téměř opustili svůj oblíbený vaginální machočasoprostor a tak trochu občas dost recyklovali předchozí dva díly,-ale copak můžu hodnotit jinak než nadprůměrně komika,který mě rozesměje , má rád Bacharacha a nebojí se do budoucích remaků obsadit takové šmudly jako-Cruise,Spaceyho,Paltrow,či DeVita? (75%,předchozí dva díly 85%) (velkým plusem série je i kupodivu povedený dabing) ()

Galerie (67)

Zajímavosti (9)

  • Ústřední melodii nazpívala Britney Spears. Písnička se jmenuje "Boys" a ve videoklipu, který se natáčel v Los Angeles, se objevuje i Mike Myers jako Austin. (HappySmile)

Reklama

Reklama