Austin Powers: Špionátor

• Česko Špionátor (více)

Děj této komedie začíná v podzemním bunkru dr. Zloducha v Las Vegas - sešli se tu největší zabijáci na světě, aby se poradili, jak zlikvidovat britského agenta a zároveň světově uznávaného fotografa Austina Powerse. Ten zatím s pomocí své spolupracovnice paní Kensingtonové prchá před šílenými davy svých obdivovatelek. Jeho dalším úkolem je akce v klubu, kde se údajně chystá řádit dr. Zloduch. Tomu se však podaří uniknout tak, že se nechá zmrazit, a zřejmě hodlá ve své činnosti pokračovat v budoucnosti. Austin se proto rozhodne ho následovat. Po třiceti letech jsou oživeni. Austinovi bude nadále asistovat dcera paní Kensingtonové, půvabná mladá Vanessa. Přestože mezi nimi není právě soulad, musejí vytvořit sehraný tým a zabránit oživlému Zloduchovi v jeho spádech... (oficiální text distributora)

mrclTV

Zopár skvelých vtipov, ale bohužiaľ (i keď je to za 85 minút za vami) množstvo zlých vtipov alebo nikým nepochopených štekov. PS: I have one simple request. And that is to have sharks with frickin' laser beams attached to their heads! ()

Blazkowicz

Bondovky a podobné špiónské filmy mě nebaví. Podle názvu a plakátu jsem to chápal tak trochu jako parodii. Sem tam je něco vtipného, ale většinu času je to trapné. Asi tak jako samotný název filmu nebo debilní výraz Austina Powerse. Naštěstí je tam Elizabeth a ta si zaslouží celou jednu hvězdu. 2+* ()

benyy

Veselá, veľmi vtipná oddychová komédia v štýle televíznych seriálov 70.rokov, pri ktorej sa nebude nudiť.(teda úplne:)) ()

JohnKEANE

Priznám sa že meno Mike Myers som do vzhliadnutia Spionátora velmi neregistroval,ale po videní tejto úchylnej komédie sa mi nadobro vrilo do pamäti!Tento chlapík sa snad nezastaví pred ničím!Stvára jednu vilomeninu za druhou a pritom este stíha aj trúsit jednu hlášku za druhou.A aj ked som mal pocit že jeho druhé ja Dr.Evil je povetšinou ešte vydarenejší než samotní powers.Ked si ktomu pripočítam množstvo vydareních cameo úloh,Willa Ferrela ako šialeného zabijáka,Setha Greena ako dobráckeho syna Dr.evila a množstvo iných srandičiek.To všetko korunované vydarením českým dabingom.Myslím si že tu neni očom! ()

gotham

Je škoda, že tvůrci jsou schopní vymyslet celkem vtipné pasáže a pak vše degradovat trapnými a v některých případech až nechutnými scénami. Filmu velmi pomáhá vtipná a sexy Elizabeth Hurley, nemůže však zachránit vše. 60% ()

Pimpy

Už sem tuhle úchylárnu viděl asi 5x, včera znova a zítra bych klidně zas. Nemůžu si pomoct, ale Mike Myers alias Špionátor mě dostal. Edit: tak dávám plný počet, jak mužů jinak hodnotit film, na který bych mohl čučet obden? ()

Yambo

Na nic si to nehraje a baví to. Powers je neodolatelný. Pochopil bych kritiku od lidí co nemají rádi, nebo neznají šedesátky. Nepochopí spoustu vtipů a odkazů. Pro ostatní zábava. Je to barevné a hejbavé jako hračky zavěšené v kočárku. Miluju to. ()

Memesis

Ušlo to. To je zhola jediná věta hodna tomuto filmu. Některé scény byly dost trapné a některé až moc dlouhé s opakovaným humorem. Toaletní humor nechyběl a to mi vadilo. Čekal jsem něco víc, ale tím, že nechyběli Beavis & Butt-Head musím hodnotit více než dvě hvězdičky. Scéna s Austinem na veřejných záchodech, když ho chce Zloduchův vrah uškrtit se mi líbila nejvíc z celého filmu a utvořil jsem si tím mínění, že se podívám minimálně na druhý díl. Za mě 73% ()

Salus

Pár skvělých gagů (smrt pod koly válce), jinak vcelku nuda. Na ten příšerný zjev hlavního hrdiny si člověk brzo zvykne a frekvence kaměňáků rozhodně zaostává za peckami typu Bláznivých střel ()