Austin Powers: Špionátor

• Česko Špionátor (více)

Děj této komedie začíná v podzemním bunkru dr. Zloducha v Las Vegas - sešli se tu největší zabijáci na světě, aby se poradili, jak zlikvidovat britského agenta a zároveň světově uznávaného fotografa Austina Powerse. Ten zatím s pomocí své spolupracovnice paní Kensingtonové prchá před šílenými davy svých obdivovatelek. Jeho dalším úkolem je akce v klubu, kde se údajně chystá řádit dr. Zloduch. Tomu se však podaří uniknout tak, že se nechá zmrazit, a zřejmě hodlá ve své činnosti pokračovat v budoucnosti. Austin se proto rozhodne ho následovat. Po třiceti letech jsou oživeni. Austinovi bude nadále asistovat dcera paní Kensingtonové, půvabná mladá Vanessa. Přestože mezi nimi není právě soulad, musejí vytvořit sehraný tým a zabránit oživlému Zloduchovi v jeho spádech... (oficiální text distributora)

fandalehy

Pokud se vám má tahle komedie zalíbit, nesmíte ji nikam zařazovat. Myersův Austin Powers, to je kapitola sama pro sebe. I škatulka Crazy komedií, je mu příliš těsná. Nedočkáte se sice inteligentního humoru, nebo hlubšího příběhu ale od toho jsou jiné filmy. Dávám 4 hvězdy, protože když jsem tenhle film viděl poprvé byl jsem pěkně vyplesklý a nestačil žasnout nad Myersovými gagy. Dalo by se říct, že to bylo tak stupidní až to bylo zábavné... Tu 4 dávám za výběr hereček do téhle komedie, protože jsou vskutku pastvou pro oči a vy v tu ránu zapomenete kritizovat špatný scénář či samotnou režii... ()

Acrobat odpad!

To mi je teda priblbla zabava. Vlastne vsetkych Powersov by mali pozatykat, zavriet do suda a spustit dole kopcom. ()

Ceberus odpad!

Ugh... myslel jsem si, že debilita vyzařuje jen z vizáže hlavního hrdiny na plakátu, ale ona je rozesetá po celém filmu. Vizáž Elizabeth Hurley to bohužel nezachrání. ()

Argondia odpad!

Žalostně nevtipná trapnost. Tenhle film hluboce a upřímně nenávidím a na další beznadějně idiotské díly odmítám koukat. ()

Demonic189

Neuveritelne zabavné gagy sa v rýchlom slede striedajú s tými vyložene trápnymi. Pár scen je ale genialnych a preto pekné krásne 3*. ()

Zajija

Agent 007 trhlým způsobem. Tato vyvedená komedie z roku 1997. Mě ohromně pobavila. Meke Myers mě rozesmíval po celý film a jeho půvabná společnice Elizabeth Hurley se taky nestratila. **** ()

karlee

Některé vtípky jsou trochu trapné, hlavně ty se sexuálním podtextem, nicméně většina je zábavná (např. psychoterapie se synem nebo má oblíbená "zaklatelka militantního křídla Armády spásy"). ()

lisa.ginmi

Tenhle film je možná naprostá pitomost, ale na druhou stranu je málo filmových "hrdinů", kteří by se roztomilostí vyrovnali dvoutýdennímu štěněti čivavy :-D ()

Kozy9

Veľmi rozporuplný snímok. Na jednej strane je geniálne vytvorený charakter samotného špióna, krásne ironicky ale láskavo premietnutá doba 60tych rokov a taktiež odkazy na staré špionážne filmy fungujú skvelo, na druhej strane toaletný humor poprepletaný s prasačinkami narúša celkový dojem, taktiež veľa scén ostalo mierne nezáživných a na mňa to zapôsobilo veľmi lacno. Tak či onak Myers má očividne problém kvalitne zrealizovať svoje vízie, čo sa odzrkadlilo aj na Waynovom svete. Tento snímok má síce pútavý námet a možno jednoduchšiu klišé pointu, ale stále zábavnú, keby sa tvorcovia posnažili spraviť humornú stránku vyspelejšiu a viac inteligentnú nebál by som sa zvýšiť hodnotenie o pár percent, no s takto to vytihalo ledva 70%. ()

JK77 odpad!

....... podľa mňa stupidta na entu a kašlem nato či to ma na imdb 7/10. A už vobec nechapem ako k tomuto blábolu mohli pribudnúť pokračovania. U mňa vždy odpad, už keď vidím Myersa s tím debilným úšklabom. ()

Mes-siah

Strelená komédia. tak strelená, že miestami sa človek aj pousmeje. Preto davam za 3*. Tento film to je na zabitie volneho času. A kto by sa nepozeral na Elizabeth Hurley. ()

Pai-Mei

Ak by som mohol v profile zostaviť rebríček svojich najobľúbenejších komédií, Špoinátor by bol na druhom mieste hneď za Návštevníkmi. Austin Powers predstavuje dokonalú paródiu na bondovky a myslím, že iný herec ako Mike Myers by ťažko zvládol túto úlohu lepšie. Film plný stoviek drobných detailov, ktoré nie každý zachytí, ale ktoré stoja za to. Môžem to vidieť trebárs 100 krát, ale pri scéne ked sa Austin otáča s vozíkom dlhým 95 cm na 1 m širokej chodbe sa od smiechu dusím. ()